girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (141)
  • medya (2)

141. turk youtuberlar arasinda acik ara en guzel yuze sahip kadin. herkesi de tanimiyorum ama su takipci sayisinda top 10 youtuberlari cebinde sallar. renk skalasi, kabiliyeti, makyajini kendine yakistirmasi ile gercekten isil isil bir artist. tebrik ediyorum kendisini.

9 mayıs 12:03

140. Çok çok yetenekli ve sempatik bir make up artist. Biraz önce nyx face awards için son yayınladığı makyajını izledim ve çok beğendim. Giriş videosunu da çok yaratıcı ve yenilikçi bulmuştum, son makyajının da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Genel olarak makyaj videolarını çok beğenirim. Gerçekten ürünlere hakim olduğunu çok belli ediyor. Üstelik genellikle make up artistlerin kanallarında (alev karslı haricinde) hep çok fazla cilt makyajı görüyorum ve bazılarında sahiden bu görüntüyü pek sevmiyorum. Melis'te ise bazı makyajları hariç gayet de ince ve sağlıklı bir ten görmek beni mutlu ediyor. Daha fazla video ve daha renkli makyajlar izlemek dileğiyle. Umarım nyx face awards yarışmasında gönlünce bir sonuç alır.

3 mayıs 00:55

139. Az önce keşfetime düşen yetenekli make up artist. Kendisi sayesinde aylar sonra bir makyaj videosu izledim ve zevk aldım.

Nyx face awards 2018 kapsamında "Van Gogh beni çizseydi" temalı bir çalışma hazırlamış ve yarışmaya katılmış.

Fikrini gayet yaratıcı buldum. Yaratık ya da film karakteri gibi yüzlercesi yapılan şeyler yerine, yüzünü tuval olarak kullanması çok hoşuma gitti. Youtube videosu ve müzikleri de güzel. Ben buraya instagrama yüklediği gönderinin linkini bırakıyorum. Umarım başarıları daim olur.

(link: https://www.instagram.com/p/BhEdwgiA--r/ Link)

2 nisan 23:48


138. Çok güzel bir kadın, make-up artist olmasından sebep sanırım, kalburüstü makyajlar yapıyor ve her şey yakışıyor.

Tek sıkıntısı videolarında ışık-kamera problemi. 

28 şubat 20:26

137. Daha çok aboneyi hakettiğini düşündüğüm youtuber. Muazzam göz makyajları yapıyor keza ten makyajı da öyle. 

Dün yaptığı göz makyajına bir bakmanızı tavsiye ediyorum. 100 kat fazla abonesi olanlar yapmıyor Türk olanlardan bahsediyorum.  

Türkiye’nin nikkiesi olma yolunda ilerliyor.

28 şubat 14:39

136. Kendisini sadece isminden dolayı bir kez izledim. Bende göz makyajını başarılı buldum. İsmini burada her gördüğümde gülümsüyorum. Kardeşimle birimizin ismi melis birimizin de deniz(gizlinot: Swh)

31 ocak 19:39

135. Çok güzel olan ve müthiş uyumlu makyajlar yapan vlogger. Kendisine yaptığı makyajlardan beğenmediğim bir tane bile yok. Yüzünün çok güzel olması yanında kendi yüzünü çok iyi öğrenmiş bu nedenle yaptığı makyajlar kendisinde müthiş duruyor. ancaaak umarım burayı okuyorsundur melis başkalarına yaptığın makyajlarda eyelinerı çok kalın çekiyorsun dolayısıyla özellikle gelinlerin gözleri çok düşüyor. Onun dışında çok beğeniyorum ama başarılı buluyorum.

31 ocak 17:39


134. instagramda kendisinden düşük göz kapaklı kızlarımız için de (gizlinot: = ben) makyaj yapabilir mi diye rica ettim. 2 yıldan fazladır videolarını izliyorum ve artık onun kocaman göz kapaklarına yaptığı makyajları, benim gözlerimi açtığımda hiç görünmeyen göz kapaklarıma yaptığım zaman komik durmaya başladı.

onun yerine aynı makyajı yapıp üstünden de ten rengi farı geçerek ne var ne yok yumuşattıktan sonra basıyorum kırmızı / mor / kahverengi ruju tabi tam olarak aynı makyaj da diyemem zaten ama olsun yine de zor (gizlinot: dude)

inşallah bu isteğimi göz ardı etmez zira o makyajları yapıp silince kendimi salak gibi hissediyorum.

tanım: kişilik olarak aşşırı tatlı bulduğum, eccik kilo bile verince taştan kayaya dönüşen (gizlinot: ona mı yürüdü şimdi bu?) , bulunduğu sosyal mecralarda da, başkaları gibi kapris yapmadan, insan gibi cevap veren youtuber.

edit: imla

22 ocak 22:44 22 ocak 22:45

133. konuşmasında mimiklerinde bariz değişiklik var bazı kelimeleri yuvarlıyor falan bir tuhaf geliyor eskiden gözüme batmıyordu

yine de buraları okur canı sıkılır düşüncesiyle acımasızca eleştirmek istemiyorum iyi niyetli tatlı bir kızçeye benziyor çünkü.

19 ocak 17:15 19 ocak 17:15

132. son videosunun adına dikkat eden var mı? (gbkz: gece gelen makyaj yapma isteği)

buralarda bir yerdesin galiba meliscim (gizlinot: swh) bir ara süslüde yazar olduğunu hatırlıyorum ama hala devam ediyor mu bilmiyorum.

tanım: severek takip ettiğim nadir türk youtuberlardan. göz makyajlarının hastasıyım. benim tarzıma hitap ediyor fazlaca.

19 ocak 14:44