sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (2)

  24. lise yıllarımda severek izleyip bitirmiştim. sünepe dan ve serena mıymıntısından pek hoşlanmazdım. ama sadece canım blair ve chuck bass için bile izlenecek dizi.

  queen b. efsanesin ve yerin hala ayrı kalbimde <3

  29 mayıs 11:12

  23. sonuna kadar queen b ciyim.içindeki entrikalar,aşk üçgenleri,aldatmalar vs vs hep benim için izlenesi bir dizi olması için şarttır zaten.chuck bass karakteri bence en iyi işlenen karakterdi.en sevdiğim ve aklımdan asla çıkmayan sahne şudur (link: https://youtu.be/fa0fX42VtQU limo) *you know i got moves*

  29 mayıs 00:20 29 mayıs 00:21

  22. benim aklımda hep blair'in düğün sahnesiyle kalan dizidir. chuck bass'ın gelmesiyle gelişen olaylar garip hissettirir, arkadaki şarkının da etkisiyle. sahne: (link: https://youtu.be/7-zWteZ2dd8 blair's wedding scene)

  28 mayıs 23:46

  21. tekrar tekrar izlesem de bıkmayacağım dizi. blair ve chuck'ın aşkı, serena ve blair'in ne olursa olsun birbirinden kopamaması ve tabii ki birisi zor duruma düştüğünde tam takım yardım eden non-judging breakfast club (nate, chuck, blair, serena) hala serena'yı dan ile mi nate ile mi shipliyorum ona karar veremedim ama.

  20 mart 00:54

  20. şu an 5. sezonunda olduğum efsane kült dizidir. entrikaları bile o kadar güzel ki hiç baymıyor, keşke aynı gerilim/dram müziğini fonda çalıp duran kalitesiz türk dizileri örnek alsa. blair waldorf dünyanın en tatlı mean girlüdür. yer yer lady gaga dahil olmak üzere ünlü şarkıcı ve grupları görebilirsiniz. bir karakter olsam jenny olurdum. sırf blair ve chuckın aşkı için bile izlenir. ikisinin dışında favori shipim jenny ve nate galiba. dizideki en masum karakter de muhtemelen etliye sütlüye karışmayan içgüveysi rufustur. en gıcık olduğum karakter de aşağılık kompleksli vanessa. dan humphreynin beklenmedik sarkastik tepkileri dizideki en komik şey olabilir. diziye dair en sevdiğim şey ise sürekli küsmelerine rağmen ne olursa olsun birinin yardıma ihtiyacı varsa blair, serena, chuck ve nate kemik kadrosu bazen başka karakterlerin de katılımıyla toplanıp el birlik işi bitirirler. blairden entrika 101 dersleri almak için de izleyebilirsiniz.

  27 ocak 04:15

  19. dünya üzerinde izlediğim en güzel şey. eski bir dizi olması, o zamanların trendlerini kıyafetlerini vs. görmemiz, entrikalar ve her şeye rağmen blair ve serena'nın dostluğu (gizlinot: ağlamıcam hayır ağlamak istemiyorum) ... bir ara oturup tüm diziyi bitiricem

  bu arada hayallerinin peşinden gitmeye çok yakından geri dönen jenny seni asla affetmiyorum

  16 ocak 17:43 16 ocak 17:46

  18. ilk çıktığında eski sevgilimin önerisiyle başlamıştım lisedeyken. o zamanlar serena favorimdi, ne yapsa doğruydu benim için, blairle kavga ettiklerinde hep blair i suçlardım.

  geçen yaz tekrar izledim netflixten, izlerken kendi değişimimi gördüm. eskiden mantıklı gelen düşüncelerim aşırı mantıksız geldi. blair-serena kavgalarında hep blair'ci oldum bu sefer. eskiden beğendiğim tipleri bu sefer beğenmedim falan.

  entrikanın hiç bitmemesi, her bölüm sonunda ohaaa diyerek diğer bölümü izleme isteği oluşturması çok hoşuma gidiyor, çok sevdiğim dizilerden biridir hala.

  bir de nasıl güzel giyiniyorlarmış ki trendler değişmesine rağmen şu an bile ordaki kıyafetleri giyip sokağa çıksan kimse rüküş demez.

  16 ocak 16:22

  17. ben lisedeyken izlerdim tabii birçok kişi gibi cnbc-e'de yenileri e2'de ise eskileri olurdu. neredeyse her konuya hakimim ama tek tek doğru düzgün izlemedim, netflix'te gezerken gördüm ve izlemeye karar verdim baştan sona.

  bayağı sardı ilk akşam 10 bölüm izledim hatta. esasen gençlik dizileri izlemeyi sevmiyorum, liselileri falan. ama bu dizi sadece arada lisede geçen ama bildiğimiz liseliler gibi olmayanların dizisi. liseli hayatı değil de, kocaman erişkin insan hayatını yaşıyorlar, olaylar da o şekilde, duygular da hatta, karakterlerin çoğu olgun şu zengin olup birbirleri ile yarışan yan karakterler hariç. ya da mesela bizde bile lisedeki ilişkilere kolay kolay ciddi bakılmazken orada ''evlilik'' bahsi geçiyor ve aileler telaşlanıyor, bunlar daha lisede diye sarsmak istiyorum.

  kim diyebilir serena liseli gibi davranıyor? dan'de ne gibi bir ergenlik var? adamda 30 yaş olgunluğu var.

  bu belki liseli dizisi için uygun değil ama beni saran da bu oldu yani liseli hayatlarının olmaması. bu sebeple sevdim diziyi. çoğu şey dozunda, konu akışı güzel, sanırım şu ana dek sevdiğim tek liseli gençlik dizisi.

  ahahaah tv'de izlerken seks sahneleri fazla gelirdi şimdi netflix dizilerinden o kadar alışmışım ki bunu mu çok bulmuşum dedim izlerken.

  dizinin şarkıları çok güzel hala yeni gibiler.

  dizide güzel kadın çok da benim için en güzeli serena'nın annesi lily. allah'ım o nasıl bir güzellik, zerafet kadının sahnelerinde gözlerimi alamıyorum, o duruluk falan bayıldım.

  ben şu an 1. sezondayım, chuck'ın karizmatik olacağı günleri bekliyorum ve bu arada chuck'ın ve blair'in arasındaki cinsel çekim beni bile bir hoş ediyor.

  16 ocak 00:10 22 ocak 14:59

  16. Lise dönemlerimin dizisi.Yeniden izlemeye başladım o kadar dizi varken bu batağa yine niye düştüm bilmiyorum help me :((gizlinot: Üstelik vize dönemi:()

  Serena ve blair'in birbirlerine hasetlenmeleri,herkesin sırayla birbiriyle çıkması baysa da garip bir şekilde seviyorum bu diziyi.

  Yer yer mantık hataları var dedikoducu kızın kim olduğunu öğrenince ne mana diyebilirsiniz.

  Bu dizi ciddi anlamda hafızasız hshdjd mesela evlatlık verilen çocuğu 2 3 bölümde arayıp buldular sonraki sezonlarda hiç görmedik.

  Jenny ve dan migrenimi besliyor.Favorim chuck ve blair tabi ki :)

  7 aralık 2018 19:18 7 aralık 2018 19:20

  15. eskilerde izlemiş olduğum dizi. dizideki en büyük takıntım ise blake lively'nin liseli olamayacak derecede olgun hatlarıydı. güzel kız, hoş kız ama liseli kıyafetleri içinde bir tuhaf gelmiştir bana.

  7 aralık 2018 18:20