yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (0)

  1. bu mağazanın kapısından içeri girmemle çıkmam bir oluyor. giyilebilecek ayakkabı çıkar mı ordan şüpheliyim.

  29 ağustos 2014 12:34

  2. en fazla iki kere dur bir bakayım , deyip girdim ama görüntüsü de üretimi gibi kalitesiz olan bir ürün yelpazesi ile karşılaştım. Ayakkabılar bana göre estetikten çok uzak ve kaba görünüyorlar. Kullan at modeli hepsi . Az ya da çok sonuçta para veriyorum. Kesinlikle alışveriş yapmayacağım bir markadır.

  16 mart 2015 10:07

  3. genelde günlük kullanım için tercih ettiğim bir markadır.

  uzun süreli kullanım ayakkabıda bana göre değil. bir sezon giydiğimi gelecek sene giymem.

  bunun için kullan-at mantığında gayet tercih edilebilir bir marka olduğunu düşünüyorum.

  üstelik xxl seçeneği ile en cazip marka. bir çok markanın 40 numarası ayağıma olmaz. burada 41 numara ile gayet rahat babetler bulabiliyorum. (kalıplar fark edebiliyor;40 numara aldığım da oldu kendilerinden)

  (link: http://www.deichmann.com/TR/tr/shop/bayan/bayan-ayakkabilar/00015001216847/Babet.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=bayan/bayan-ayakkabilar/bayan-ayakkabilar-babet&s=6 misal;)

  (link: http://www.deichmann.com/TR/tr/shop/bayan/bayan-ayakkabilar/00015001208366/Babet.prod?r=5&c=3&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=bayan/bayan-ayakkabilar/bayan-ayakkabilar-babet&s=7 ya da bu;ki kendisi biriciğimdir)

  modeli bulamadım ama bu seneki sezonlarından rugan bir biker botu ile koca bir kışı geçirdim. üzerinden soyulmaya başladı ama sanırım benim hatam;muhtemelen bir yere çarptırdım.(gizlinot: evet,sakarım. ) geçen sene aldığın diger rugan topuklu botum hala kullanılabilir durumda.

  sivri burun ayakkabıda en rahat ettiğim ve ayakta gerçekten çok asil duran süet basit model ayakkabı yine kendilerinindir.

  (link: http://www.deichmann.com/TR/tr/shop/bayan/bayan-ayakkabilar/00015001193959/Sivri*Topuk*Ayakkab%C4%B1.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=bayan/bayan-ayakkabilar/bayan-ayakkabilar-pumps burdan )

  5th Avenue serisi en kaliteli serileridir. deri agırlıklı kolleksiyonudur diyebilirim.

  temiz ve özenli kullanımla herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. dediğim gibi ayakkabıda en çok tercih ettiğim ve edecek olduğum markadır.

  severiz kendilerini.

  16 mart 2015 13:47


  4. günlük hayatta topuklu giyemeyen bünye için özel günlerde bir kaç saat giyilecek topuklu ayakkabıya bir ton para vermek mantıksız gelir ve deichmann yolu tutulur.

  sade modellerde iş görür, son aldığım siyah süet ayakkabı da rahatlık olarak son derece iyi performans sergiledi.

  16 mart 2015 18:28

  5. Catwalk serisinden 2 sene önce bot almıştım hala sapa sağlam ve çok rahat. Zımbalı detayları var.

  Spor ayakkabı alırken de illaki Deichmann bakıyorum. İndirim döneminde 30TL ye Adidas ayakkabı almışlığım vardır ve hala da durur. Bir ayakkabı alıyorsanız da 6 ay garantisi var eğer bir şey olursa geri götürebilirsiniz.

  16 mart 2015 22:46

  6. Kışın başında krem rengi süet Bot takıntım vardı. Ara ara hiç bir yerde bulamadım. Bir de şuraya bakayım dedim. Hayalimdeki Bot deichmann'da karşımda. Ama ne yazık ki inanılmaz rahatsızdı, yoksa 59 liraya kaçırmazdım o güzel botu. Bence gerçekten çok kalitesiz ve özelliği olmayan ayakkabılar satan mağaza.

  17 mart 2015 01:53

  7. genelde pek memnun olan yok ama ben aksini söyleyeceğim. kaç senedir burdan ayakkabı alırım şöyle söyleyeyim burdan ilk aldığım ayakkabıyı halen kullanıyorum. aradan 5-6 sene geçmiştir belki. tabi hergün o ayakkabıyla da geziyor değilim :) ayda bi sıra geliyodur anca :)

  17 mart 2015 02:30


  8. Benim gibi küçük ayaklılar için de 35 numara ayakkabı bulundurduğu ve uygun fiyatlı olduğu için ayakkabı almak istediğimde mutlaka baktığım mağazalardan biridir.

  17 mart 2015 15:23

  9. fiyatlarını git gide popüler olması ile doğru orantılı olarak her sene arttıran, bir çok meşhur markanın taklidi ayakkabıları yarı fiyatına satan mağazadır.

  ürünlerinin çogu ortopedik değildir, olanlarının fiyatları da diğer mağazalardaki fiyatlara yakındır. ayakkabının ortopedik olmamasını önemsemeyecekseniz, fiyatını hakedecek kalitede ayakkabıları almak için idealdir. ayakkabıları sık giydiğiniz takdirde ortalama ömürleri 6 aydan fazla değildir. daha ilk aylarda; ayakkabıların iç kısmındaki bölüm ya da alt kısım yerinden çıkabilir, yandaki beyaz şeritler anında simsiyah oluverir, bağcıklar çürüyüp kopabilir. ama çok pahalı olmadıkları için bu durum sizi çok üzmeyebilir.

  kısacası, ayakkabı başına az para verip, birçok çeşit almak isteyenlerdenseniz, bu mağaza tam size göredir.

  27 ağustos 2015 19:54

  10. Bundan yaklaşık 4 sene önce catwalk kutulu kısımdan bir çorap çizme almıştım fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 79.90dı ve hala kullanıyorum hem rahat hem hiçbir şekilde deforme olmadı. Bu gerçi ayakkabılarıma ayrı bi özen göstermemden de kaynaklı olabilir ama yine de çeşitliliği bol olan uygun fiyatlı bi ayakkabı firması.

  3 ekim 2015 19:40