yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. pamuğa ihtiyaç olmadan ojeleri çıkaran süngerli aseton. süngerin ortasındaki boşluğa parmağınızı yerleştirip ya parmağınızı ya da kutuyu sağa sola çevirerek kolayca ojenizi çıkarıyorsunuz. kullanımı çok pratik bir ürün. aceleniz olduğu zaman çok işe yarıyor ya da oje sürerken düzeltmek istediğiniz tırnağı diğer tırnakları bozmadan silip düzeltebiliyorsunuz.

  Açık renk ojeleri gayet güzel çıkarıyor. koyu renk ve kırmızı ojelerde kenarlarda biraz kalıntı bırakabiliyor. gayet başarılı bir ürün bence. yalnız çok keskin bir kokusu var. burun sızlatacak cinsten.

  11 ekim 2014 10:02

  2. Gayet pratik,üşengeç veya acele edilmesi gereken zamanlar için biçilmiş kaftan olan aseton. Kokusu biraz ağır ve temizledikten sonra parmaklarımı yapış yapış bırakıyor,mutlaka suyla tekrar yıkamak gerekiyor ama seviyorum bu ürünü.En koyu renk ojelerimi bile çok iyi ve çabuk çıkarıyor.Ayrıca benden size bir tavsiye,tüm parmaklarınıza ojelerinizi sürdünüz bitti diyelim.Sonra pat 1-2 tanesi bozuluverdi.İşte o zaman bu sünger yardımınıza koşuyor.2 parmağı sokuver içine,hemen temizleniveriyor,elinize pamuk falan alıp zorluk yaşamadan 1-2 bozulan ojenizi silip,yeniden sürüyorsunuz ;)

  11 ekim 2014 14:03

  3. kullandıktan sonra ihtiyacım olan ürünmüş dediğimdir. ojenizi topu topu 1 dakikada çıkarmanızı sağlıyor. ben aldıktan sonra normal aseton kullanmadım. açık renk, siyah, bordo, sedefli, simli... ojelerimi hep bu ürünle çıkardım. yanlız sim partikülleri çok olan ojemi çıkarırken hem zorlandım hem de süngerine zarar verdim (salaklık işte). bordoyu da güzel çıkardı, base coat sürmüştüm ondan mıdır bilmem. artık hep alacağım, bitimine yaklaştı içerisine normal aseton koyup denemeyi düşünüyorum, staytuned.

  30 kasım 2014 15:18 30 kasım 2014 15:19


  4. yumuşacık mis kokulu süngerinin içine parmağınızı sokup iki kere sağ sol yaparak tertemiz ve mis kokulu ojesiz tırnaklara sahip olabildiğim ürün. iş yeri çekmecemin baş tacı. uzun süre gidiyor, 8 lira civari bir tutara flormar standından almıştım.

  1 aralık 2014 12:12

  5. kolay, pratik, ekonomik, başarılı, mis kokulu daha ne diyeyim:)

  1 aralık 2014 13:26

  5

  6. ben bu tür asetonları çok seviyorum ama sık kullanmamaya çalışıyorum çünkü içindeki asetonu yenileseniz de sünger zamanla hafiften yapış yapış bi hale geliyo. o yüzden genellikle çok üşengeç zamanlarımda kullanıyorum onun dışında hani bazen ojelerinizi sürersiniz de bi parmağınız istediğiniz gibi olmaz (gizlinot: yada birkaç her neyse) işte öyle zamanlarsa tırnaklarınız da henüz kurumamışken aseton pamuk olayına girmek risklidir düzgün parmaklarınıza da bulaşabilir çünkü silerken. işte böyle zamanlarda bu tür asetonlar kurtarıcı bence. en son flormarınkini almışım daha önce de şelale markasınınkini almıştım sanırım. onun şişesi şeffaf oluyo. içindeki süngerin durumunu takip edebilmek açısından daha iyi bence. üstelik flormarınkinde süngeri de siyah yapmışlar anla anlayabilirsen. yine de çok iş görüyo ama.

  3 ekim 2015 20:12

  7. çöpe attığım üründür.

  aslında gerçekten çok basit ve hızlı bir şekilde hiç uğraştırmadan ojeyi çıkarıyor. buraya kadar başarılı bir üründü.

  ama eğer koyu renk bir oje çıkarmışsanız sonraki kullanımlarda bütün parmaklarınıza ve tırnaklarınıza eski ojeniz bulaşıyor ve resmen yerleşiyor. alıp sadece açık renk ojeleri bu şekilde silmek lazım. ben çoktan koyuyla sildiğim için buna da dönemedim. e o zaman ne anlamı var diyerek sinirlendim çöpe attım.

  bu da böyle bir anımdı.

  1 kasım 2015 19:37


  8. bu ürünü maksimum konforda kullanmanın yolu şu: taze sürdüğünüz ojeniz bozulduysa, veya oje sürerken taşırma vs olduysa tekrar sürmeniz gerekiyorsa kolayca tek parmağı daldırıp ojeyi çıkarmak. böylece hem çok rahat oluyor hem de süngeri uzun süre deforme olmuyor. ilk aldığımda normal olarak kullanmıştım önceki girdide yazıldığı gibi süngerde kalan oje parmağa bulaşıyordu veya çok hızlı bi şekilde vadesi doluyordu. çekmecede bulunsun, yalnızca hata yaptığınız zaman diğer parmakları bozmadan rahat rahat kullanın. kulladığınız asıl aseton bu olmasın yani.

  22 ağustos 2018 21:15

  9. flormar'ın;

  kullanmadığınız 1 bardak

  2 (yeşil sert kısımları kesilmiş) bulaşık süngeri

  markatten alacağınız istediğiniz marka aseton

  ile evde de yapabileceğiniz oje çıkarıcısı. süngerleri sırt sırta bardağa tıkıp üzerine asetonu dökün, sonra hemen kullanmaya başlayın. kullandıktan sonra aseton uçmasın diye üzerine streç film gerebilir veya benim aklıma gelmeyen başka bir kapaklı yöntem düşünebilirsiniz. bitmiş yüz kremi kutusunun içine de yapılabilir bu sistem aslında.

  özetle flormar'a para kazandırmayı sevmiyorum.

  22 ağustos 2018 21:31

  1

  10. yalnızca tek kullanımlık sanırım çünkü ikinci bir defa kullanmaya çalıştığınız zaman eski ojeniz parmaklarınıza bulaşıyor.boykotumu seveyim iyi ki boykot ediyorum flormarı.

  23 ağustos 2018 18:09