yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  1. Vaatleri:

  Tüm cilt tipleri için uygun olan Bee Beauty Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi, içeriğinde bulunan pantenol ve gliserin ile suya dayanıklı maskarayı, göz makyajını ve kalıcı ruju yağlı kalıntı bırakmadan kolayca temizliyor.

  Gerçekler:

  Maskaram suya dayanıklı değil. Ona rağmen çok başarılı bulmadım temizlemesini. Fakat yağlı his bırakmadığı bir gerçek.

  Kalıcı rujuysa üstün bir performansla temizleyip beğenimi kazandı.

  24 temmuz 2016 19:51

  2. denemek icin bugun aldim. henuz kullanmadim ama uzerindeki ambalaji cikarir cikarmaz gelen kesif plastik, naylon ya da petrol kokusu beni cok rahatsiz etti. kutusu buram buram kanserojen kokuyor.

  10 aralık 2016 18:16

  3. aceleyle incelemeden aldığım makyaj temizleyicisi. daha öncesinde bu markanın canlandırıcı toniğini kullanmıştım içinde alkol olmadığı için cildime iyi gelse de kokusu beni benden alıyordu o kadar ki gidip suratımı yıkama isteği uyandırıyordu bazen. nitekim sözüm ona "çift etkili" temizleyicisini de beğenemedim. belki pudra ve hafif fondötenleri çıkarmak için kullanılabilir ama göz makyajı için başka alternatifler arayın.

  11 aralık 2016 04:47

  4. Bence garnier'ın çift fazlı suyuna muadil bir ürün bu ya. Daha önce loreal'inkini kullanmış ve gözümü yaktığından dolayı bir daha almamıştım. Ama garnier ve bee beauty gözümü yakmıyor, pamuğu gözümde birkaç saniye tutmam yeterli oluyo kirpikleri yumuşatmak için. Ha garnier'ın bir artısı varsa o da içindeki argan yağı sayesinde kirpiklere bakım yapıyo oluşu. Bee beauty'de o özellik yok belki ama daha uygun fiyatlı. Tercihe göre ikisinden biri alınabilir.

  15 haziran 2017 00:08

  5. Dün gratis bayram indiriminden ikisi bir pakette olandan aldım- tek şişe olarak da satılıyor mu bilmiyorum ilk defa gördüm.- ben normalde diadermine çift fazlı göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum ve çok memnunum. Geçenlerde yine burada okuduğum bir girdide hayvan deneyi yaptığını öğrendim ve bir daha almayacağım. Bee beauty temizleyicinin hem fiyatı hem de şişenin üstünde vegan ibaresi olması beni cezbetti. Benim rimelim çok zor çıkar. Hiç de fena değildi performansı. Diadermine kadar kolay çıkarmadı ama gözümü çekiştirmeme gerek kalmadan da temizledi. Fiyat performans açısından başarılı bir ürün bence. 

  Edit: kesinlikle güzel bir ürün kullandıkça daha çok seviyorum.

  30 ağustos 2017 20:16 7 kasım 2017 14:04

  6. kokusu ağır kimyasal olan, goz makyajını pek temizlemeyen ve yagli yagli his birakan oldukca basarisiz bir urun. Bedava verseler kullanmam, zaten urunu bir kac deneyip memnun kalmadıktan sonra cope attım. kesinle tavsiye etmiyorum.

  27 ekim 2017 15:17

  7. Cuma günü gratisten 4,75 gibi bir fiyata aldım. Normalde göz makyajımı dalinle çıkarıyordum ama bir süre sonra göz altlarımı ve kirpiklerimi kuruttuğu için elimi eteğimi çektim.

  Bu da ucuzdu öyle karşıma çıktı alayım dedim.

  Öncelikle arkasında çok yağlı bir his bırakmadığı yazıyor. Bence az da olsa bırakıyor.

  İlk kullandığımda 3 tane kirpiğim kopmuştu bu yüzden korkmuştum. Ama bugün ikinci kez kullandım ve memnun kaldım. Sadece bir kirpiğim koptu o da çok ovaladığım için. Yarına o da olmaz çünkü nasıl uygulanması gerektiğini tam olarak bugün kavradım.

  Çift fazlı ve fazları çok kolay ayrılıyor. Bu yüzden her kullanımdan önce çalkalayıp fazlar ayrılmadan makyaj pamuğuna hızlıca damlatmanız gerekiyor. Ben 7-8 damla damlattım çünkü gözümde göz kalemi-rimel-eyeliner vardı.

  Sonra pamuğu gözümü tamamen kapatacak şekilde koydum. Yumuşattığını ve yağın makyajı çözdüğünü hissettiğim anda pamuğu biraz bastırdım ve çektim. Eyeliner kuyruğulyla birlikte çıkmıştı. Azıcık daha ovalayınca rimeli de çıkardım.

  Sonra yüzümü jelle yıkadığım için tamamen temizlenmiş oldu.

  Öyle çok harika bir ürün değil ama benim işimi görüyor. Sadece nasıl kullanılacağını bilmek gerekiyor bana kalırsa. Ayrıca paraben falan içermiyormuş. İçinde gliserin ve e vitamini varmış kirpiklerim de uzar inşallah bir taşla iki kuş

  29 ekim 2017 01:45

  8. daha önceki girdilerin aksine benim çok beğendiğim bir üründür kendisi. öncelikle ürün paraben vs. içermiyor ve cruelty-free bir ürün. bu açıdan benim için baya önde. ben göz (farlı eyelinerli maskaralı her şeyli) ve dudak makyajını (likit mat ruj dahil) çıkarmakta kullanıyorum ve oldukça memnunum. gözlerimi yakmıyor ve çekiştirmem gerekmiyor sayesinde.

  30 ekim 2017 20:17

  9. kullandığım en kötü göz makyajı temizleyicisi.kalıcı olmayan rimelimi çıkaramıyor.bitse de gitsek modundayım.

  9 kasım 2017 14:38

  10. Ben gayet başarılı buldum. Aloe vera ve salatalık özlü. Kirpikleri korur ve bakım yapar yazıyor. Öyle mi bilemiyorum ama değil de diyemem. Fiyatı da uygun. Bittikçe alırım.

  13 aralık 2017 19:48