yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. Neden hakkında bişey yazılmamış olduğunu merak ettiğim ve max factor standının süslülerce es geçildiği cevabına vardığım fondöten.

  Ben bunu "meldeninciler Melike'de" görüp almıştım ama gerçekten denemek istediğim için ihtiyacım yoktu zaten.

  Her neyse, aldığım rengi ten rengime birebir. Kuruluğu çok aşırıysa belli ediyor pul pul oluyor fakat o kuruluğu biraz almakta fayda sağlıyor çünkü mat veya kuru bi fondöten değil.

  Cilde çok güzel doğal bir ışıltı bırakıyor altına sadece nemlendiri ile çok kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim ama çoğunuzda olduğunu tahmin ettiğim nivea after shave balsam ile 12 saat süren bir kapatıcılık sağladı. Ben yağlı cildimde balsamsız duruşunu çok beğenmemiştim ama ikisi birlikte çok güzel oldular.

  12 saat sonunda ne bir yağlanma ne çizgilenme ne kusma hiç bişey yaşamadım. Çok doğal bir bitiş sağladı gerçekten çok hoşuma gitti.

  Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum hafif ıslak olmasına rağmen bulaşmanın çok az olduğu fondöten.

  Ben çok beğendim.

  Gelelim fasulyenin faydalarına tekrar alır miyim? Hayır ama neden? Çünkü sürekli yeni şeyler denemek istiyorum süslüler zaten bu da bitmez. Lanet olsun.

  ayrıntılı kullanımdan sonra gelen edit: bi kaç saat içinde renk değiştiriyor. yemekten sonra silinen yerler olmuş ordan anladım...

  7 şubat 2018 00:49 14 şubat 2018 00:42

  2. sabitlendikten sonra inanılmaz koyulaşan daha doğrusu turunculaşan fondöten. bendeki rengi 30 porcelain rengi, zaten bu rengi fazla pembe, diğer bir rengi 33 tü ama renk olarak koyuydu. ayrıca porcelain rengi de boynumla eşitlemediğim sürece yine koyu duruyordu. lütfen almadan önce elinizde bir deneyin, 1 saat içinde resmen 3-4 ton fark vardı ilk sürüldüğü haliyle arasında. ayrıca genel olarak normal kuru arası ama t bölgesi aşırı olan bende parça parça durdu, hoş neredeyse iyi duran yok gibi, bende. sivilce yapmadı, aşırı parfüm kokuyor hatta kokusu issey miyake l’eau dissey’i andırıyor, buram buram kokuyor, koku hassasiyeti olanlara hiç tavsiye etmiyorum.

  14 şubat 2018 20:41

  2

  3. Yeni çıktığında 47 nude rengini en açık sarı alt tonlu olduğu için aldım.

  Kapatıcılığı azdan ortaya doğru.Kapatıcılığı arttırmak için 2. katı geçtiğinizde de çok kalın duruyor.Rengi de ne yazık ki oksitleniyor.Nude rengi ilk sürdüğümde dahi biraz koyu kalıyordu bir de oksitlenince suratımda çamur gibi oldu.18 renk seçeneği olan fondötenin 6 rengini getirmişler:/ İndirimsiz fiyatını hak etmediğini düşünüyorum.

  22 şubat 2018 16:00


  4. Max factorün ten ürünlerinden oldukça memnun kalınca denemek icin aldığım fondöten.kapatıcılığı orta düzey diyebilirim .sivilceli cildimde sivilceye sebep olmadı,oldukca saglıklı duruyor.aydınlık bi görüntü veriyor karma-yaglı ciltli olmama ragmen mat duruslu ürünleri sevemiyorum bu sebepli tercih edilebilir.33 numarası baya pembe.45 numara biraz koyu kalsa da yaza dogru tam oturacak muhtemelen. Telefonuma çok fazla bulaşma yapmadı .yani benim beğendiğim bir ürün oldu ama nedense biterse tekrar alacak kadar da aşık olamadım .

  29 nisan 2018 17:50

  5. aldığıma bin pişmanım.bunun kadar çok oksitlenen başka bir ürün kullanmadım. çok ağır ve sağlıklı durmuyor babaanne fondoteni resmen.

  12 mayıs 2018 19:34

  6. Bb kremleri denerken t shop indiriminde göz altı kapatıcısı olarak denediğim 30 numaralı porcelain tonlu açık rengine hayran kaldığım, özel günlerde kullanmak için sakınarak kullandığım sevgili fondotendir kendisi. Indirimde sanıyorum 25 ya da 30 liraya almıştım, bende oksitlenme yapmadı ve terledigim bir günün sonunda bile göz altlarım hala aydınlık görünüyordu. Yanak ve alnımda da renk akmadigini gördüm. Açık tenliler için 30 porcelain rengini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  13 mayıs 2018 22:01 13 mayıs 2018 22:02

  7. Anneler günü indiriminde  özel günlerde gecelerde kullanmak üzere aldığım fondötendir kendisi. Yağlı gözenekli bir cildim var altına flormarın gözenek küçültücü bazıyla uyguladım tüm gece yüzümdeydi ne oksitlendi ne de çizgilere doldu. Parlama bile yapmadı sonuç olarak aşık olduğum bir fondötendir şu aralar.Bir de benim rengim porcelain olanı.

  14 mayıs 2018 11:19 14 mayıs 2018 11:20


  8. gün sonunda hiçbir şekilde kuruma veya toplanma yapmayan güzel bir fondöten gerçekten. elimin kolumun dolu olduğu gün denemeye üşenip gratis çalışanı yardımıyla renk seçmiştim fakat bir ton koyu almışım. gerçekten bir parça da koyulaşıyor. rengi bulunursa uygun fyatlı ve iyi bir fondöten olduğunu düşünüyorum

  29 mayıs 2018 04:36

  9. Çalışanı kıramadığım için aldığım bir üründü ve açıkcası umudumda yoktu. Ama iyi ki almışım diyorum, iyi ki o bayan bana o kadar ısrar etmiş. T bölgem yağlı ve alnım geniş gözenekli, yanaklarım çok kuru biraz sivilce izi var birkaç tanede aktif sivilcem olur genelde. Tüm yüze önce nemlendirici sonra nemlendirici etkili baz kullanıp bu fondoteni uyguluyorum. Önceleri elle, fırçayla denedim ama bana en yarayan uygulama şekli nemli süngerle oldu. Ellerimi yüzüme çok götürmezsem tüm gün kalıyor. Benim yüzümde genelde her fondöten bir süre sonra cakey olurdu ama ilk kez bunda yaşamadım bu olayı, o yüzden sevdim bu kadar. Hem aydınlatıyor hem kapatıyor hemde yok gibi ama var, rahatsız etmiyor. Kısaca bence çok problemli bir yüzünüz yoksa yeterli.

  11 haziran 2018 23:02 29 eylül 2018 23:05

  10. En açık rengi olan 30 Porcelain rengini aldım, kullandığım ilk 1 hafta çok memnundum ama daha sonra turunculaşmaya başladı yüzümde. Şu anda göz kapağıma far bazı gibi az miktarda sürerek kullanıyorum. Almayın açık tenliler, alacaksanızda mağazada yüzünüze sürüp tüm günü geçirdikten sonra eve gidip yüzünüzdeki duruşuna bakıp öyle almanızını tavsiye ederim. Ayrıca kapatıcı bir fondöten ve fotoğraflarda güzel duruyor. 

  20 temmuz 2018 10:45