sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (82)
 • medya (3)

82. makyaj konusunda yetenekli değil çoğu süslü yazmış zaten. ki ben de videolarını yeni teknik ve ürün görmek için izlemiyorum. arada ses olsun diye vloglarını açıyorum. beni rahatsız eden şeyler 'bu sebeple' kalıbını her cümle sonunda kullanması. o kadar kulağımı tırmalıyor ki. bir de cruelty free telaffuzu. melikenin youtube işinde kendini aşmak gibi bir niyeti olduğunu sanmıyorum. can sıkıntısını gidermek gibi düşünüyorum. yine de bir insan göz kapağına bulaşan rimeli temizlemek için kulak çubuğunu tükürükle ıslatıp videoya çekmemeli. doğallık değil bu bence. nasıl olduğundan farklı, aristokrat gibi görünmeye çalışan youtuberlar irrite ediyorsa, doğallık diye her türlü şeyi videoya alan, bedava şeylere bayılırım, bedava, ucuz diye dolaşanlar da beni rahatsız ediyor.

19 şubat 16:45

81. Mottosu " Ucuzsa iyidir bedavaysa harikadır. " olan youtuber.

11 şubat 12:57

80. İkiyüzlü bir “youtuber”.

Hem profiline “cruelty Free YouTuber” yazıp hem de avon reklamı/tanıtımı yapmak nedir güzel kardeşim. Şaka gibi yahu, ya cruelty free anlayışını benimsersin (ki kimse kafana silah dayamıyor), ya da benimsemez ona göre iş yaparsın. Belki bir şeyler öğrenirim sadece cruelty Free kullanıyormuş diye düşünüp takibe almaya karar vermiştim ama profiline şöyle bir göz attığımda midemi bulandırdı bu ikiyüzlülük ve samimiyetsizlik. Böyle insanlara niye prim verirler anlamam. 

6 şubat 15:09

79. bugün instagram hikayesinde,YouTube’da koyduğu videoya saygı çerçevesinde niçin sürekli önerdiği ürünleri 2.el satışa koyduğunu soran takipçisine resmen verdiği “ayarı” gururla ekran görüntüsü alıp paylaşmış ablamız. demeyeyim demeyeyim diyorum ama elde tutulur hiçbir vlogger ya da blogger olacak materyal yok kendisinde,makyajları vasatın dahi altında, ürün önerileri ise güvenilmez,yorumda da belirtildiği gibi bugün hayatımın ürünü gibi anlattığı ürünü yarın gardropsta satışta diye hikayelerinde sergiliyor. Takipçilerine karşı tutumunu da doğru bulmuyorum,henüz 5.7K YouTube takipçisi var, kaç yüz bin aboneye sahip kanallar bile ne yorumlar aldıkları halde bu kadar tahammülsüz ve bıkkın tavır sergilemiyorlar. Ayrıca instagram biosuna crueltyfree yazarak crueltyfree olunmuyor maalesef,yüklediği nikah makyajı videosunda elinde ne kadar mac ürün varsa hepsini kullandı. Özel günlerde cf olmayı bırakıyor sanırım. Gereksiz agresifliği acil bir kenara bırakması gereken kişidir.

ilgili medya:
1
5 şubat 19:48

78. Oha evlenmiş, eskiden takip ediyordum bugün keşfetime düşmüş. Allah mesut etsin. Eşinin instagramını da küçük çaplı stalkladım maşallah bu kadar aşık bir adamı iyi ki kaçırmamış.

6 aralık 2018 21:59

77. Haftaloglarını izlemeyi gerçekten seviyorum, marka ürünlerin ve kıyafetlerin peşinde koşmayan, bir çoğumuzun çok daha kolay ulaşabildiği ürünler kullanması hoşuma gidiyor. Makyaj tarzlarımız hiç benzemese de kendine has havası var bu kızın. Ne bileyim uzakta görüşmediğim bi arkadaşımı izliyormuş gibi oluyorum her seferinde. Makyaj yapmayı iyi biliyorum gibi bir iddiası da yok bence. En iyi kısmı da hayvanlar üzerinde test yapmayan ürünler kullanıyor olması, kedileri de ayrı tatlış. 

29 kasım 2018 21:29

76. birkaç makyaj videosuna denk geldim ve hepsi hemen hemen aynıydı? makyaj konusunda pek yetenekli ve insana bir şeyler katan biri olduğunu düşünmüyorum maalesef 

6 eylül 2018 16:49

75. Bütün instabloggerlara youtuberlara sövüyorum ama bu kıza kin kusamayacağım. Yakın zamanda nişanlandı. Uzun süredir takip ediyorum. Bir etkinlikte sohbet etmiştik. Çok nazik bir kız. Guzel makyaj yapamıyor ama çoğu bloggerdan daha bilinçli. Ayrıca artık cf ye geçiş yapmış. Helal kız!

9 nisan 2018 17:52

74. Arada videolarını izliyorum . Videoların iceriği ya da makyajlari konusunda bir yorum yapmayacağım . Ama bana bazı hareketleri yansıttığı düşünceler abartı geliyor. Neyse fazla olumsuz eleştiri yapmayayım. Eğer bu girdiyi okursa kendisinden videolarda "kürülti firi" dememesini rica ediyorum. Herkes İngilizceyi mükemmel telaffuz etmek zorunda değil elbette (Türkiye'de yaşam sürdürüp mükemmel konuşmak imkansız zaten) ama türkçe konuşurken araya ingilizce kelime koyuyorsan hele ki Türkçe karşılığı varken o zaman düzgün söylesin isterim en azından kulağım tırmalanmasın daha fazla diye . Dikkate alır ya da almaz bilemeyiz insanlar olumsuz eleştiriye rastlayinca bozulabiliyor malum. Benimki iyi niyetli naçizane tavsiye .

29 mart 2018 20:00

73. instagramda keşfete düşüyor arada o zaman bakıyorum. geçen yine düştü. geçmişine de baktım. aşağılara kadar indim. neden fotoğrafını çektiği makyaj malzemelerinde hiç azalma yok anlayamadım. her şey ya çok az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış. bir ya da iki tane azalmış ürüne denk geldim. sanki fotoğraf çekmek için kozmetik alışverişi yapıyormuş gibi.

13 ocak 2018 23:50