yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (3)

  1. Beaulis markasının ojelerini ve kurutucusunu çok seviyorum. Daha çok nude pastel tonlarda bir seri çıkarmışlar, ben yeni görüyorum. Ben son bir iki senedir sadece nude diyebileceğimiz pastel pembe, bej, lila gibi tonları kullanabiliyorum. Renkleri de güzel olunca denemek için aldım. Fiyatı 8 tl idi. 8 tl’i görünce bir vazgeçtim sonra diğer ojelerin fiyatlarıyla bakıştım ve dedim bu fiyatlar normal artık yapacak bir şey yok. 

  Bendeki rengi 129 almond pink. Şişede durduğundan bir tık daha canlı bir pembe duruyor tırnakta. Yapısı ince, sürümü çok kolay. Fırçası ve ambalajı biraz dandik itiraf etmek gerekirse. Gene de güzel sürdüm. Üstüne beaulis’in speed it kurutucu top coat’unu sürünce hemen kurudu. Top coatla bende tüm ojeler kalıcı oluyor, o yüzden kalıcılığına yorum yapamayacağım. Yapısı güzel ama nude renkler seviyorsanız bir bakabilirsiniz.

  21 aralık 2020 23:46

  2. 119 Salmon rengini aldım ve bayıldım. Çok güzel bir ton. Nude sayılmaz benim ellerimde pembeye dönük durdu ve canlı bir renk ancak ben asıl ayaklarda çok beğendim. Ayaklarda nude oje mumya tırnağı gibi duruyor hiç sevmiyorum ama bu renk çok hoş ve zarif durdu çok beğendim. Yazın beyaz oje sürmekten sıkıldıysanız bu rengi öneririm ama tenim açık , bronz olunca nasıl durur bilemem

  yapısı kolay bir oje değil ve çabuk kurumuyor 2 katta çorap izi yaptı şaşırmadık ama 1 katta bile örtücü artık tek kat kullanırım.

  kısacası ayaklarım için vazgeçilmez ojelerim arasında girdi yedeklendi

  5 nisan 2021 00:18 28 mayıs 2021 16:30

  3. gratis indiriminden 4 buçuk tl ye taupe coffee rengini aldım. gerçekten muhteşem bir nude. hiçbir nude nedense tenime yakışmaz biraz sarı ellerim var fakat bu müthiş durdu. üstelik 5 gün top coatla tırnağımda en ufak açılma çizilme yapmadı. favori ojem oldu resmen.

  17 mayıs 2021 00:39


  4. 502 rosy nude :içinde pembelik bulunan gül kurusu. ilk katta temiz görüntü elde ediyorsunuz, rengini veren bir oje alttan biraz tırnak gözüküyor evet ama yine de tatmin edici . pastel nude ojelere kıyasla örtücülüğü daha yüksek. ikinci katta tam pembemsi rengi alabiliyorsunuz, şişedeki rengine dönüşüyor ve tam kapatıcı oluyor. çok severek kullandığım bir renk oldu, rengini belli eden bir oje. nude grubuna çok girer mi emin değilim çünkü beyaz tenliyim ve pembeli tonu baskın durdu.

  bare it oje serisinin fırçası çok küçük dolayısıyla büyük tırnaklarınız varsa hiç kullanışlı olmaz ama benim gibi küçük ve dar tırnaklarınız varsa çok severek kullanırsınız. geniş fırçalarda hep ojeler tırnağımdan taşıyor ama bu serinin fırçalarında herhangi bir bulaşma sorunu yaşamadım. genel anlamda bu seriden memnun kalıyorum kuruması da gayet başarılı

  28 mayıs 2021 16:39

  5. fırçası bu kadar kötü olan bir oje kullanmadım hayatımda. kesimi bile yamuk yumuk. ne zaman sürmeye kalksam çizgi çizgi oluyor bu yüzden, oje güzelse de ben bi şey anlayamadım. yazık parama

  16 temmuz 2021 00:31

  6. alta base coat kullanıp, iyi bir zemin hazırlayarak kullanmanın kesinlikle ojenin performansını olumlu yönde etkilediği beaulis'in nude tonlardaki oje serisi. Bu ojelerle ilgili ilk söyleyeceğim şey her rengin performansı ne yazık ki birbiriyle aynı değil. Mesela 125 numaralı gentle fawn rengi ilk katta güzel bir kırık beyazken, ikinci katta sütlü kahve gibi duruyor. Şişedeki renk olan açık bej tonunu elde edebilmek için de tam üç kat sürmek gerekiyor. Son derece ilginç bir renk olduğu ve beni bir hayli uğraştırdığı için kuzenime verdim.

