sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (46)
 • oylar (10)
 • medya (0)

46. çok beğendiğim güneş kremi.

t bölgem yağlı olduğundan suratımı parlatmayacak bir güneş kremi arıyordum ve avene bu açıdan benim için çok iyi bir ürün oldu. sürdüğümde hafif bir beyazlık bırakıyor ama benim için sorun değil o görüntüyü seviyorum bile diyebilirim ve gün içinde o etkisi geçiyor.

cildim güneşte hemen lekelenebiliyor, bu güneş kremini kullandığım süreçte böyle bir sorunla karşılaşmadım. yaz kış kullanıyorum, koruması ve nemlendirmesi oldukça başarılı, yüzümü yumuşacık yapıyor. bende sivilce ya da alerjik bir reaksiyona da sebep olmadı.

fiyatı da güneş kremleri içinde gayet uygun.

3 ocak 12:59

45. Yüzdeki hissi benim daha önce kullandığım güneş kremlerinden çok farklı nemlendirici özelliği hiç yok hatta sanki biraz kurutuyor gibi gözeneklerin görünümünü hafifletiyor kızarıklıkları giderip renk eşitliyor, ama çok kuru geldi bana tam yaza uygun gibi benim gibi kışın kullanacaksanız iyi nemlendirme şart yüzü parlatmıyor asla.

28 aralık 2018 12:32

44. şahsımı hayal kırıklığına uğratmış bir diğer güneş kremi. cildim son yıllarda pürüzlendiği için güneşten korurken, sivilce ve türevlerinin oluşumunu önlesin diyerek almış bulundum kendisini. Yaz sıcağında nispeten daha iyi gibi olsa da, havalar hafiften serinlemeye başlayınca kullanımı daha da zorlaştı. İlk sürüşte yüzünüze pudra serpmişçesine beyaz bir tabaka veriyor. 5-10 dakika içinde bu tabaka büyük oranda kaybolsa da, geride natürel olmayan bir görüntü bırakıyor. Cilt pürüzlerine etkisini henüz pek göremedim, güneş koruma performansı fena değil ama ürünü Ağustos sonu gibi kullanmaya başladığımı da belirteyim. avene sanki vur deyince öldürmüş gibi geldi bana. tamam parlatmasın ama cildin doğal bir ışıltısı olur, onu da bastırmasın. ama ne yazık ki bastırıyor. cildim karma, çene ve yanaklarım kuruya yakın, bu nedenle de ürün bana pek uymamış olabilir. şahsi kanaatim ürün aşırı yağlı ve genç ciltlerde iyi performans sağlayabilir. zira ne zaman süresem, yanaklarımdan şakaklarıma giden bölge yol yol oluyor, kırışıkmış gibi görünüyor. Bunu cildin nemini çekmesine bağlıyorum, ne kadar doğru bilemem.

17 ekim 2018 16:23

43. Kesinlikle beyazlık bırakan güneş kremi. Genelde kremlerin bu yanına takılmam çok açık tenli olduğum için fakat belli olduğunu düşünüyorum.

Artıları, güzel koruyor komedojenik bir olayı yok ve sabitlenince yumuşacık duruyor.

Eksikleri, yağlanma ve sürüm zorluğu. Çabuk olmanız lazım. Beyaz iz bırakıyor.

9 ekim 2018 14:13

42. Makyaj masamda olmazsa olmaz yerini dolduramadığım bitince tekrar tekrar aldığım tek ürün. Aşırı yağlı cildim var . Matlaştırma vaadini yerine getiriyor. Herşeyi kusan cildim bi bu ürünü kusmuyor. Koruması iyi. Mucize beklemiyorsanız cilt tonunu da eşitliyor bi nebze. 

14 ağustos 2018 23:06

41. İlk kullanığım güneş kremi olmakla birlikte memnun kaldım gerçekten. En büyük artısı sivilce yapmaması kesinlikle. Ayrıca burda da yazıldığı gibi yüzü bir tık daha kusursuz gösteriyor, siyah noktaları daha az görünür yapıyor, canlılık veriyor. 

Bana biraz fiyatlı gelmişti ancak güneş kremi piyasasını düşünürsek normal sayılabilir. Daha uygun fiyatlı güneş kremi arayışına girmezsem tekrar kesinlikle alırım, sivilceli yağlı ciltlere öneririm. 

8 ağustos 2018 22:13

4

40. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve korumasından çok memnunum. Ben açık tenliyim ve yüzüm ben oluşumuna, güneş lekesine çok müsait. Kullandığımdan beri böyle bi durumla karşılaşmadım. Yalnız anlamadığım şey birkaç süslüde olduğu gibi bende de sürdüğüm an dudak üstü ve burun kenarlarında deli gibi yanma yapıyor ve 20 dk falan geçmiyo bende. Özellikle jelle vs temizledikten sonra sürmüşsem cayır cayır yakıyor o bölgeyi bence en büyük eksisi bu. Onun dışında yüze sürüldüğünde bence canlı güzel bir görüntü veriyor, asla yağlı görünmüyor. sivilcelenme de yapmadı. Kırmızibeyazeczane den 48 tl ye almıştım yanında cleanence jel hediyesiyle.

6 ağustos 2018 01:05

39. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum sivilce yapmadı inşallah olmaz da. Güzel bence. Ilk güneş kremim kendisi o yüzden karşılaştırma yapacak düzeyde değilim ancak sürünce hemen dağıtmak gerekiyor yoksa zor dağılıyor

5 ağustos 2018 17:16

38. sorunlu cildimde yıllardır kullandığım güneş kremi. kendisiyle hiçbir problem yaşamazdım bıraktığı beyazlık ve biraz zor dağılması dışında ancak son zamanlarda cildim mi hassaslaştı bilmiyorum, sürdükten birkaç dakika sonra inanılmaz kızarıyor yüzüm, pembenin her tonu oluyor resmen. yakıyor da çok hafif. ben de korumasının çok iyi olduğunu ve sivilce lekelerinin koyulaşmasını kesinlikle önlediğini, hatta belki çok az gerilettiğini düşünüyorum. çok pahalı olmamasıyla da tam bir fiyat performans ürünü.

5 ağustos 2018 05:03

37. Haftalarca, hatta aylarca geçmeyen sivilce kızarıklıklarımı  her kullanımda gözle görülür şekilde azalttığını ve iltihaplı şiş kısmı da  küçülttüğünü farkettim 

4 ağustos 2018 22:08