4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. kremsi yapılı, ışıltılı, sürümü ve dağıtması kolay göz kalemleridir. Gözde hassasiyete yol açmıyorlar. Sürdükten kısa bir süre sonra sabitleniyorlar ve uzun süre dayanıyorlar. Üç rengini kullanıyorum ve çok çok memnunum. Özellikle Egyptian rengine bakmadan geçmeyin derim.

19 nisan 2014 19:26

2. Gerçekten de kremsi, yağ gibi kayan ve akmayan göz kalemleri. 001 black olanını kullanıyorum içinde ışıltılar da var. Gece makyajlarında en sevdiğim ürün. Bu seriye mutlaka bakın.

1 ocak 2016 13:02

3. black diamond rengini kullanıyorum. çok çok güzel bir rengi var.içindeki ışıltılar nedeniyle çok koyu bir siyah değil de daha koyu grimsi yumuşak bir renk veriyor.dedikleri gibi kremsi yapısı kolay sürmeme yardımcı oluyor,kalın bir eyeliner gibi sürebiliyorum.gün boyu kalıcı.2-3 yıl kadar önce kullanmıştım aynı kalemi, gözümde arpacık gibi bir şişlik oluyordu sürdüğümde.satış görevlisine sorduğumda içindeki pırıltılar hassasiyet yapabiliyor demişti.o zaman daha ışıltılıydı sanırım içindeki miktarı azaltmışlar.şu anki halinden çok memnunum, çok güzel bir kalem.

13 ocak 2017 09:12


5

4. 01 black diamond olanına aşık olduğum göz kalemidir. bazen üst kirpik diplerime geçiyorum, bazen alt kirpik diplerimin ortasına kadar çekiyorum. daha yogun, daha seksi görünüm istediğimde gözümün içine doğru çekiyorum. far kullanma konusunda yetenekli değilim maalesef bu yüzden tek bir göz kalemi isimi görüyor. ayrıca bu kalem hiçbir şekilde akmıyor, çabucak sabitleniyor. kömür kara göz kalemlerindense daha günlük, sizi yari yolda birakmayacak siyah bir göz kalemi arıyorsanız bakın derim.

3 mayıs 12:54