0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. bayram öncesi watsons indiriminden alluring rose rengini almıştım. Aldığım günden beri neredeyse hergün bu allığı kullanıyorum. Pembe ve bronz karışımı olan bu allığı uyguladığımda bronz rengi daha ağır basıyor. Tam yazlık güzel bir allık.

23 temmuz 2015 17:41

2. İndirimden 'alluring rose' rengini almıştım. Ben çok severek kullanıyorum. Hourglass muadili diye okumuştum. Gerçekten elinizi her dokunduğunuzda farklı renk geliyor. O kadar da farklı değil ama. Küçük bi ambalajı var, çok şirin bence. Ama indirimsiz haline o parayı vermezdim açıkçası

28 kasım 2015 12:04

3. Ben o kadae çok sevdim ki bu allığı bütün renklerinden alabilirim. Alluring rose aldım ilk plarak. Şeftaliyle nude arası duruyo bende. O kadar çok kullandım ki düzleşti. Yapısı zaten çok güzel. Fırçaya da çok güzel geliyo.

2 ocak 2016 18:18


4. alluring rose benim holy grail allığımdır. yıllardır hayal ettiğim tonu veren allıktır. yapısını beğenmeyenler olmuş ve çok şaşırdım. bana göre tozutmuyorlar, pigmentliler, renklerini veriyorlar çok kalıcılar ve çok bereketliler. damarlı yapılarından ötürü tek boyutlu değiller ve yüzde güzel bir geçiş ve yansıma yapıyolar. lluring rose yıllardır istediğim şeftali allık ve bronzer'ın bileşimidir. beyaz tene bile yakışacak güzellikte bir ton yakalamayı başarmışlar. kırmızı rujlarla koyu rujlarla çok güzel duruyor, çatımıyor. nude rujlarla çok güzel anlaşıyor, soluk görünmenize izin vermiyor.

ve favorim mac smf soft&gentle ilemükemmel ikililer!üretirlerse sonsuza dek alırım. üretimi bırakırlarsa tüm alluring rose'ları yağmalarım. öyle böyle değil, çok seviyorum. indirimlerde çok makul fiyatlara iniyor. diğer onları da çok beğeniyorum. şimdi gözüm onlarda. minik bir koleksiyon yapma planındayım.

alluringroserenginin duruşları için

http://www.makeupovermind.com/2015/02/review-swatches-max-factor-creme-puff.html

http://2.bp.blogspot.com/-Atyuab0ez2M/VOC404pr8FI/AAAAAAAACJQ/hSUcz3DWl-A/s1600/Max%2BFactor%2BAlluring%2BRose.jpg

http://ingridholm.no/2015/05/26/face-of-the-day-max-factor-look/

http://whitepraline.pl/2015/09/max-factor-alluring-rose-full-makeup

27 şubat 2016 04:23

5. Max factor'un bu allık serisini çok seviyorum. Bence hafif yapılı sürmesi kolay goergeus berries hariç ( o biraz riskli bir renge sahip) insanı palyaçoya çevirmeyen çok güzel allıklar. Fakat alluring rose'un içinde ki gümüş rengi simler beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bronz şeftali karışımı çok tatlı bir rengi var. Yaz için rengi ideal. Gelgelelim sarı bile değil gümüş rengi yoğun simler var içinde.insan ne alaka diyor. Özellikle güneşte acayip parlıyor. para verdim bir şekilde kullanıyorum almayı düşünenler bu durumu göz önünde bulundursun.

15 ağustos 2016 15:09

6. Aylar önce bir gratis indiriminden kasadaki görevlinin gazıyla denemeden aldığım minik tontiş allık. İlk aldığımda kendime sen allık bile kullanmazsın 1 tane allığın var zaten neyine yetmiyor diye kızdım ve açmayayım bari tarihi geçmesin diye denemeden kaldırdım ama her gördüğümde kendime kızıyordum. (gizlinot: evet 20tl gibi bir fiyata aldım ama kolay kazanılmıyor o para kendi emeğime bunu yapmamam gerekiyor )

Siz burda bu seriden bahsedince meraklandım açılı kontür/allık fırçasını ufacık bi dokundurup elmacık kemiklerime uyguladım ta taa. tam istediğim renk, belli belirsiz ama yüzü boyutlandırıp canlandırıyor dışardan bakınca allık sürülmüş izlenimi olmuyor. Hayatımın allığı aylardır çekmecedeymiş de haberim yokmuş benim.

Biraz simli evet ama açıkçası rahatsız etmiyor beni hatta aydınlık ve canlı bir görüntü katıyor bence.

24 ağustos 2016 18:35 24 ağustos 2016 18:36

7. bende 20 tl ye süslü sayesinde alanlardanım. ilk önce daha koyu pembesini almıştım. sonra gidip bunu da aldım. koyu pembe( adını bilemedim) olan biraz daha koyu olduğu için çok kullanamadım. ama aloring rose u baya kullandım çok hoş bi hava katıyo. nasıl desem tatlı bi renk veriyo yüzünüze kahve- turuncu tonlarda. içindeki simler az var ama iri gibi. elimle silkince gidiyolar fırçayı, bu yüzden hep kullanabiliyorum ve üstü düzleşmek üzere :)

24 ağustos 2016 18:45


8. Benimde iki gün önce edindiğim allık.şeftali-bronz allıklar genelde yüzümde çok koyu ve yapay durur,bu allığın tonu cildime verdiği canlılığı çok beğendim.Sanırım sürekli kullanacağım bir allık olacak kendileri <3

29 ağustos 2016 04:45