yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (34)
  • medya (4)

  1. Ojeleri son derece kalıcı firma. Tek katta bile kolay bozulma olmuyor iki kattaysa 4 gün gidiyor en az.

  13 mart 2015 11:50

  2. ojelerini yenilemiş olan marka. hem kapları silindir olarak değiştirilmiş, hem de Toluen, Formaldehit, Kafur ve Ftalat içermez olarak bilgilendirme yapılmış. Ftalat ve kafur hakkında pek bir bilgim yok. ancak Toulen ve formaldehitin epey zararlı maddeler olduğunu biliyordum, o yüzden 7,90 tl promosyon fiyatıyla bu maddeleri içermeyen iyi bir oje alternatifi olmuş.

  28 ağustos 2015 23:16

  3. bu ay doğum günü ayım olduğu için, biraz da ayıp olmasın diye bir şeyler almaya gittim. param olmadığı için 2 oje aldım. birisi (gbkz: beige radieux), diğeri (gbkz: top coat effect gel) imiş. beige radieux'un rengini çok beğendim. pastel'in nude serisinde bir muadili muhakkak vardır, böyle pembemsi krem rengi, gelin ojesi olabilecek bir renk. üzerine de top coat'ını uyguladım. meraktan yamuk yumuk sürmüş olmasam fotoğraf eklerdim ama folloş oldu biraz.

  ayrıca fırçasının yapısı da son zamanlarda akıl edilen şekilde eni kalın şekilde. ucuzculuktan güzel bir oje keşfettim. fiyatı indirimde 8 liraydı.

  edit: not düşelim de yves rocher'cilik yapıyormuş gibi görünmeyelim; 1 alana 1 bedava olunca ojenin indirimsiz fiyatından aldılar. 11 tl.

  31 ağustos 2015 22:17 15 mart 2016 00:59


  4. Yeni çıkardıkları oje serisinden 73 numara vert agave' i aldım ve kesinlikle çok beğendim. Çok güzel bir haki yeşil. Fırçası çok güzel, sürümü çok kolay, tek katta gayet güzel bir opaklık sağlıyor. Diğer renklerinden de edinmeyi düşünüyorum.

  7 eylül 2015 20:55

  5. Yeni çıkardıkları oje serisinden 73 numarasını aldım bende.rengi, opaklığı, kalıcılığı gayet iyi.Çok da hızlı kuruyor sağolsun :)

  diğer ojelere göre daha temiz bir içeriği olduğu ve tırnakları sarartmayacağıiddia ediliyor (gizlinot: toluen,kafur,formadehit ve ftalat içermiyormuş)

  8 eylül 2015 12:54

  6. Bu sıralar bir ojesini pek bi beğendiğim marka. Yalnız şöyle bir şey var ben birkaç sene önce bir ojesini almış ve resmen nefret etmiştim, çizgi çizgi duruyordu formulasyonu çok kötüydü, kıvamı berbattı.

  Geçenlerde 73 vert agave rengini (duyguozaslan'da görmüştüm) aldım, gerçekten bayılarak kullanıyorum. Fırçası yassı dolayısıyla sürümü çok kolay, tek katta bile güzelce kapatıp renk veriyor. Renk de çok hoş ışığa/güneşe göre griden yeşile kadar değişiyor, kalıcılığı da iyi topcoatsız 3-4 gün gidiyor. Yalnız yeşil olduğu için tırnak sarartmaya çok meyilli, aman dikkat süslüler.

  Oje formulasyonları mı değişti bilen süslüler mesaj kutumu şenlendirirlerse çok sevinirim, çünkü cidden artık ojeleri böyleyse pek çok rengini daha almak isterim:)

  23 eylül 2015 18:54

  7. Ojeleri ucuz değildir kızlar. Çünkü deneme boyu gibi 5 ml lik miktarda. Standart oje miktarının en az 10 ml olduğunu göz önüne alırsak bu ojenin fiyatına 16 lira diyebiliriz. Hee kimisine 16 da ucuz ama benim için ucuz oje demek en fazla 8 lira demek. Ondan daha üstü benim bütçeme pahalı. Ben de dün 73 numarasını aldım. Ama renk çok güzel bi çağla yeşili gerçekten. Sürümü çok kolay, tek katta opak, yapısı, fırçası falan on numara. Kalıcılığını da yarın test etmiş olurum editimi de yaparım. Ama renk bomba ciddn bidaha baktım da. Renk güzel..

  edit: kalıcılıkta çığır açmış 2 gün oldu ama ilk sürdüğüm gibi pürüzsüz bir şekilde hala tırnaklarımda. bütün ojelerimi atıp bu ojelerden almak istedim sadece o kadar iyi.

  30 eylül 2015 08:48 15 mart 2016 00:33


  8. dün başıma bir talihsizlik geldi ve kışlık pişmiş domates şişesi tezgahta patlamak suretiyle tavan, duvarlar, halı, sandalyeler, dolaplar, aklınıza ne gelirse domates sosu oldu.

  ben ise onlarca bez, çamaşır suyu ve cifle duvarlardaki o lekeleri 2 saat boyunca sürterek çıkardım.

  sonuç: bu markanın yeni ojeleri sürüldüğü gibi duruyordu. bunu gördükten sonra varsın pahalı olsun, o kolay kuruması, sürülüsü, opaklığı ve muhteşem kalıcılığına gayet değer.

  tanım: yeni oje serisi süper olmuş marka :)

  30 eylül 2015 09:08

  9. ojeleri hakkında başlık açılmamış ama bence efsane olmuşlar. kalıcılığı, duruşları, renkleri mü-kem-mel. biraz miktarı az ama olsun, tek kat bile kusursuz sonuç veriyor. pastele flormara 2 kuruş verip 35 kat sürene kadar, 2 kuruş fazla verip yves rocher almak daha mantıklı.

  29 ekim 2015 11:56

  10. Bugün ilk kez kullandığım, alırken bir ojeye 10 lira neden veriyorum diye düşündüğüm, ama kullanınca iyi ki almışım dediğim oje. Tek katta kapatıcılık sağlıyor, bunu yaparken de aşırı kalın bir görüntü vermiyor. Flormar ın tek katta kapatıcılık sağlayan ojeleri bana aşırı kalın geliyor ve sevmiyorum.

  Fırçası klasik oje fırçasından daha kalın ama rimmel london ojelerinki kadar da kalın değil. Rahat bir sürüm sağlıyor.

  Bu yoğunluğuna rağmen inanılmaz hızlı kurudu. Sürdükten 1-2 dk sonra tamamen kurumuştu.

  Reklam yazısı gibi oldu ama ben bu ojeyi çok sevdim. Gramajının azlığı ve pahalılığına rağmen diğer renklerine de bakacağım.

  30 kasım 2015 00:36