0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. nispeten temiz içerikli olduğu için tercih etmiştim. kıvamı biraz sulu, o nedenle gözünüze sürdüğünüzde hemen emilmiyor, biraz ıslak kalıyor. nemlendirmesi bazılarını kesmeyebilir. az miktar ürün yettiğinden dolayı uzun süre gidiyor. yatıştırma ve şişliği indirmeyi vaat ediyor. benim göz altımda şişlik sorunu olmadığı için bilemiyorum. tüm göz çevresine uygulanabiliyor sanırım. makyajı çıkarttıktan sonra göz çevresini rahatlatmak için kullanılabilir.

12 şubat 2017 18:15

2. yaklaşık 6 ay önce aldığım, birkaç gün önce bitmiş olan göz çevresi kremi. hassas ciltlere uygun olduğu için pompalı, oldukça hijyenik bir ambalajda geliyor. fiyatına göre gramajı oldukça iyi.

benim göz çevrem hafif kuruya dönük, ince mimik çizgilerim var ama göz kreminden beklentim çok yağlı olmaması ve nemlendirmesi. krem oldukça hafif yapılı olduğu için sanırım, bu kremin nemlendirmesi benim için bir nebze az sayılır. herhangi bir irritasyona neden olmadı. kremin sonlarına doğru pompadan çıkarmak zorlaşıyor. şimdilik başka kremleri deneyeceğim, tekrar alır mıyım bilmiyorum. çizgilenme veya kuruluk sorunu yaşamayan göz çevreniz varsa önerebileceğim bir krem.

31 mayıs 2017 11:51

3. Yaklaşık 2 aydır kullandığım göz kremim. Hassas toleranssız bir göz çevrem var ve alerjik reaksiyona sebep olmadı. Çok çok kuru ciltlere az gelebilir verdiği nem sulu bir kıvamı olduğundan.

9 nisan 01:07