girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • medya (2)

96. Aynen elvin la senin için second home. City of angels senin favorite city’n. Orada doğup büyüdün, çocukluğun orada geçti, okula orada gittin, ailen arkadaşların hep orada. Nasıl orası senin ikinci evin olmaz? 

Ben anlamıyorum yani maksimum 2 hafta geçirdiğin bir şehre nasıl evim diyebilip benimsiyorsun? Ne ara bu kadar özümsedin, hangi ara böyle bir bağ kurdun? Bu kadar ‘wannabe’ olmayın lütfen. Bunun bir diğer versiyonu da duygu özaslan. Cool görünmek için uğraştıkça daha zavallı görünüyorsunuz. 

dün 14:09

95. köpeğine chiara ferragni'nin bebeğinin ismini mi vermiş o? abi hadi ya, hadi.

9 nisan 08:47

94. Kendisiyle ilgili olan tüm girdiler okudum. Benim dikkatimi çeken iki şeyden bahsetmek istiyorum, biri yine bir kozmetik işbirliği. Kesin görmüşsünüzdür alev karslı, kendisine studio fix fondöten uyguluyor videoda. Yani ben fondöten kullanmam, makyajdan hiç anlamam kişisi için oldukça ilginç bir deneyim olmuştur sanırım. Fakat beni asıl üzen kısım ise az önce instagramda gördüğüm görsel oldu. Kendisi köpek almış, cins olduğunu tahmin ediyorum. Aklıma hem kızağa binip, kızağı çekmek huskylerin işi demesi, hem de sürekli ama sürekli seyahat eden bir kişinin o yavruya nasıl bakabileceği geldi. Umarım sonu kötü bitmez.

8 nisan 20:35


93. Doğum günü için ona hediye hazırladığı ama nasıl ulaştıracağını bilemediği için yardım isteyen takipçisine hiç gerek yok diye kaba bir cevap veren yüzü güzel kalbi çirkin insan

5 nisan 10:14

92. bu kızı gördükçe aklıma (link: https://www.google.com.tr/search?q=overly+attached+girlfriend&rlz=1C1GGRV_enTR751TR751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjl04a_3PDZAhXByqQKHcZyDCkQ_AUICigB&biw=1152&bih=768 overly attached girlfriend) geliyor, gülmeye başlıyorum. başka bir tanım yapamayacağım, o derece.

16 mart 14:30

91. daimi olarak "çok mutluyum bakın, aşırı mutluyum görün" temalı 32 diş pozları veriyor. kesinlikle "mutlu insan nefreti" yapmıyorum eminim çok mutlu çok pozitifitir ama verdiği pozlar ve çizdiği profil mutluluğunu değil mutlu olduğunu gösterme çabasını yansıtıyor.

16 mart 14:25

90. bu kızın bu işlere el attığını görünce şaşırmıştım çünkü kendisi en son alemin kralı dizisinde oynuyordu(gizlinot: swh) nerden nereye be elvin :d

yalnız kendisinde duygu ya da cansu'daki gibi bir hmm nasıl desem o karizma, ışık, havalılık yok gibi geliyor. sadece güzel bir yüzü var damla gibi, ne kadar popi de olsa sanki bir silikliği var. belki de vizyonunun eksikliğinden öyle geliyordur bana çünkü hiç girip fotoğraflarına bakasım gelmiyor, dünyayı gezen başka insanların fotoğraflarına bakıp ilham alıyorum ama elvin aklıma gelmiyor bu kulvarda.

16 mart 09:42 16 mart 16:43


89. konuşma tarzı, mimikleri ve videolarda kamera arkasındaki kocasına laf atması bana çok yapmacık geliyor. en son bir yıl önce gönderdiği fıstık ezmeli, muzlu ekmek tarifi olan videosunu izlemişim. gizli uno reklamı canımı sıkmıştı, tarif de sağlıklı beslenmekle biraz ilgilenen ve vejetaryen/vegan olanların aşağı yukarı bildiği bir şey. bir de singapur videosundaki kocasıyla 2dk boyunca bebek gibi konuşmasını çekmesi bende vloglarını izleme isteğini köreletti. şöyle bir baktım, kanalında sağlıklı beslenme, spor vs. ile ilgili videolar olsa da içeriği içini boşaltarak sunmasından dolayı ilgimi çekmiyor.

15 mart 18:49 15 mart 18:50

88. bu şey değil mi ya iphone 8 alınca deliren yogacı sahtekar kız sfskfj. tedx konuşmasına tahammül edip tamamını izleyemedim. yine saçmalık ötesi bir şeyler yapmış işte takılmayın. ted oluşumuna ben de bir parça kırgınım. karizmayı çizdirdiler bu kızı konuşturarak.

tanım: hayır için yapılan bir organizasyonda, koşu parkurunu arabayla bitirip birinci olan sahtekar hanımefendi.

15 mart 16:01

87. ted değil, tedx konuşması yapmıştır. kendisi için iyi başlık "maratonda nasıl hile yaptım ve yüzüm kızarmadı" olabilirdi, uzman olduğu bir konu.

15 mart 14:59 15 mart 15:01