sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • oylar (5)
 • medya (4)

1. hala "acaba dolandırıldım mı?" diye düşünüyorum.

girdim gratis'e. flormar standının yanına asılmış yeni ürün torbaları var. hani böyle yeni ürün geldiğinde askıda naylon cepler olur ya, içinde de flormar kırmızı far var. kırmızı farım olmasına rağmen bileğimde denedim, epey kalıcı ve canlı görünüyor.

eve geldim, yeni ürün herhalde diye internet sayfasına baktım. ürüne dair tek bir fotoğraf ya da bilgi yok. flormar'ın alt markası pretty'e ait olan bir ürün mü acaba diye onun da sayfasına girdim. yok. zaten aldığım ürünün üzerinde pretty falan yazmıyor. gaza gelip yakınlardaki flormar mağazasına girdim, daha öyle bir üründen haberleri yok.

kodu 01 red. "mono eyeshadow" olarak kodladıkları için, flormar sayfasında tekli farların ilk numarasına baktım, beyaz görünüyor.

neyse, böyle bir ürün var ve görsel de ekleyeceğim birazdan. acaba mac ruddy muadili olabilir mi, test edeceğim.

Ekleme: gratis’te satılan bir ürünün sahte olacağını sanmıyorum ama flormar’ın daha haberi yok üründen. Bu ilginç geldi. 

ilgili medya:
2
7 eylül 2018 06:23 7 eylül 2018 09:58

2. Uygun fiyata kırmızı far bulumaz bir şey resmen ben bu yüzden ne kadar boykot etsem de mıncıkladım pigmentliydi renk tonunun biraz daha pembe alttonlu bir kırmızı olduğunu hatırlıyorum allık gibi de kullanılır dikkatlice.

Ben tabiki bu kurumdan herhangi bir şey almayacağım ama kırmızı farların da artık ülkemizde drugstore a düştüğünü görmek güzel bir şey. Zamanında pembeleri falan bile bulamadığımızı varsayınca

7 eylül 2018 23:28 7 eylül 2018 23:30

3. uzun zamandır kırmızı far arıyordum fakat uygun fiyatlı diyebileceğimiz markalarda ya bordoya ya da pembeye dönük kırmızılar gördüğüm için bir türlü istediğim tonda bir kırmızı bulamamıştım. dün fındıkzade gratiste testerını gördüğüm zaman şu ana kadar  denediklerim arasında istediğim kırmızıya en yakın far olduğu için aldım hemen. bugün de gözümde denedim. Pigmentli bir ürün, kolay dağılıyor. Fakat ilk sürüşte kırmızıdan çok turuncumsu bir rengi oluyor o yüzden 2-3 kat  geçtim üstünden ben. genel olarak beğendim diyebilirim. bendeki görüntüsünü medyaya ekliyorum.

26 eylül 2018 20:31

4. Bugün indirimli haliyle 9 tl 'ye aldığım tekli far.Rengi çok canlı ve mat.Çok fazla deneyemedim ama anladığım kadarıyla dağıtılmasında sıkıntı yok löp diye dokundurulan yerde kalmıyor.Yoğunluğu kat kat arttırılabilir hatta blush brush gibi bir fırçayla allık olarak bile kullanılabileceğini düşünüyorum f/p oranında alınabilecek en güzel kırmızı far bence

21 aralık 2018 00:27

5

5. gece makyajları için vazgeçilmezim olmaya aday far. harika bir renk ve harika kalıcılık. farklı makyajlar için denemeye değer.

21 aralık 2018 09:34

6. Elimde denediğimde çok kalıcı olduğunu gördüm.Rengi biraz pembeye dönük olsada hem kalıcı hem uygun fiyatlı olduğu için kesinlikle tavsiye ederim

21 aralık 2018 11:18

7. son derece yoğun pigmentli, tok kırmızı bir far. i̇ndirimsiz fiyatı gratis'te 14,90 tl. raf kenarında cep şeklinde dene beni standı kurmuşlar. orada tester da bulunuyor. son derece pigmentli olduğunu deneyimledim. eklediğim fotoğrafta rengini yansıtması için 3 sefer üzerinden geçerek fotoğrafladım; ancak tek seferde bile çok yoğun renk verdiğini söyleyebilirim. aynı zamanda nars exhibit a ile çok yakın. hatta ondan biraz daha pigmentli bile diyebilirim. ikisinin kolumdaki duruşunu ekliyorum. Kırmızı farın, göz kapağında özellikle katlanma bölgesinde yüze sıcaklık veren ve makyajı canlandıran bir havası var.allık olarak da kullanılabilir.

Ayrıca, allık olarak da kırmızı rengin hastasıyım diyebilirim. (nars exhibit a en sevdigim allığımdır.) hatta son zamlardan sonra nars exhibit a' ya o kadar para vermek istemeyenler flormar farını deneyebilirler.

ilgili medya:
2
21 aralık 2018 15:20 21 aralık 2018 20:39

8. allık olarak kullanırım düşüncesiyle almayı düşünenler; düşünmeyin. ben ondan aldım mac 187 stippling fırçayı sadece ama sadece fara yaklaştırdım, dokunup dokunmadığıma emin bile değilim yani. yanağıma hafif hafif dokunuyorum, güya dağıtıyorum ya. rengi dağıttıkça doğallaşacağına dağıttıkça koyuluyor. ben hızlanıyorum o da aynı hızla pigmentini vermeye devam ediyor. çanakkale domatesi gibi oldu yanaklarım. parmağımla dudağıma sürsem net bir kırmızı ruj olur öyle bir pigment var. (gizlinot: düşman başına)

24 aralık 2018 23:19

9. yıllardır kırmızı far ararken bunla karşılaştım kaç gratis gezdim bulamıyorum elinde olanlar lütfen hangi mağazadan aldıklarını belirtsinler mace gidip bir fara 100 lira veremem :(((

!!!!Arkadaşlar ben yardım istiyorum siz eksiliyosunuz oldumu hiç

15 ocak 21:55 16 ocak 00:28

10. Oldukça kalıcı, elimden ıslak mendille sildiğimde hafif bir kızarıklık şeklinde kalmıştı öyle düşünün tam silemedim. 15tlye gratisten almıştım birçok makyajımda az da olsa kullanıyorum. Kontrollü olarak arttırılabilir bir rengi var ve çok kolay dağılıyor

24 mart 16:55