yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (14)
  • medya (4)
  5

  1. Gratis'in markası olan beaulis'in çıkarmış olduğu ve iki ayrı tonu olan, inanılmaz doğal görüntülü kaş pomadı. bendeki 188 nolu ebony rengi yani ürünün koyu renk olan tonu. biri diğerine göre daha açık ve daha küllü olmak üzere iki rengi var ürünün. kapağına monte edilmiş fırçası mevcut. ürün ağzı folyo ile kapatılmış şekilde ambalajlanmış ki bu güzel bir şey. standart pomadlar gibi aşırı sakızımsı bir wax formatında değil. Daha çok koyu ve sert bir krem formatında ve sürdüğünüzde çok doğal bir renklendirme sağlıyor. bu pomadla kaş çizemezsiniz ama benim gibi seyrek ve aralarında boşluklar olan kaşlarınız varsa çok doğal bir şekilde doldurabilirsiniz. Kullandıktan 10 dakika sonra elimi sürdüm ve kesinlikle ürün elime gelmedi. Kaşlarım hala yumuşacık, hiçbir şekilde sertleşme yapmadı. Ürünü çok sevdim ve muhtemelen bolca stoklayacağım.

  ilgili medya:
  3
  11 nisan 2019 20:54

  2. İndirimden 12 tl'ye aldım. Koyu ve açık şeklinde 2 rengi mevcut. Kendi fırçasının olması da sevindirdi. Aşırı doğal görünümlü, kaşları simsiyah yapmayan, bulaşmayan, ayrıca kaşları azıcık da sabitleyen bir ürün.

  20 haziran 2019 18:12

  4

  3. Gratis indirimleri sırasında gözüme çarptı. 11 küsür liraydı, kaşlarımla çok uğraştığımdan deneyim bir nolcak dedim. Koyu olan rengini -çok koyu olmamakla birlikte- aldım. İki rengi var ve sanırım daha çok kumral ve sarışınlara yönelik renkler. Çünkü siyaha yakın ve siyah kaşınız varsa bu renkler uygun değil. Benim kaşıma tam olarak uydu. Çok doğal bir görüntü sağladı. Çünkü fırçasıyla çizikler atarak kaş görünümü de yaratabiliyorsunuz. Ben f/p olarak bayıldım açıkçası. Tekrardan alırım. Oldukçada kalıcılığı yüksek. 

  4 temmuz 2019 11:06


  4. her gün bayılarak kullandığım üründür. makyajda her zaman en çok vakti kaşlarıma harcıyorum ve bu zamana kadar hep kaş kalemi kullanarak şekillendirirdim kaşlarımı. kalemlerde olduğu gibi kaşlarımı dökmüyor ve sürümü çok rahat. diğer pomadler ile kıyaslayamam maalesef çünkü hiç başka markanın pomadini denemedim. 14 tl gibi bir fiyata aldım, kaşlarından şikayetçi olanlar kesinlikle denemeli.

  8 temmuz 2019 11:06

  4

  5. Loreal'in kaş pomadını denemiştim rengi kaşlarıma çok açık gelmesine rağmen ürünün yumuşaklığını ve kalitesini çok beğendim. Yalnız fiyatları gerçekten uçuktu. Bugün bütün kozmetik dükkanlarında piyasa araştırması yaparken denk geldim. Aynı Loreal'in kaş pomadını taklit etmişler. İki rengi var ben koyu olanını kaşlarıma denedim ve sonuç gerçekten şaşırttı beni. Kaşlarım bildiğiniz koyu kül rengi ve bu yüzden kaş kalemi vs kullanamıyorum çünkü kaşımın rengiyle birebir bir ürüne hiç denk gelmemiştim. Koyu rengi kaşlarıma birebir oturdu yalnız aparatı fırça olduğu için ürün direk deriye oturuyor ve ortaya olduğundan çok daha kalın bir kaş görüntüsü çıkıyor. Kaşlarım da seyrek onun da etkisi var. Mesela bu ürünle birlikte taraklı aparat kullansam mükemmel sonuç çıkar diyorum. İndirimsiz fiyatı 20 tl aslında f/p olarak gayet iyi fiyatlı ama ben indirim gelir diye bekletmeyi düşünüyorum. Tuttum bunu.

  10 temmuz 2019 00:50

  6. Sayesinde kaşlarımı boyamak aşırı keyifli hale gelmeye başladı. Daha önceden çoğunlukla kalem kullanıyordum(gizlinot: Nadiren far ) ve çoğu zaman da abartılı göründüğünü düşünüyordum kaşlarımın.(gizlinot: Belki de yanlış ürün kullandığımdandır) ama artık sanki boyamamışım gibi, doğal hali öyleymiş gibi muntazam kaşlarım oluyor makyajın sonunda(gizlinot: Açık rengini kullanıyorum). Fiyat olarak da çok uygun. Yanlış hatırlamıyorsam indirimde 12 tlye almıştım ve uzun zaman bitmeyecek gibi duruyor. Şimdilik(gizlinot: 4 ay) yapısında bi kuruma da gözlemlemedim neyse ki. Bittikçe almaya devam edeceğim bir ürün oldu.

  11 eylül 2019 00:34

  5

  7. 188 ebony rengine sahip olduğum (gizlinot: saç ve kaş rengim koyu kestaneden kahveye doğru, boyalarda 5 numaraya tekabül eden koyulukta), rengini tek seferde löp diye bırakmadığı için kaş boşluklarını doldurmayı kontrollü ve keyifli hale getiren, ara sıra da eyeliner olarak kullandığım kaş pomadı. Sürdükten sonra da yerinden oynamıyor ve silinmiyor olması da çok hoşuma giden bir ürün kendisi. Yalnız beni üzen bir noktası var ki; pomadı açtıktan sonra 6 ay kullanım ömrü varmış, bugün farkettim altındaki küçük etiketin ikinci katında yazıyordu. Ben alalı neredeyse 1 sene olacak ve çok bereketli bir ürün olduğu için hala dolu duruyor bu bizi üzer (gizlinot: Herhangi bir bozulma emaresi göstermiş değil o yüzden atmam muhtemelen fakat eyeliner olarak da kullanmam artık.).

  Size aslında bugün farkettiğim başka bir özelliğinden bahsetmek istiyorum. Bana kendimi (link: https://img-s3.onedio.com/id-52ebe1b2bd2ae9aa3f000058/rev-0/w-900/h-803/f-jpg/s-9acfd947569136d0abb5ec9a8daf88af905b3e91.jpg çok cahil) hissettiren bir özelliği var. Şöyle ki; üstündeki küçük fırçaya çok anlam veremediğim için(gizlinot: ve biraz da burun kıvırıp meh bu ne bea dediğim için) onu kullanmıyordum fakat bugün o minik fırçayı nasıl daha uzun ve kolay kullanabileceğimi keşfettim. Medyaya ekliyorum fotoğrafını. Umarım işinize yarar.

  (link: https://instela-static.info/m/ilber-ortayli-capsleri--i550231.jpg Cahil) micapowder, şok içinde ve gururla bildirdi.

  edit: gizli not

  ilgili medya:
  1
  7 mayıs 14:23 8 mayıs 17:54