  Daha sonra bir indirimde 127 numara olan toffee taupe ile 570 numaralı grape rengini aldım. Toffee taupe gentle fawn rengine göre gerçekten güzel çıktı ve ilk katta bile şişedeki renge yakın bir ton yakaladım. Grape ise tek kat sürüp çıkmalık bir ton kesinlikle. Bu sefer iyi seçim yapmışım.

  Genel olarak Bare it serisi şişe tasarımıyla şık görünse de, aslında kapak tasarımı nedeniyle hiç de pratik değil. Kullanmak için önce Üstteki beyaz kapağı çıkarıp, daha sonra fırçaya erişmek açısından biraz uğraştırıcı. yine de Çekmecede hızlıca bulup, çok fazla yer kaplamaması ve görsel olarak düzgün görünmesi açısından benim hoşuma gitti. Ayrıca Fırça yapısının kısa ve ince olması nedeniyle birkaç hamlede ve azar azar tırnağa sürmek gerekiyor. çünkü dikkat edilmediği takdirde fırçaya biraz fazla ürün geliyor, ki bu da tırnakta dalgalı bir görüntü oluşması açısından bir dezavantaj aslında. Kısa ve küçük fırçası nedeniyle geniş tırnak yapısına sahip ya da ojede maxi brush fırçalara alışkın kişiler için ekstra bir uğraş demek çünkü. Bunu bilerek ve dediğim gibi az miktarda ürün alarak kullanırsanız kesinlikle çok daha rahat ve hızlı sürebiliyorsunuz. İndirimsiz fiyatının 8 lira oluşu ve renk çeşitliliğinin fazla olması, ara ara 3 al 2 öde gibi gibi kampanyalara da dahil edilmesi açısından tercih edilebilir bence.

  ilgili medya:
  2
  18 temmuz 2021 23:14

  7. herkesin f/p canavarı dediği beaulis ojelerden salmon rengini aldım. çok hoş bir yavruağzı tonu. tırnakta tek kat sürseniz bile da tam şişede durduğu gibi duruyor.

  ama gelgelelim hayatımda gördüğüm en kalitesiz fırçaya sahip. oje şerit şerit oluyor sürerken. kuruması çok uzun sürüyor ve ikinci katı sürdüğünüzde tırnağınızda hamur gibi kalıyor. o kadar ki top coat süremedim bile. haliyle ikinci günden çizilmeye başladı. olmadı beaulis. böyle tanışmamalıydık.

  edit: imla

  5 ağustos 2021 17:47 5 ağustos 2021 17:48


  8. 127 numaralı toffee taupe rengini aldığım oje.

  rengi müthiş fakat fırçası gördüğüm en kötü oje fırçası olabilir, bu fırça ile muntazam oje sürebilmeniz gerçekten çok zor.

  kalıcılığa gelirsek de tek kelime ile berbat. Fırçası yüzünden o kadar uğraşıp sürdüğüm, üzerine kalıcılığını etkileyecek top coat (bununla alakası yok, eski ojelerimden biliyorum kalıcılığını artırdığını) sürdüğüm oje abartmıyorum 5-6 saat sonra uçlardan çıkmaya, sanki ojelerimi 3-4 gündür yenilemiyormuşum gibi görünmeye başladı.

  üzülerek kenara attım ojeyi, çöpe atarım ya da hiç sürmem. 

  5 ağustos 2021 18:11

  9. bende grape ve dusty rose renkleri var. grape vizonumsu bir leylak tonu, gayet güzel ama asıl ben dusty rose rengine aşığım. bir instagram gönderisinden vurulup almıştım ve şu an hiçbir nude ojeyi bunun kadar sevmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. ne sıcak ne soğuk, tertemiz bir bej-pembe karışımı. ellerimde duruşunu süslülerin an itibariyle tırnaklarında bulunan ojeler başlığında paylaşmıştım, bayağı da beğenilmişti, buraya da ekleyeyim.

  ilgili medya:
  1
  27 mart 2022 23:14 27 mart 2022 23:15

  10. Toffee taupe 127 numarasına sahip olduğum oje. Nude bir ton. Açmaya çalışırken fırçası kırıldı, baya dayanıksız. Çok ince bir oje olduğu için 2. Katta bile rengi zor yakaladım. Pek sevemedim, fiyat performans ürünü değil bence.

  Edit: 12 saat sonrasında uçlarından soyulmaya başladı tüküreyim yaaa

  2 nisan 2022 00:57 2 nisan 2022 15:29