yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  24. Tanım: Trendyoldan link veren yukarı kaydırcılarla dalga geçtikten 1 ay sonra kendisini de yukarı kaydır kervanına katmayı başarmış kişidir. 

  Hayır anlamıyorum bir insanın maddi durumu bu kadar iyi olup nasıl bu kadar sıkıcı bir hayatı seçer anlamıyorum. Bihter ziyagilin youtuber versiyonu. Dışarı her çıkışında edanın zaraya gitmesiyle Bihterin derneğe gitmesi arasında bir fark var mı :)

  Site bahçesinde yürüyüş, fotoğraf çekme, eve gelip neyi etiketlesem diye dönüp dolaşma, netflixten açıp dizi film storisi kapanış... 

  Başka bir özelliği yok. 

  Hani cilt bakımı desen çisem çakırın yanına yaklaşamaz. Giyim konusu desen önerdiği şeyler zaten zara ve trendyol olduğu için yaratıcı değil. Lifestyle, günlük vlog tarzı şeyleri hep saçma boş buldum. Eee verdiği tüketim linkleri dışında bi özelliği kalmadı benim için. 

  Ayrıca kendisi moda tasarım mezunu yanlış hatırlamıyorsam. Madem o bölümü okudun, maddi imkanın da var, git bir butik aç, kendi kıyafetlerini tasarla. Zara turu ve trendyolmilla dan kıyafet linklemek nasıl bir vizyonsuzluktur yaa? Sırf bir üniversiteden mezun olmak için mi insanlar bölüm okuyor anlamıyorum.    

  Bir de şunu eklemek istiyorum. Hatırlayanlar bilir sitenin yanındaki ağaçları kesiyorlar diye şikayet etmişti. Taktirimi kazandı helal dedim. Ama geçenlerde aynı ormana bakan penceresinden domol markasının cam temizleme mendili gibi kullan at ürünü linkledi ya pes dedim. Doğaya olan duyarlılığımız trendyola kadarmış bravo. Haa corona döneminde kargocuların sağlığını hiçe sayan astım, nefes alma problemli arkadaşımızın evde giymek için verdiği crop linklerini de unutmadık. 

  19 temmuz 17:32 20 temmuz 03:16

  23. Videolarında baya irice görünen bir kız aslında ama sürekli xs 32 giyiniyorum diye story atıyor. başlarda severek izliyordum ama hem YouTubeda hem instagramda aynı içerikleri üretip kendini tekrar ediyor.

  26 haziran 09:04 26 haziran 09:04

  22. daha önce bütün youtuberlarda gördüğümüz içerikleri çekiyor ve bunun sebebinin sektöre geç girmesi olduğunu düşünüyorum. biz bunları çoktan tükettiğimiz için bana videolarını izlemem için hiçbir sebep vermiyor. Benim açımdan videolarını izleyemememdeki bir diğer sebepte yani arkada çalsın videosu olarak bile izleyememe sebebim sanırım telaffuzu. Daha doğrusu hiç olmayan ingilizcesi. Yaşı çok genç, ingilizcede yetkinleşebileceğini ve bu konuda azmederse başarılı olabileceğini düşünüyorum. 

  23 mayıs 12:36 23 mayıs 12:38


  21. Youtube ve instagramdaki bol bol yazım yanlışı yapan, sanki dün hayata gözlerini açmış gibi herşeyi yeni yeni öğrenen, çıtkırıldım, sürekli tüketime teşvik eden birçok insandan biri.

  Videolarında alalade bir kelime söylüyor sonra yaa bu böyle mi deniyordu ehehe kem küm yapıyor. İnanamıyorum video çeken, bu işten ilerleyen birisi neden videoya ara verip gidip kontrol edip bu kısmı kesmez ki. Orkidesinin çiçekleri geçmiş ve hikaye atıp bunu da yaşatamadım gibi bir şey yazmış. Yani ben mi kötü algılıyorum bilmiyorum ama orkidenin çiçeği ölünce bitki öldü sanıyor olmak... bilemiyorum.

  "Naif" ve "bizden biri" görünme çabası mı, yoksa insanların hoşuna mı gidiyor bu acaba çünkü herkes böyle yorumlar yapmış? Ama benim açımdan göründükleri şey yetersiz, kendini geliştirememiş insanlar malesef.

  20 mayıs 23:03 20 mayıs 23:38

  20. Kendisiyle ilgili soylemek istedigim tek sey, yilbasinda almanyaya gidecegini storylerinde anlatmisti. Foreo almak istiyorum almanyadan alacagim daha ucuz gibi cumleler kurmustu. Ertesi gun foreo kargosu acti. Markalara seslenmeyi ogrenmistir kendisi. Tebrikler

  5 mayıs 16:05

  19. karantinada keşfettiğim bir youtuber/influencer. naifliğini çok seviyorum. eski videolarını vs. de izledim bu süreçte ve bu dönemde en sevdiğim youtuber diyebilirim. benim eda hakkında en sevdiğim şey şu oldu: maddi durumu gerçekten çok çok iyi olmasına rağmen gösteriş meraklısı değil. diğer malum youtuberlar yüksek fiyatlı sayılabilecek bir şey aldığında gözümüze sokarken kendisi görgüsüz veya sonradan görme biri değil. beslenme uzmanlık alanım olduğundan beslenme ile ilgili söylediği bazı eksik/hatalı şeylere denk geldim fakat normalde "üff çok biliyorsun" derdim ama öğrenme çabasını gördüğümden hiç rahatsız olmadım. sonuç olarak beğenerek izliyorum.

  5 mayıs 10:01 5 mayıs 10:01

  18. Duruşunu, naifliğini çok seviyorum bu kızın umarım hep böyle kalır. Açıklama yapması bile bence çok güzel sinsi sinsi link verebilirdi onun yerine duyurmuş ve eleştirdiği konuyu yapmayacağını baştan söylemiş. (Zara giyip size daha ucuzunu buldum addax alın gibi) umarım  yapmaz çünkü gerçekten kullandığı cilt bakımı ürünleri ev eşyaları önerdiği her şey özenli seçilmiş güzel ürünler oluyor kalitesine güveniyorum. (Umarım bu entry ileride editlemek zorunda kalmam) 

  22 nisan 00:04


  17. Zamanında dalga geçtiği trendyol ile çalışmaya başlamış olan youtuber.

  21 nisan 13:26

  16. Fırça temizleme yöntemi su tasarrufu açısından accayip başarılı geldi. Merak edenler için bir kaba deterjan ve su koyup bir süre fırçaları bekletiyor. Sonra aynı işlemi temiz suyla yapıyor ve videoda göründüğü kadarıyla fırçalar gayet temiz ve durulanmış çıkıyor. Bugün bir denerim çünkü işsizlik sjsjdj

  29 mart 12:43

  15. beni influence etmeyi çoğunlukla başaran bir influencer. mutfak eşyalarından, kıyafetlerine, robot süpürgesinden, kullandığı yüzey temizleyicisine kadar etkileniyorum. bir duygu özaslan, görkem karman beni böyle etkileyemiyor :D bilmiyorum karşı tarafa gerçekten araştırıp iyi olduğu için almış izlenimi veriyor sanırım ürünleri. evde bomboş zaman geçirirken çektiği vlogları bile izlemeye bayılıyorum, çok nahif ve diksiyonu düzgün konuşuyor.

  28 mart 21:55 28 mart 21:58

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar