yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. kendi uktemi dolduruyorum.

  tanım: diş beyazlatma veya hassasiyet önleme konularında ortalama performans gösteren ve hatta beyazlatma etkisi tek başına hiç bulunmayan ancak diş eti rahatsızlıklarını tedavi etme esnasında kullanılabilecek çok güzel bir ürün olan ve gerçekten de diş etlerini tedavi etme etkisi bulunan; ağızda acı bir tat bırakmayan; uygun fiyatlı; yoğun karanfil aromalı; çok beğenerek kullanmış olduğum bir diş macunudur.

  yanlış hatırlamıyorsam diş fırçası ile beraber ürünü 15 tl gibi bir fiyata almıştım. 2-3 ay gibi bir sürede splat biocalcium diş macunu ile dönüşümlü kullanarak bitirdim. diş macunu değil de hafif losyonumsu / jelimsi kıvamda bir ürün. içeriği nispeten temiz. tadı menthol aromasına göre hafif; beni hiç rahatsız etmedi, diş hassasiyetimi coşturmadı. merak edenler için belirteyim, vegan bir ürün imiş. ağız bakımında tercih edebileceğim ve yeniden satın alabileceğim bir ürün oldu kendisi, tavsiye edebilirim.

  22 mayıs 2019 11:26 22 mayıs 2019 11:28

  2. bugün ilk kez denediğim, mis karanfil kokulu ve ağızda çok güzel bir tat bırakan diş macunu.

  içeriğinde sls, florür, paraben, renklendirici, gluten ve şeker bulunmuyormuş. eyüp sabri tuncer'in cruelty free bir marka olması da bir diğer artısı.

  bugün iki kez kullandım ve ilk izlenim olarak, signal white now gibi beyazlatma etkili ve kanımca agresif içeriğe sahip ürünlerden sonra bir miktar temizlemesi zayıf gibi geldi. ama bu haşır huşur deterjan gibi temizleyen diş macunlarına alışkın olmamdan kaynaklanıyor olabilir.

  en güzel yanı mis kokusu. ağızda çok güzel bir koku ve tat bırakıyor. bir süre daha kullanmaya devam edeceğim, dişleri bariz beyazlatmayacak gibi ancak içeriği ve kokusu beni tatmin etti şimdilik.

  3 haziran 2019 00:36

  3. Tadından dolayı kullanamadığım diş macunu. Hafif tatlı bi tadı var zaten bi garip geliyor başta. En son çalkaladıktan sonra çok kötü bir tat bıraktı bende. Temizlemesi splat seviyesinde diyebilirim diş etleri için de bitkisel olması iyi gibi ama tadı... denemeden almayın derim

  3 haziran 2019 04:02


  5

  4. Denedim geldim yazıyorum. Temiz içeriği var ve vegan bir ürün, öyle aşırı yoğun bir beyazlatma olayı yok, vaadi o değil zaten. O kadar güzel karanfil tadı bırakıyorki ilk denememde şaşırdım, ve bıraktığı tat öyle kimyasal bir karanfil değil, dolu dolu doğal karanfil. Karanfil sevmeyenlere önermem.

  24 ağustos 2019 11:20

  5. Yaklaşık 1 haftadir kullandığım diş macunu. Doğal icerikli uygun fiyatlı bir ürün arayışındaydim.Diseti hassasiyetim olduğu için her ürünü kullanamıyorum. Rahat bir fircalamasi var herhangi bir hassasiyet de yaratmadı beyazlik vaadetmiyor ancak temizlemesini begeniyorum agizda da hoş bir tat bırakıyor . Karanfil sevmeyenler kullanmamali

  1 eylül 2019 23:26

  6. bütlerden sonra aile evine gelince her şeyin doğalını, daha az katkılı olanını alma meraklısı annem vesilesiyle tanıştığım diş macunu. ayrıca paketinden çıkan dış fırçası hediyesi de can kurtarıcı cinsten oldu benim adıma. kokusu ve ağızda bıraktığı tat gerçekten güzel. diş beyazlatma vs etkisi yok fakat fiyat performans olarak iyi mi, iyi. ağız kokusunu da azalttı sayılır, karanfilli olmasından mütevellit diye düşünüyorum. yurtta kendime de alacağım.

  16 eylül 2019 01:51

  5

  7. Eyüp sabri tuncer'in misvak özlü diş macununu da uzun süre kullandım. Benim en büyük problemim diş macunundan dolayı ağzımın içinde soyulmalar oluyor. bir de şuan ki hamilelik durumumdan ötürü diş eti kanamalarım. Misvak özlü de soyulma yapmamıştı. Ancak diş eti hassasiyetime yeterli de gelmemeye başladı. Karanfilliyi kullanmaya basladım. bayıldım! 1 haftalık deneyimime istinaden rahatlama, temiz kokusu ve vegan olmasından dolayı çok beğendim.

  16 eylül 2019 09:44


  4

  8. Yine pazar araştırması yaptığım bir gün diş fırçasıyla setini 14-15 tl gibi bir fiyata görünce hazır da macunum bitmiş fırçam bir aylık miladını doldurmuşken aldım. Mesleğim gereği insanlara kaliteli ve objektif tavsiye vermek adına macunumu her defasında farklı almaya özen gösteririm. Eyüp Sabri Tuncer’in dental ürünleri olduğunu ilk kez gördüm; şimdi bu macunu değerlendirelim:

  •Pozitif Yönleri:

  -Vegan bir ürün

  -Sls ve paraben içermiyor

  -Uygun fiyatlı ve türk markası

  -Kararında köpürüyor

  -Karanfil yağı oldukça iltihab karşıtı bir maddedir (biz kanal tedavilerinde ilaç olarak dişe koyarız)

  •Negatif Yönleri:

  -Florür içermiyor (tartışmalar olsa da hiç florür içermemesi benim için bir eksi)

  -Organik olarak geçse de içeriğinde yine de kimyasal maddeler var

  Fırçaya gelirsek yumuşak-orta arası bir sertlikteydi, benim için bir ay kullanılacağı için yeterli bir fırça sadece sapı çok ergonomik değil.

  Kısacası benim için önerilebilir bir setti.

  10 ekim 2019 23:42

  5

  9. Yaklaşık üç aydır kullandığım ve çok memnun olduğum diş macunu. Öncesinde misvaklı olanı kullanıyordum, bunu da denemek istedim ve sanırım bundan sonra da hep bunu kullanacağım. Ben de diş fırçasıyla birlikte aldım ve ondan da memnunum. Gayet güzel bir temizlik hissi veriyor. Karanfil de kokuya karşı etkili oluyor sanırım. Diş etlerimde herhangi bir kanama yok. Misvaklı olanı kullanmadan önce sık sık kanama olurdu. Ama uzun zamandır böyle bir şeye rastlamıyorum. Vegan olması da özellikle tercih sebebi benim için.

  10 ekim 2019 23:51

  10. Uzun süredir kullandığımız diş macunu. Benim dişlerim çok hassas ve zayıf. Nazikçe dişlerimi temizlediğini düşünüyorum. Her fırçalamada kanıyordu diş etlerim, biraz daha düzeldi diyebilirim. Fiyatı makul, diş fırçası hediyesi var. Evde diş fırçası bolluğu oluyor çünkü diş fırçasından sık macun alıyoruz. Diğer çeşitlerini de denedim. Hepsi güzel, içeriği de temiz olduğu için içim kullanırken de rahat ediyor, vegan olması hoşuma gitti açıkçası. Malesef her yerde bulunmuyor bu tek eksisi.

  18 mart 2020 22:41