yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (5)

  1. denedigim tum urunlerinde memnuniyetsiz kaldigim seri. daha once yazan olmustu ama kim hatirlayamadim, cin'de bir fabrikadan cikip uzerine kah h&m kah xyz markasi basilan urunler olduklarina inaniyorum. o koca kozmetik pastasindan bize de bir dilim duser elbet diyerek yaratilmis, kasa sirasi bekleyenlere beni al diyen albenili paketlere sarilmis, kacinilasi.

  23 mart 2014 13:04

  2. oldukça ucuzdur ve tabii ki fazla kaliteli olmaları beklenmemelidir. ama ambalajları albenilidir. bir de geçen gün aldığım toz allığı şaşırtmıştır beni. oldukça kalıcı ve pigmentli çıktı. başka bir rengini daha almadığıma pişman oldum. Bir de gördüğünüz ürünü o an aldınız aldınız daha sonra bakarım dediğinizde asla bulamazsınız. resmen yağmalıyorlar, hiçbir şey kalmıyor. Özellikle makyaj ürünleri...

  23 mart 2014 15:09

  3. deneme amacıyla nudes serisinden bir adet far paleti alıp pek memnun kalmadığım makyaj ürünleridir. ürünlerin renkleri gayet güzel görünüyor ancak renk pigmentleri çok başarısız ve kalıcılığı çok zayıf.

  23 mart 2014 17:05


  4. (no:2835)

  23 mart 2014 22:01

  5. Fransa'daki h&m'de rujlarına rasladığımda (link: http://www.hm.com/us/product/11742?article=11742-A#article=11742-D burgundy/wild thing) (gizlinot: rengi sitede gözüktüğünden oldukça daha koyu) rengine vurularak aldığım, kalıcılığından çok memnun kaldığım, nispeten mat ve biraz da dudakları kurutan rujumun ait olduğu ürün kategorisi. Sanırım bu ruj kadar bana yakıştırılan başka bir rujum yok. işin asıl trajikomik yanı ben bu ruju aldığımda henüz Türkiye'ye gelmemişti makyaj ürünleri ama rujun üzerinde "made in turkey" yazıyordu. şimdi ürünler gelmesine rağmen hala bu ruju bulabilmiş değilim. benzer rengi bilen varsa önerilere açığım.

  24 mart 2014 11:53

  6. altın sarısı bir ojesi var var bende, en sevdiğim oje olabilir. diğer ürünlerini bilmiyorum ama ojeleri Türkiye'de üretilir.

  18 nisan 2014 13:32

  7. Lip tintlerinden aldım bubblegum pink rengini, güzel renk veriyor fakat dudakları çok kurutuyor. Rujları da aynı şekilde. Fiyatlar uygun 8 9 civarı fakat çok kullanışlı sayılmaz.

  18 nisan 2014 23:33


  8. (gbkz: h&m) mağazalarında küçük stantlarda bulunabilen, çok ucuz, güzel ambalajlı kozmetik ürünleri.

  sene 2006, ispanya'dayız. h&m'den çok güzel şeyler alıyoruz, haftada bir gidip geziyoruz, her seferinde yeni şeyler beğeniyoruz. bunların arasında kozmetik de var. 3-4 stant kozmetik pembeli morlu... çilekli ve salatalıklı maskelerinden kullanıyorum, özellikle çilekli olanı hemen cildimi aydınlatıp pürüzsüzleştiriyor.

  sene 2008, ingiltere'deyiz. h&m'de yine güzel şeyler buluyoruz, birkaç haftada bir gidiyoruz. bu sefer iç çamaşırlarına da takmışız, sütyenleri hem sevimli hem rahat. kozmetiği yine es geçmiyoruz. bu sefer snoopy'li bir lipglossunu ve şeftali tonlarında mozaik yapılı ve sedefli bir allığını alıyorum. ikisi de uygun fiyatlı, ikisi de kullanırken keyif veriyor. iki ürünü de bitinceye kadar kullanıyorum.

  sene 2013, fransa'dayız. artık türkiye'ye de h&m gelmiş ama eski kalitesi yok. eskiden de müthiş kaliteli değildi ama normaldi en azından. türkiye'de kozmetik ürünleri ya gelmemiş ya da ben görmemişim. hemen bir h&m bulup giriyorum. önceki allığından memnun kaldığım için yeniden allık alacağım. bu sefer tek renk mat bir allığını buluyorum 2-3 avroya. yine gayet iyi, haftada 2 kere kullanıyorum.

  sene 2014, türkiye'deyiz. kozmetik standını görünce hemen yanaşıyorum. ne allık var, ne maske var... bir lipgloss alıyorum yapış yapış. bir banyo seyahat seti alıyorum, fiyatına göre normal işte, bir özelliği yok, içeriği korkunç.

  özet: h&m kozmetik işini sonradan mı bozdu, yoksa hep kötüydü de ben mi tecrübesizdim bilmiyorum. ama artık eski tadı vermiyor, çok ucuz olsa da tercih etmeyeceğim, onu biliyorum.

  edit: evet kalitesiz, evet çin malı... ama sentetik kıllı, kapaklı bir fırçaya 20-30 lira fiyat konulurken ben h&m selected serisinden 39 kron'a (gizlinot: yaklaşık 12 lira, türkiye fiyatı ise 9 liraymış ama buralarda var mı bilmem) aldığım mini kabuki fırçasından çok çok menunum. hem yumuşak, hem kılları sık, hem de sevimli. yani yine de kozmetik standına bakmaya değer.

  7 mayıs 2014 09:26 20 ekim 2014 08:52

  9. makyaj ürünlerinden lip pen ve lip tint adındaki ürünlerini oldukça başarılı bulduğum fakat diğer ürünleri hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim alman markası

  9 mayıs 2014 13:57

  10. koyu pembe bir allığını aldığım ve bu allığını gayet pigmentli olduğu için çok dikkatli kullanmak zorunda olduğum ürün grubu. ama aynı zamanda şişeleri aşırı sevimli simli bir ojesini de aldım ve simleri tırnakta yeterince belirgin durmadığından hiç memnun kalmadım. testerlarını elleyip denediğim diğer makyaj ürünleri de bana hiç kaliteli görünmediğinden başka bir şey denemedim ama ileride fırçalarını ve tekrar allığını alabilirim.

  düzenleme nedenim: anlatım bozukluğu

  19 ekim 2014 13:19 19 ekim 2014 15:02