yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (3)

  25. bence gelmiş geçmiş en güzel gençlik dizisidir. yayınlandığı dönem lise zamanıma denk gelmişti tabi o zaman şimdiki gibi internet falan nerdeeee cnbc-e'den yeni bölümlerini e2den de eski bölümlerini -genelde dublajlı- yayınlarlardı ve bazen bölümler arası bayaaağı uzun bir süre olurdu aman allahım geçmezdi o haftalar ve türkiye'ye daha geç gelirdi yayınlanan bölümü bir yerde internet bulsam da izlesem diye ölürdüm neyse gelelim diziye; tabi ki herkes gibi blair ve chuck'a aşıktım hayatım boyunca böyle bir aşka sahip olmak için dualar ederdim. aralarındaki çekim,aşk ekrandan bana geçerdi benim içim titrerdi xd. serena'ya her zaman gıcık olmuşumdır ve dizisinin en iğrenç olayı blair ve dan ilişkisiydi net. 6-7 kere baştan sona izlemişimdir şimdi aklıma düştü yine açıp izleyeyim. etkisinden çıkamadığım sahnelerden biri 4x2 de paris'te karşılaşan chuck ve blair'dır arkadan sia güzel sesiyle im in here diye girer ve o güzel cümleler 

  chuck:geri dönmezsem hayatın daha kolay olur.

  blair:doğru.ama içinde senin olmadığın bir dünyam olamaz

  ahhh ahhhh

  9 temmuz 22:27

  24. Geçen yaz seriyi baştan sona tekrar bitirdim. Ve yine (link: https://youtu.be/lsGtIG0CeZc Şu) sahnede eridim bittim. Duygular bu kadar güzel başka türlü anlatılamazdı sanırım.

  Ve aynısının benzerini erkek arkadaşımla yaşadığımda kafamda bu müzik çalıyordu nasıl işlediyse içime. Dizinin en güzel sahnesi olabilir.

  9 temmuz 18:55

  23. lise yıllarımda severek izleyip bitirmiştim. sünepe dan ve serena mıymıntısından pek hoşlanmazdım. ama sadece canım blair ve chuck bass için bile izlenecek dizi.

  queen b. efsanesin ve yerin hala ayrı kalbimde <3

  29 mayıs 11:12

  22. sonuna kadar queen b ciyim.içindeki entrikalar,aşk üçgenleri,aldatmalar vs vs hep benim için izlenesi bir dizi olması için şarttır zaten.chuck bass karakteri bence en iyi işlenen karakterdi.en sevdiğim ve aklımdan asla çıkmayan sahne şudur (link: https://youtu.be/fa0fX42VtQU limo) *you know i got moves*

  29 mayıs 00:20 29 mayıs 00:21

  21. benim aklımda hep blair'in düğün sahnesiyle kalan dizidir. chuck bass'ın gelmesiyle gelişen olaylar garip hissettirir, arkadaki şarkının da etkisiyle. sahne: (link: https://youtu.be/7-zWteZ2dd8 blair's wedding scene)

  28 mayıs 23:46

  20. tekrar tekrar izlesem de bıkmayacağım dizi. blair ve chuck'ın aşkı, serena ve blair'in ne olursa olsun birbirinden kopamaması ve tabii ki birisi zor duruma düştüğünde tam takım yardım eden non-judging breakfast club (nate, chuck, blair, serena) hala serena'yı dan ile mi nate ile mi shipliyorum ona karar veremedim ama.

  20 mart 00:54

  19. şu an 5. sezonunda olduğum efsane kült dizidir. entrikaları bile o kadar güzel ki hiç baymıyor, keşke aynı gerilim/dram müziğini fonda çalıp duran kalitesiz türk dizileri örnek alsa. blair waldorf dünyanın en tatlı mean girlüdür. yer yer lady gaga dahil olmak üzere ünlü şarkıcı ve grupları görebilirsiniz. bir karakter olsam jenny olurdum. sırf blair ve chuckın aşkı için bile izlenir. ikisinin dışında favori shipim jenny ve nate galiba. dizideki en masum karakter de muhtemelen etliye sütlüye karışmayan içgüveysi rufustur. en gıcık olduğum karakter de aşağılık kompleksli vanessa. dan humphreynin beklenmedik sarkastik tepkileri dizideki en komik şey olabilir. diziye dair en sevdiğim şey ise sürekli küsmelerine rağmen ne olursa olsun birinin yardıma ihtiyacı varsa blair, serena, chuck ve nate kemik kadrosu bazen başka karakterlerin de katılımıyla toplanıp el birlik işi bitirirler. blairden entrika 101 dersleri almak için de izleyebilirsiniz.

