yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (0)

  1. öncelikle belirmeliyim ki girdim birazcık uzun olacak. ben size erkek arkadaşımın cilt bakımından ve benim onunla savaşımdan bahsedeceğim. asasdfgh. evet kendisine bir cilt bakımı rutini oluşturmak için gerçekten kendisiyle bir sene kadar savaş verdim. ürünlerini aldık nasıl uygulayacağını anlattım tek tek , hatta hergün ben hatırlattım bile ama kendisi yapmamaktan yorulmadı. sonrasında kavgalar kıyametler sonucunda onun rutinini oluşturduk tabi. neyse konuya giriş yapayım; kendisinin kuru-karma-hassas bir cildi var. hassas derken herhangi bir cilt rahatsızlığı yok ama bazı aşırı parfümlü ürünlere ve kurutucu maddelere yüzü reaksiyon gösteriyor. ayrıca düzenli cilt bakımı yaptığı zaman cildi hemen toparlayıp gerçekten pürüzsüzleşiyor ,çok çabuk etki ediyor ürünler. kendisinin rutini oldukça basit. yüz yıkama jeli, nemlendirici ve haftada bir maske kullanıyor. şu anlık böyle, karantina süreci sonrasında(ailesinin yanında şu an, benim yanıma gelmesinden bahsediyorum assdfg) rutinine tonik, güneş kremi, yağ bazlı temizleyici eklemeyi düşünüyorum(umarım başarılı olabilirim). şimdi size kendisinin bugüne kadar kullandığı bütün ürünlerden bahsedeceğim. sonra da sonradan onun rutinine eklemek istediğim ürünlerden bahsedeceğim. bu arada mümkün olduğunca temiz içerikli ürünler seçiyoruz ve uygun fiyatlı(gizlinot: öğrencilik). çok daha temiz içerikli ve etkili ürünler olduğunu biliyorum onlara işe başladıktan sonra almayı planlıyoruz (zira kendisinin kalpten gitmesini istemem).

  1-(gbkz: celenes by sweden aqua thermal cleansing foaming gel kuru/hassas cilt) : şu an kullandığı yüz temizleme jeli. çok çok memnun. zaten celenes markasının hastasıyız. sabah, akşam kullanıyor. ürünün uzun süre gitmesi ayrıca mutluluk sebebimiz.

  2-(gbkz: ziaja keçi sütü kremi) : şu an kullandığı nemlendirici. ailesinin yanında nemlendiricisi bittiği için online da celenes kremi de olmadığı için rossmandan söyledik. 50 ml, 60 tl'ydi. kokusu çok güzelmiş ve çok çabuk emiliyormuş o yüzden memnun olduğunu söyledi. ama içeriği beni çok da memnun etmediği için bir daha almayabiliriz.

  3-(gbkz: celenes by sweden 3 in 1 thermal yüz temizleyici) : şu an kullandığı maske. evet sadece maske olarak kullanıyor. tanecikli peelinglerden kaçınıyoruz artık. maske olarak memnun olduğunu söyledi.

  4-(gbkz: celenes by sweden soothing facial cream) : çok memnundu. burda bıraktığı nemlendiricisi. temiz içerikli ve uygun fiyatlı olması, ayrıca paketlemesinin hijyenik olmasından memnun.

  5-(gbkz: celenes cloudberry yüz yıkama jeli) : burda bıraktığı yüz yıkama jeli. bunu da çok seviyordu.

  6-(gbkz: nivea urban skin defence spf 20 gündüz kremi) : 2 kutu bitirdi. nötrdü. içeriğinden dolayı bir daha almayacağız.

  7-(gbkz: nivea essentials 1 minute urban detox maske) : nemlendiricisiyle beraber set halinde almıştı. beğenmedi yüzü reaksiyon gösterdi. sivilce çıkarttı.

  8-(gbkz: diadermine hydralist nemlendirici bakım kremi) : 1 sene önceydi, aldığında. çok uygun bir fiyata rossmandan almıştı. alma bak dememe rağmen beni dinlemeyip aldı. ilk kullanımda suratında sivilceler türedi. bir daha da kullanmadı.

  9-(gbkz: yves rocher sebo vegetal serisi) : 3 kutu bitirdi nemlendiricisinde. o sıra bölge bölge yağlanmaları vardı. memnundu da ancak içeriğinden dolayı bir daha tercih etmedik.

  10- (gbkz: yves rocher kayısı çekirdeği özlü peeling) : eski ambalajının olduğu zamanlar kullandı, 2018 de. seviyordu. ancak artık kalın tanecikli peeling ürünleri kullanmıyoruz ve içerik tabi ki.

  11-(gbkz: la roche posay hydreane riche nemlendirici) : çok çok severek kullandı. tekrar almayı düşünüyoruz.

  12-(gbkz: bioderma sebium akn) : hiç ama hiç sevmedi. parfümünden rahatsız oldu.

  13-(gbkz: bioderma sebium lotion) : ilk ve tek tonik deneyimi. bölgesel uygulayıp siyah noktalarından kurtuluruz düşüncesiyle almıştık ama aşırı kuruttu ve bıraktığı yapış yapış hissi hiç sevmedi.

  14-(gbkz: nivea aqua effect arındırıcı peeling) : herhangi bir reaksiyona neden olmadı ama içerik!

  15-(gbkz: rituel de beaute burun bandı) : severek iki hafta da bir kullanıyordu.

  elindeki ürünler bitince almayı düşündüklerimiz daha doğrusu benim düşündüklerim;

  1-missha sos peel correct cream mask: siyah noktaları için asitli bir krem maske. peeling muadili.

  2-missha sos ac correct clay mask: çok beğenerek ben kullanıyorum, hassas ciltlere uygun kil maskesi.

  3-celenes by sweden eye contour balm

  4-missha all around safe block mild sun spf30/pa++

  5-caudalie moisturising toning lotion nemlendirici tonik: hala emin değilim, tonik arayışım devam ediyor.

  son olarak eğer (gbkz: watsons boykotu) m olmasaydı fruida'ya ürünlerini denerdik. ancak bizim ürün deneme isteğimiz küçük bir kıza yapılanları aklımızdan silemiyor. o yüzden malesef. yurt dışına çıkabilirsek alıp denemek istiyorum ama. nemlendirici ve yüz yıkama jelinde, daha temiz içerikli ve uygun fiyatlı başka ürünler bulmazsak la roche posay ve celenesle devam edecek. buraya kadar okuduysanız helal olsun size süslüler, çok teşekkürler muck.

  2 mayıs 2020 17:11 2 mayıs 2020 17:18