girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

9. bazen denk gelince sex mex bişeyler vardır belki diye bakmışlığım var ama hayal kırıklığına uğradım tabi

ben baya porno bekledim galiba

21 ocak 18:40

8. Neden bilmiyorum iki sezon bitirip izlemeyi unuttuğum,du ben buna devam edeyim dediğim dizidir.

aynı zamanda başrol çifte antipati beslediğim tek dizi olabilir.ben bilim milim anlamam aldatma aldatmadır.

21 ocak 01:35

7. Şu sıralar 1. Sezonunu izlemekte olduğum hoş dizi.

21 ocak 01:26


6. son yayınlanan bölümünde dusty springfield'den "the look of love"ı, benim de iyiden iyiye kalbimi çalmış olan dizi. pis zampara diye sinirlendiğim logan'a öyle bir kanım ısındı ki virginia bill'i böyle idare etmeye devam etsin, logan'la da evlensin istiyorum. bill hak ediyor bunu. logan da virginia'yı. ayrıca logan'ı oynayan josh charles da pek süper bir oyuncuymuş, baya keyif veriyor izlemesi.

1 eylül 2015 10:06

5. bir süredir izlediğim ve kimseye anlatamadığım için içimde patlayan dizi. kadsfjşjsf

özet geçmek gerekirse, bilime ve seksin bilinmeyenlerine kendini adamış bir doktorun asistanını bafilemek için türlü taklalar atmasını izliyoruz.

(gbkz: spoiler ) 7. bölümde doktor master muradına eriyor yalnız dizi fazlasıyla gerçek hayat barındırıyor. ikili ilişkilerin her biri günlük hayatta gördüğümüz ama toplum tarafından üzeri örtülen ilişkiler. ayrıca kadın erkek eşitliği ve kadınların seks hayatı üzerine de çok güzel duruluyor. (gbkz: spoiler)

izleyip azıcık bir araştırmayla gerçek bir olaya dayandığını farkettiğinizde ise doktor masters'a bakışınız değişiyor.

31 ağustos 2015 21:57

4. sezon araları çok uzun olmasa daha bir sevilecek dizi. 2. sezon nerede bitmişti unutuyorum.

31 ağustos 2015 18:50

3. 3. Sezonu izlememek için baya baya kendimle mücadele ettiğim dizi. Hafta hafta dizi takip etmeyi sevmediğimden sezon bitince toptan izlemek istiyorum. Aynı zamanda gerçek hayattan alıntıdır. Kadın doğum uzmanı William Masters ve psikolog Virginia johnson uzun yıllar araştırma yapmışlar bu konuda, hatta zamanında çığır açtıkları düşünülmüş, ama sonrasında çoğu teoriler çürütülmüş ve Tıpta maalesef yer edinememişler. Ha birde bu spoilera girer mi bilmiyorum ama (gizlinot: evleniyor olmaları lazım )

31 ağustos 2015 02:45


2. spoiler:

virginia ile william'ın bilim adına(?) çatur çutur sevişmesi beni rahatsız etmiştir. Hem de william'ın gül gibi karısı varken

31 ağustos 2015 01:09 31 ağustos 2015 01:09

1. Dr. William Masters (Michael Sheen), işinde oldukça başarılı olan, aşırı disiplinli ve titiz bir jinekologdur. O güne kadar üzerinde bilimsel bir araştırma yapılmamış , seks süresince kadın ve erkekte yaşanan tepkimeleri araştırmak ister. Önce hastane izin vermediği için gelenevde hayat kadınlarıyla çalışmaya başlayan Dr. Masters asistanı Virginia Johnson (Lizzy Caplan) ile işi bilimsel bir araştırma olması hastaneye taşımaya karar verir. Fakat o zamanlar (1957 ve sonrası) seks bir tabudur ve sapıklık olarak görülür.

İnsanların bu algılarını yıkmak ve araştırma için nelerden ödün vermedigini anlatır. Aslında aşkın ve hormonlarımızın bize neler yaptırdığını gösteriyor. Sanki her bölümde ayrı bir aydınlanma yaşıyorum. izleyin efendim

"Dizi Thomas Maier'ın 2009'da yayınladığı Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love adlı eserinden uyarlanmıştır"

31 ağustos 2015 00:46