yeni
popüler
    sorular içinde ara
    yeni soru sor
    son sorular
    son cevaplar
    kategoriler
    • süslü
    • moda alışveriş
    • kuaför & güzellik merkezi
    • sağlık
    • spor
    • gönül işleri
    • aile arkadaş ilişkileri
    • cinsellik
    • eğitim & kariyer
    • seyahat
    • pet
    • sanat
    • bürokrasi
    • diğer

    içerik listesi

    henüz içerik eklenmemiş.

    4.7
    girdi yaz
    medya ekle
    değerlendir
    • linki kopyala
    • şikayet et
    • girdiler (13)
    • oylar (12)
    • medya (4)
    4

    1. Fenty beauty’nin mıknatıslı sticklerinden açık tenlilere uygun bir kontür rengi. Fenty beauty ilk çıktığında bir tek bu ürünü kendime uygun bulup almıştım. Gerçekten benim cilt tonuma çok uyan bir renk (cilt tonum mac nc10, bourjois 51, armani 2). Hem açık hem soğuk alt tonlu. Ürünü Real techniques’in bold metals serisindeki yassı kontür fırçası ile çok rahat dağıtıyorum. Yalnız kalıcılığı yüksek değil. İşe giderken uyguluyorsam çok sorun değil ama özel bir günde kullanıyorsam üzerinden toz bir kontür pudrası ile de geçiyorum. Krem kontür alırsam tekrar alacağım bir ürün ama çok kontür yapan biri olmadığım için muhtemelen bu ürün bana uzun süre gider. 

    25 mayıs 2018 11:37 15 haziran 2018 11:09

    2. net gri alt tonuyla şimdiye kadar kullandığım en iyi kontür ürünü. ben setin diğer iki ürününü kullanışsız bulduğum için almadım, set içindeki starstruck highlighterı da kullanamayacağım aşırılıkta pembe tonlu ve simli buldum. ama benim gibi gözenek problemi olmayan, daha buğday ya da esmer biri severek kullanabilir. güncel fiyatı 169 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.

    5 aralık 2018 15:38

    3. maybelline master contour stick 01 renginin kontür tarafıyla çok benzeşen ürün... hatta yapı olarak fenty'e göre daha iyi bulan da çok... daha kremsi, yüze daha iyi yayılıyor...

    12 ağustos 2019 04:28 12 ağustos 2019 04:29


    4. Rengi, yapısı, paketlemesi çok güzel. Günlük hayatımda kontür yapmıyorum ama ürünü renginden dolayı tek başına far gibi kullanmaya bayılıyorum. Kontür amacıyla kullandığım zamanlarda kullanması, temizlemesi vesaire çok kolay oluyor. Rengine cidden ba yı lı yo rum. Sadece fiyatı çok uygun değil o yüzden alternatiflerine açığım. 

    12 ağustos 2019 13:04

    5

    5. Hayatımın sonuna kadar kullanıcağıma inandığım kontür ürünü. Öncelikle çok bereketli, bitmeyecek gibi. Rengi tam kontür rengi. Kızıllık vs içermiyor. Özellikle burun kontüründe bayılıyorum. Fiyatını hakettiğini düşündüğüm ürünlerin başında geliyor olabilir.

    8 ocak 2020 17:02

    6. nötr, kolay dağılan çok güzel bir ürün.aldığım günden beri hep bunu kullanıyorum.rengi dolayısıyla da asla çamur gibi durmuyor yüzünde.fiyatı yüksek ama bi tane böyle bi şey alacağım diyorsanız tam aradığınız ürün.

    21 ekim 2020 13:16

    7. Fenty Beauty markasının piyasadaki diğer kontür ürünlerinin birçoğuna göre daha soğuk tonlu olan kontür ürünü.

    Öncelikle ben çok sevdim. Elimdeki tek köntür ürünü bu diyebilirim çünkü açık tenimde her şey kendini çok belli ediyor veya sıcak duruyordu. Fakat buna bayıldım resmen kendi kemiğimmiş gibi duruyor ve de çok kolay dağılıyor. burunda ise duruşunu çok beğendim, burun kontürü günlük kullanımda bana çok yapay geliyor fakat çok az sürüp dağıtınca doğal bi sonuç verdi.

    Son olarak fiyatı biraz yüksek fakat bitecek bir ürün gibi gelmedi bana ve kontür sizin için önemli bir adımsa bakabilirsiniz.

    22 ocak 2021 19:52


    8. krem kontür ürünü arıyordum uzun zamandır. döndüm, durdum ve fenty amber'den başkasını bulamadım. bu ürünün alternatifi bile yok ben size söyleyeyim. rare beauty'nin stick bronzerlarının da yapısını çok beğendim ama onların içinde soğuk bir kontür rengi yoktu.

    ürün güzel. yapısı kremsi ama güzel dağılıyor. yağlı değil mat bir duruşu var. en güzel yanı rengi tabii ki. soğuk bir gri, gerçek bir gölge efekti yaratıyor. ambalajı da keyifli. on üzerinden on veriyorum.

    18 ekim 2022 14:42

    5

    9. bu tip ürünlerin geneli bende çamur gibi durduğu için bir noktada pes edip demek ki benim kullanmamam gerekiyor diye düşünürken bununla tanıştım ve uzun süredir çok severek kullanıyorum. cilt alt tonu olayını öğrenip soğuk alt tonlu ürünler kullanmam gerektiğini fark ettikten sonra önceden kullandığım ürünlerin sıcak alt tonlu olduğu için bende öyle durduğunu anlamış oldum. ayrıca sözlükte var mı bilmiyorum ama bu ürünü alıp bende kötü durdu diyenler de var büyük ihtimalle onlar da sıcak alt tonlu olduğu için öyle görünüyor. ürünün yapısı çok güzel, çok kolay dağılıyor ve bence baya doğal, gölge gibi duruyor. bunu göz makyajı yapmadığım zamanlar bazen göz kapaklarıma da geçiyorum belli belirsiz güzel bir gölge veriyor ve güzel duruyor. bu şekilde kullanmayı da deneyebilirsiniz.

    5 eylül 2023 17:16

    5

    10. bana yüz kontürü yapmayı sevdirmiş ve bu sayede kontüre başlatmış üründür. ben doğrudan cildime sürüp fırça ile dağıtmıyorum, fırça ile ürünü alıp yüzüme öyle dağıtıyorum. Bu şekilde daha doğal duruyor bende. Rengi zaten çok doğal, keskin bir kontür uygulaması gibi durmuyor ve bu sayede günlük makyajlarımda dahi rahatlıkla uygulayabiliyorum. Ürün de uzun süre gittiği için bence parasının hakkını çıkarıyor. Bittikçe yenisini aldığım ve herhangi bir değişikliğe gitmedikleri sürece de alacağım bir ürün.

    23 aralık 2023 02:08