yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (2)
  5

  1. Dün sabah elime ulaştı. Dün ve bugün deneme fırsatı buldum. Öncellikle söylemeliyim ki ben oldukça beğendim. Fiyat performans ürünü olmuş. Yapısı kore markaları kadar ince ve akışkan değil. Bildiğimiz klasik güneş kremi yapısından biraz daha ince ve konforlu sadece. Ama bu ince ve saniyesinde emilen kore markaları için korumuyor diyorlar bunu içeriklerden anlayan biri yorumlarsa daha doğru olur diye düşünüyorum. Ama ben görkeme güveniyorum ailesinin kullanmayacağı şeyi bize satmaz bence.  Görkitoya dönersek yapısını ben biraz biodermalara benzettim. İki parmak kuralına uygun sürdüm. İlk sürdüğümde epey beyazlık bıraktı ama beş dakika sonra tamamen oturdu. Dışarıdan bakan biri güneş kremi sürdüğümü beş dakika sonra anlamaz öyle anlatayım. On dakika sonrada siz sürdüğünüzü unutursunuz ciltle gerçekten tamamen bütünleşiyor. Hissiyatı ise konforlu iyi bir nemlendirici sürmüşüm gibi hissettirdi. Kuru ciltler altına nemlendiriciyle, karma ciltler nemlendiricisiz oldukça sever bence. Ama yağlı ciltlere biraz ağır kaçabilir. Belki ilerde ‘light’ formatını çıkarırlar. Çok güzel hafif bir kokusu var, gözlerimi yakmadı( ben güneş kremlerini göz çevremede uyguluyorum) 

  Pütür pütür soyulmadı cildimle güzel bütünleşti. 

  Özetlemem gerekirse genel anlamda günü kurtaran Uygun fiyatlı gayet iyi bir ürün olmuş. İki gündür cildimi ya ne güzel duruyor dediğim anlarda yakalıyorum. cildi gerçekten iyi gösteren bir yapısı var. İzmirde havalar 829191 derece olduğu için şuan üzerine makyaj yapamadım ama çok sorun yaratacağını düşünmüyorum. Ben mutlaka light versiyonunu da bekliyorum görkemden çok çok  iyi olur bence. İşte o zaman standart güneş kremi damgasından sıyrılıp uygun fiyatlı çok özel bir yapı yapmış olurlar. 

  Başarıları herkesin daim olsun 

  Hepinizi öperim sevgiler

  26 haziran 09:45

  3

  2. Birkaç saattir yüzümde bulunan ve maalesef rahat hissedemediğim güneş kremidir. Cildim karmaya dönük, yazın yüzümdeki makyaj vs. Kusmak icin can atan bir yapıda. Dolayısı ile yoğun yapılı kremlerle anlaşamıyorum. Bu güneş kremi de oldukça yoğun, sıfır akışkanlık hatta o kadar yoğun yani. Öncelikle 2 parmak kuralıyla sürerseniz tereyağı gibi kalıyor, dağılması bence zordu. Bir süre geçtikten sonra da nokta nokta beyazlık/birikme yapar gibi kaldı yine parmaklarımla yedirmek zorunda kaldım. Üzerine makyaj asla yapamam. Benim için deniz kenarında kullanılacak bir ürün olabilir ancak, günlük hayatta hiç konforlu gelmedi kullanımı.

   Edit: gun sonu bildirimi yapiyorum. Benim yuzumde agirlik yapti, elimi yuzume surdugumde yuzumle butunlesmis bir hissiyat alamadim. Bir de benim icin en buyuk sorun gozlerimi yakti. Vucutta kullanilmak uzere kenara aliyorum kendisini.

  Edit2: ben kullandıktan sonra çisem çakır ve sosyaleczacı yorumladı ve ikisi de önermedi. Görkem de ne kadar kötü olduğunun farkına vardıki stok bile yenilemediler. Markası için çok kötü bir hamleydi ve güven kaybetti.

  30 haziran 10:44 21 temmuz 15:08

  3. 1 kez kullandım. Yüzümde kalıp yağ gibi kaldı ama en önemlisi koruma sağladı mı anlayamadım. Sürdükten sonra 30 dk kadar öğlen sıcağında dışarı çıktım. Eve döndüğümde yüzüm kıpkırmızı olmuştu. Sanki güneş koruyucu değil de güneş yağı sürmüş gibi... Gözlerimi de yaktı. Tekrar kullanmaya cesaret edemeyeceğim maalesef.

  4 temmuz 18:18


  4

  4. Yaklaşık 2 haftadır hergün kullandığım güneş kremi. Kuru ve sivilceli cildimle çok iyi anlaştı hiç sivilce yapmadı ki çekirdek yiyip 1-2 saat sonra sivilce çıkartan bir cilt benimki... 2 parmak kuralına uygun olarak hergün kullanıyorum iyice dağıtınca beyazlık bırakmıyor ve cildimde hemen emiliyor. Bende kusma ve soyulma assla yapmadı ama kuru ciltli olduğum için olabilir yağlı ciltlere ağır gelebilecek kadar yoğun bir krem maalesef. Kullandığım süre boyunca cilt tonumun daha eşit olduğunu ve gözüme daha güzel geldiğini farkettim.

  Filtre olayından çok anlamadığım için korumasından %100 emin değilim ama 2 saatte bir tazelersem problem olacağını sanmıyorum. Benim için fiyat performans ürünü oldu çok güneşte kalacağım günler tercih etmem sanırım ama direkt güneş altına çıkmadığım günler kullanmaya devam ederim benim cildimde fiyat performans ürünü oldu.

  5 temmuz 00:26 5 temmuz 00:30

  5. sürdükten sonra bir göz yanması oldu , biraz yağlı cildim var güneş kreminde dikkat ettiğim şey de budur . Ancak bu ürünün yapısı yağlı ciltler için pek de uygun değil diye düşünüyorum 

  5 temmuz 23:18