yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (10)
  • medya (4)

  1. bizzat kendimde yok ama müstakbel görümcem bu ürüne sahip.

  daha önce jachlyn hill'de sürekli görüp acaba açık tenlilerde sırıtır mı diye düşünüp duruyordum.

  ama bembeyaz kızda bronzer ya da allıkla beraber kullandığı zaman hiç sırıtmamış hatta fevkalade görünmüştür.

  kendisinde moonstone da var. fakat onun da dediğine ve benim de gözlemlerime göre opal bambaşka. moonstone daha simli ve şerit gibi görünebilme ihtimali fazla, açık renk oluşundan. fakat opal biraz daha ten rengimsi ve asla sim barındırmayan bir yapıda bu yüzden ciltle daha güzel bütünleşiyor bana göre.

  benim rüyalarımı süsleyen aydınlatıcıdır aynı zamanda.

  ukte: (yazar: melissaki)

  16 şubat 2016 22:44

  5

  2. Sephora'da likit ve kompakt formu birlikte seyahat boyu 17 euro olduğunu görünce atladım resmen. Ve büyük hayal kırıklığı :( kompakt formda olan o kadar ama o kadar sarı ki esmer ve sıcak alttonlu olmama rağmen bi garip durdu. Ama inanılmaz burdayım diyen parıl parıl yapan bir aydınlatıcı. Likit olanı çok sevdim içinde hiç sim ya da ışıltı yok, sabitlendikten sonra da çok güzel duruyor. Elimde bundan başka iki likit aydınlatıcı olduğu için onlarla kıyaslamam gerekirse (gbkz: L'oreal lumi magique base)dan daha sarı ve daha belirgin, yapısı da daha yoğun. Kiko'nun da likit aydınlatısını kullanıyorum tam adını hatırlayamadım ondan da yoğun ve sarı. Ama çok begendim. Pigmentasyonu bu iki aydınlatıcının 3-4 katı.

  21 ağustos 2017 19:18

  3. Likit ve kompakt ürünlerin küçük boylarından oluşan setini aldım ben de son indirimde. Kompakt olan çok yoğun sim içeriyor ve çok sarı gerçekten de, benim de esmer tenimde baya sırıttı ama acayip bir ışıltısı var ve tüm yüze dağılmıyor, gece kullanım için daha uygun geldi bana. Likit olanını çok beğendim, hem sim içermiyor hem fondöteni yerinden oynatmıyor likit nars hot sand gibi hem de rengi daha aydınlık kompakt olana göre. Kalıcılık konusunda ikisi de çok başarılı, aydınlatma konusunda ikisi de iyi ama sadece likit olanı bitince tekrar alırım toz aydınlatıcılarda favorim hala mac soft and gentle.

  19 mart 2018 16:18


  4. çok sarı denmesine şaşırdım çünkü sarının s'si yok opal'de. tamamen şeftali pembeye kayan bir alttonu var. soğuk alttonluyum sarı aydınlatıcılar bende çok kötü durur. ama opal'le çok iyi anlaştık. sim gibi durmuyor muadil olarak kesinlikle wet n wild mega glo Precious Petals aydınlatıcıyı öneririm sadece daha az pigmetli bi kaç kat sürerek tek kat opal görünümüne kavuşabilirsiniz. hatta yan yana swachlarını görsele ekliyorum, yanına da mary lou'yu ekliyorum ki sarı olmadığı da belli olsun.

  ilgili medya:
  1
  24 nisan 2018 22:27

  5. Koyu tenlilerin seveceği turuncuya kaçıyor. Beyaz tenliler uzak dursun.

  24 nisan 2018 22:51

  6. uzun zamandır aydınlatıcı aradığım için ikili setini görünce dayanamayıp aldığım aydınlatıcı. okuduğum yorumlarda simli olmadığı yazsa da toz olanı gayet simli. bu beni biraz hayal kırıklığına uğratsa da likit olanından oldukça memnunum. (daha sedefli ve ciltte daha doğal duruyor.) likit olanı günlük kullanırken, toz olanı ise gece makyajlarında veya far olarak kullanmayı tercih ediyorum. renkleri bayağı turuncumsu ama koyu tende güzel durduğunu söyleyebilirim. beyaz tenliler serinin diğer renklerini deneyebilirler. ama öteki renklerinde böyle bir ikili kampanya yok sanırım.

  29 nisan 2018 21:18 6 haziran 2018 21:01

  7. Bronzer ile birlikte kullandığımda etkisini gayet beğendiğim, kutusundaki kadar sim sim durmayan güzel bir aydınlatıcı. Yine de tam boyunu satın almazdım sanırım.(gizlinot: bir douglas alışverişimde hediye olarak gelmişti bana mini boyu) Benim gibi “aydınlatıcı işte” diyenlerdenseniz bizim mary lou da gayet iş görüyor bence.(gizlinot: (:)

  6 mayıs 2018 14:47


  8. likit olanının beyaz tenlere koyu olacağını düşünüyorum ama eğer buğday ve ya esmerseniz gayet güzel simsiz bir parlaklık verecektir.

  29 temmuz 2018 14:42

  9. Valla pamuk gibi bembeyaz biri olarak kendisiyle yıkanıyorum diyebilirim. Bence dünyanın en güzel aydınlatıcısı. Ne çok turuncu, ne çok böyle inci rengi soğuk tonlu. Sadece gerçekten güzel bir fırça ile homojen uygulamak lazım. Ben nascita'nın kırmızı kıllı aydınlatıcı fırçası ile uyguluyorum, baya memnunum. Hatta sephora'nın stick aydınlatıcısının üzerine bunu sürüyorum veee voila! Ben highlighter'da aşırıyı sevdiğim için böyle tercih ediyorum. Beyaz tenli kızlarcım korkmayın alın aldırın bu güzel ürünü. %100 kefilim kendisine.

  4 ekim 2018 10:55

  10. aldığımın ertesi haftası kapağını açmamla "lak" diye makyaj masama düşüp parçalandı. yanlış anlaşılmasın kabı elimde sadece ürün panından ayrıldı. inanamıyorum böyle bir etikete böyle bir dandiklik gerçekten inanılmaz. evde alkol de kalmadı. malum internetten siyanür sipariş edebiliyoruz ama reçetesiz alkol alamıyoruz artık ne yapıcam bilmem öyle parça parça baştan içine koydum duruyor. (gizlinot: kolonya kullanıp yapısını bozmaktan korkuyorum ne yapabilirim ki?)

  28 mayıs 2019 20:15