  27 ocak 04:15

  18. dünya üzerinde izlediğim en güzel şey. eski bir dizi olması, o zamanların trendlerini kıyafetlerini vs. görmemiz, entrikalar ve her şeye rağmen blair ve serena'nın dostluğu (gizlinot: ağlamıcam hayır ağlamak istemiyorum) ... bir ara oturup tüm diziyi bitiricem

  bu arada hayallerinin peşinden gitmeye çok yakından geri dönen jenny seni asla affetmiyorum

  16 ocak 17:43 16 ocak 17:46

  17. ilk çıktığında eski sevgilimin önerisiyle başlamıştım lisedeyken. o zamanlar serena favorimdi, ne yapsa doğruydu benim için, blairle kavga ettiklerinde hep blair i suçlardım.

  geçen yaz tekrar izledim netflixten, izlerken kendi değişimimi gördüm. eskiden mantıklı gelen düşüncelerim aşırı mantıksız geldi. blair-serena kavgalarında hep blair'ci oldum bu sefer. eskiden beğendiğim tipleri bu sefer beğenmedim falan.

  entrikanın hiç bitmemesi, her bölüm sonunda ohaaa diyerek diğer bölümü izleme isteği oluşturması çok hoşuma gidiyor, çok sevdiğim dizilerden biridir hala.

  bir de nasıl güzel giyiniyorlarmış ki trendler değişmesine rağmen şu an bile ordaki kıyafetleri giyip sokağa çıksan kimse rüküş demez.

  16 ocak 16:22

  16. ben lisedeyken izlerdim tabii birçok kişi gibi cnbc-e'de yenileri e2'de ise eskileri olurdu. neredeyse her konuya hakimim ama tek tek doğru düzgün izlemedim, netflix'te gezerken gördüm ve izlemeye karar verdim baştan sona.

  bayağı sardı ilk akşam 10 bölüm izledim hatta. esasen gençlik dizileri izlemeyi sevmiyorum, liselileri falan. ama bu dizi sadece arada lisede geçen ama bildiğimiz liseliler gibi olmayanların dizisi. liseli hayatı değil de, kocaman erişkin insan hayatını yaşıyorlar, olaylar da o şekilde, duygular da hatta, karakterlerin çoğu olgun şu zengin olup birbirleri ile yarışan yan karakterler hariç. ya da mesela bizde bile lisedeki ilişkilere kolay kolay ciddi bakılmazken orada ''evlilik'' bahsi geçiyor ve aileler telaşlanıyor, bunlar daha lisede diye sarsmak istiyorum.

  kim diyebilir serena liseli gibi davranıyor? dan'de ne gibi bir ergenlik var? adamda 30 yaş olgunluğu var.

  bu belki liseli dizisi için uygun değil ama beni saran da bu oldu yani liseli hayatlarının olmaması. bu sebeple sevdim diziyi. çoğu şey dozunda, konu akışı güzel, sanırım şu ana dek sevdiğim tek liseli gençlik dizisi.

  ahahaah tv'de izlerken seks sahneleri fazla gelirdi şimdi netflix dizilerinden o kadar alışmışım ki bunu mu çok bulmuşum dedim izlerken.

  dizinin şarkıları çok güzel hala yeni gibiler.

  dizide güzel kadın çok da benim için en güzeli serena'nın annesi lily. allah'ım o nasıl bir güzellik, zerafet kadının sahnelerinde gözlerimi alamıyorum, o duruluk falan bayıldım.

  ben şu an 1. sezondayım, chuck'ın karizmatik olacağı günleri bekliyorum ve bu arada chuck'ın ve blair'in arasındaki cinsel çekim beni bile bir hoş ediyor.

  16 ocak 00:10 22 ocak 14:59