yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. giorgio armani cosmetics in, teni kendi tenimizmiş gibi gösteren ince yapılı, doğal duruşlu fondoteni. online olarak seçmeme rağmen 5.5 renk tonu birebir diyebileceğim kadar tenime uyum sağladı bu açıdan mutluyum. Sürer sürmez pudralaşan bir yapısı olduğu için yüze kısım kısım sürüp el ile uygulamak güzel sonuç veriyor. Kapatıcılığı ağır cilt kusurlarına sahip olmadığım için bana son derece yeterli geldi. Gün içerisinde tenimde parlama, yağlanma sorununu da az yaşıyorum.Şimdilik kullanmayı çokça sevdiğim bir fondoten oldu.

  1 haziran 2015 14:07

  2. çok severek kullandığım çok ince baya su gibi olan ürünü. Bitişi o kadar kadifemsi ve sağlıklı ki ne zaman sürsem bugün yüzün çok güzel görünüyor diye soruyolar. Nişanlımın favorisi :D

  Elle uygulayıp memnun olanlar var ancak ben ıslak süngerle uygulamayı tercih ediyorum bu da zaten ince olan ürünü daha da inceltiyor ama napalım.. rt setting brush da leke vb olan bölgelere uyguluyorum. kalıcılığı beni hiç tatmin etmedi. karma ciltli biri olarak maksimum 4 saat olduğu gibi kaldı diyebilirim. kısa süreli dışarda olacaksam evet ama uzun süre olacaksam no

  edit: hassas ciltli arkadaşların yazdıklarını okuyunca hassas ve sivilcelenmeye yatkın ciltli biri olarak kendimi sorguladım, evet 2-3 gün üst üste kullanınca sivilce bende de yaptı. ama kızarıklık vb olmadı kesinlikle nefretlik diyemem. seviyorum ben

  13 ocak 2016 12:40 13 ocak 2016 15:14

  3. kuru ve hassas ciltlerin uzak durması gereken fondötendir.içinde alkol mü var nedir bilemiyorum ama beni mahvetti bu fondöten.cildim kıpkırmızı oldu daha da kurudu -kendi adıma konuşuyorum- korkunç bir ürün.

  13 ocak 2016 12:49

  4. ben de hassas ciltlerin denemeden almamasını tavsiye ederim. Çok beğenerek aldığım bu fondöten yüzümde kaşıntıya, sivilceye ve kızarıklıklara neden oldu.

  13 ocak 2016 13:22

  5. İkinci ten görünümünü hedefleyen bir cilt mükemmelleştirici. Kutusunda da fondöten değil cilt mükemmelleştirici yazdığını anımsıyorum. Bu ürünü yeterince iyi anlatabilmek istiyorum çünkü gerçekten çok memnunum. Yorumlarda hassas ciltli arkadaşların beklentilerle aldıkları bir üründen zarar görmelerine üzüldüm. Benim cildim karmadan yağlıya dönük bir ten ürününden beklentim ince, hafif yapılı ve hafif kapatıcılıkta olması, satin/mat bitiş bırakması, tende uzun saatler kalması. Bu saydığım beklentilerimin tümünü karşıladığını söyleyebilirim. Parlama yapıyor ama çok değil bu yüzden normalden karmaya dönük ciltler daha da çok sevebilir. Ben elimle uyguluyorum en iyi sonucu böyle alıyorum.Oldukça likit bir ürün serumlu bir başlığı var her kullanımdan önce çalkalamak gerekiyor. ben 2-3 damlacık ürünü cildime yediriyorum ne zaman az biraz fazla sürsem hoşlanmıyorum. Sürdükten sonra yüzünüzde pudralaşıyor çok güzel oturuyor ve bu üründe belki de en çok sevdiğim şey şu, eğer doğru rengi bulursanız inanılmaz güzel bir uyum sağlıyor teninize. ben "kendi teniniz ama daha iyisi" olayını sadece bu üründe gördüm. o yüzden sadece bölgesel sürseniz bile teninizle aynı renk olduğu için diğer kısımlarla hiçbir farklılık yaratmıyor gerçekten kusur örtüyor, gizliyor. Hassas ciltli olmadığımdan herhangi bir irritasyona, alerjiye da sebep olmadı. Az bir miktarı "bence" yeterli olduğu için çok uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.

  13 ocak 2016 15:09

  6. böyle bir görüntü hiçbir üründe yok.

  ipek gibi muhteşem bir cilt.

  25 şubat 2016 18:40

  7. ne kadar sürmem gerektiğini anlamadığım ürün. o kadar sıvı ki ayarlaması çok zor. yukarıda yazılanları görünce çok şaşırdım 2-3 damla denmiş ben bir haftada 4/1 kullandım sanırım. rt fırçayla uyguluyorum elimde deneyeceğim umarım istediğim gibi durur yoksa o kadar para boşa gitmiş olacak. tekrar alacağımı düşünmüyorum kesinlikle luminous silk cildime daha iyi oturdu. yanarım yanarım 200 liraya yanarım.

  16 mayıs 2016 00:56

  8. bu ürün iyi mi kötü mü karar veremedim. öncelikle aşırı sıvı olduğu için çabuk bitiyor, ciltteki kusurları kapatmada performansı düşük (zaten kapatıcılığının iyi olduğu iddiasını taşımıyorlar) ama ciltte herhangi bir ağırlık hissi vermiyor, kullanımı çok güzel, ciltte ağırlık yapmıyor. tekrar alır mıyım? hayır, bir kere daha gördüm, en iyisi laura mercier oil free fondöten.

  27 haziran 2016 11:15 ed.29 haziran 2016 09:12

  9. Youtuberların biranda bu fondötenle makyaj videosu çekmeleri ile Armani'nin ürünlerini Tr genelindeki mağazalarda satışa çıkaracağını ya da çıkardığını düşündürten olay.

  Fondötene gelirsek, çok ince yapılı,su gibi. Çok ince olduğu halde kapatıcılığı bana göre orta,kat kat sürülüyor. Ama kusurlu bir cildiniz varsa yeterli gelmeyecektir. Kesinlikle kuru ve karma ciltlere göre bir fondöten. Yağlı ciltli biri olarak ne zaman kullansam üstüne pudra da geçsem disko topu gibi parlıyorum. Matlaştırıcı bir nemlendirici ile 3-4 saat anca idare ediyorum. Ayrıca yukarıda yazılanlar gibi 2 gün üst üste kullansam hemen yüzümde akne çıkıyor. O yüzden de ben bu fondöteni mat fondötenlerin içine 1 damla damlatarak kullanıyorum. Ürünü çok sevemesem de arada cilde aydınlık bir görüntü verdiği için kullanıyorum. Ürünün ciltte duruşuna gelirsek, evet çok doğal ve fresh bir görüntü veriyor.(Bendeki numarası 4) Yağlı ciltli süslüler bu markadan fondöten alacaksanız kesinlikle armani lasting silk almalısınız.

  9 aralık 2016 14:35 9 aralık 2016 14:35

  10. çok övülen ve öğrenci olmasaydım yada param olsaydı alırdım dediğim ürün. hem kapatıcılık hemde cilt tonu eşitliği sağlıyormuş:)

  23 aralık 2016 16:01