yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (3)
  • medya (0)

  1. ambalajı çok küçük olan saç maskesi. 5 kullanımdı sanırım bitmişti. keşke diyorum biraz daha büyüğünü de yapsalar. bu şekilde seyahat boyu olabilir belki ama normal kullanım için çok yetersiz.

  yapısı kıvamlı hatta köpüksü gibi. çok uzun süre bekleterek kullanmadım. çok bir faydasını da görmedim. ben saçlarım yağlı olduğu için maskelerimi saç diplerine değdirmeden kullanıyorum. kepek gibi bir sorun yapmadı. ama bende zaten hiç kepek olmaz. yani saç yapınız buna müsaitse onu bilemiyorum. tekrar alır mıyım? hayır almam. onun yerine diğer yağlardan bakım yapmak çok daha mantıklı.

  19 ağustos 2014 16:55

  2. indirimde 4 lira gibi bir fiyata alabileceğiniz bakım maskesidir.

  saçlarım gayet kısa ama benim elim bol sanırım ki iki kullanımda kutunun yarıısı bitti. saçımda 6 saat gibi bir süre beklettim ama herkesin bayıldığı gibi bir sonuç elde etmedim. tamam yumuşattı ama hangi bakım maskesini 6 saat bekletsen o da yumuşatır diye düşünüyorum.

  ben organix'in Moroccan Argan Oil maskesinden çok daha iyi verim aldım, hatta bayıldım. ama şunu da göz önünde bulundurmak gerekir ki organix'in bir kutusu 30 küsur lirayken doa'nınki 7.5 lira. fiyat performans açısından bakarsak doa gayet kullanılabilirliği olan güzel bir maske haline geliyor.

  19 ağustos 2014 18:04

  3. yaklaşık 24 saat saçta bekletip yıkadıktan sonra, yumuşak ve parlak ve daha sağlam saçlar elde etmiş oluyorsunuz, hafif kopuksu ama katı bir kıvamı olduğu için saçlar oldukça fazla ürün yiyor, o nedenle küçük bir kutusu dış kavuğuna bile yetmiyor diyebilirim, almışken 5 kutu falan alacaksın hem kargosu bedavaya gelecek hem de daha uzun süre kullanabileceğiniz gayet başarılı bir saç maskeniz olmuş olacak

  hakkında verebileceğim en önemli bilgi de, içinde yüzde 3 keratin olması, yüzde 10 kusur çeşitli yağlar yine belirle bir yüzdede vitaminler var, bu konu hakkındaki bilgiyi doa kozmetiğin kendisinden aldım, ayrıca keratinin fazlası saçı sertleştiriyormuş, yüzde 3 lük keratin oranı oradan geliyormuş, kesinlikle mümkün olduğunca almaya çalışacağım ama maalesef şu sıralar doa kozmetik stoklarından bulunmayan üründür kendileri efendim

  19 kasım 2014 20:55 19 kasım 2014 20:57


  4. çok sık kullandığım saç bakım maskesi. saç tellerini dirileştiriyor kesinlikle. saçımı ıslatıp sonra sürüp tarak yardımıyla yedirip fön makinesiyle iyice nüfuz etsin diye kurutuyorum. saçımı toplayıp mümkün olduğunca uzun bekletiyorum. Banyo sonrası saçlarım daha diri biraz kalınlaşmış oluyor. parlaklık ta cabası. çok memnunum. Lakin doa kozmetik tüm stoklarını pendik'teki yeni açılan mağazına yolladığı için şu an ellerinde yok.

  20 kasım 2014 11:37

  5. Akşamdan saç uçlarına uygulayıp sabaha kadar beklediğimde, saçlarımı canlı hale getiren ve yumuşacık yapan maske. Lakin başka bir bakım maskesini aynı süre beklettiğimde de benzer sonuçlar alabildiğim için mucize yarattığına inanmıyorumdur.

  20 kasım 2014 12:45

  6. Saçımın elektriklenmesine sebep olan ama aynı zamanda yumuşatan maske. Şimdiye kadar sadece 1 kutu kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Başka etkisini gördüğüm söylenemez fakat kullanmış olmak hoşuma gidiyordu. Son siparişlerim geldiğinde kokusunun değiştiğini farkettim, içerik değişti mi bilmiyorum, değişmediyse Cocoa butterı biraz fazla kaçırmışlar. Yoğun kakao kokusu var.

  7 mart 2015 02:39

  7. bu kadar övülünce büyük bir beklentiyle alıp hüsrana uğradığım saç bakım maskesi.

  kuru,dalgalı bir saç yapım var bu nedenle şu ana kadar bir çok saç bakım ürünü kullandım.

  keratinin saça yararı malum böyle bir maske olması da güzel bir şey ancak düzenli ve farklı şekillerde kullanmama rağmen çok bir etkisini gözlemleyemedim.

  ürünün köpüksü yapısını ve fiyatını sevdim. kokusu çok hoşuma gitmedi, koku hassasiyeti olanlar için bir sorun olabilir. saçta bekletilmesi gereken bir ürün yoksa bir etkisi olmuyor.

  ancak benim dikkat ettiğim o kadar bekletmeme ve düzenli kullanmama rağmen saçımı daha sağlıklı yapmadı. tek artısı saçımı yumuşatması oldu ancak hangi maskeyi o kadar bekletsem o etkiyi verirdi.

  ben daha etkili saç maskeleri denediğimden bir daha almam ancak herkeste etkisi farklı olabiliyor.

  fiyatı da uygun olduğundan bir şans verilebilir.

  25 ekim 2015 16:16


  8. pek bir işe yaramıyor süslüler boşuna para vermeyin..

  saça yeterli nemi veremiyor, yıpranmış saçı yeterli derecede toparlayamıyor..

  (gizlinot: ben kendi adıma lifeco hindistancevizi yağını banyo öncesi maske gibi kullanmaktan çok daha fazla verim aldım )

  25 ekim 2015 19:44 30 ekim 2015 17:53

  9. Şu zamana kadar kullandığım en iyi saç bakım ürünü kesinlikle.. Son çıkan şişede gibi olan versiyonunu kullanıyorum kokusu da bildiğiniz kakao kokuyo ben dört saat bekletiyorum duş alırken saçıma su geldiği anda saçlarım elimden kayıyo, yumuşacık oluyo. Duştan çıkıp saçımı kuruttuğumda saçım hem fönlü gibi hem de parlak duruyo

  27 temmuz 2016 21:40

  10. Saçımı harika toparlayan maske. kuru saçıma booolca ürünü elimde ıslatarak yayıyorum. Arkasında yarım saat bekletin yazıyo ama ben 45 dk bekletip randıman alamadım. genelde haftada bir akşamüstü eve geliyosam saçıma sürüyorum, boneyle yatıyorum, ertesi gün yıkıyorum. Tek şampuanlamayla çıkıyor zaten. saçlarımı cidden sadece o gün için değil kalıcı olarak toparladı.

  diplere sürmeyin bu arada.

  2 eylül 2017 18:14