melis deniz

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • medya (2)

142. Kendisini sadece isminden dolayı bir kez izledim. Bende göz makyajını başarılı buldum. İsmini burada her gördüğümde gülümsüyorum. Kardeşimle birimizin ismi melis birimizin de deniz(gizlinot: Swh)

31 ocak 19:39

141. Çok güzel olan ve müthiş uyumlu makyajlar yapan vlogger. Kendisine yaptığı makyajlardan beğenmediğim bir tane bile yok. Yüzünün çok güzel olması yanında kendi yüzünü çok iyi öğrenmiş bu nedenle yaptığı makyajlar kendisinde müthiş duruyor. ancaaak umarım burayı okuyorsundur melis başkalarına yaptığın makyajlarda eyelinerı çok kalın çekiyorsun dolayısıyla özellikle gelinlerin gözleri çok düşüyor. Onun dışında çok beğeniyorum ama başarılı buluyorum.

31 ocak 17:39

140. instagramda kendisinden düşük göz kapaklı kızlarımız için de (gizlinot: = ben) makyaj yapabilir mi diye rica ettim. 2 yıldan fazladır videolarını izliyorum ve artık onun kocaman göz kapaklarına yaptığı makyajları, benim gözlerimi açtığımda hiç görünmeyen göz kapaklarıma yaptığım zaman komik durmaya başladı.

onun yerine aynı makyajı yapıp üstünden de ten rengi farı geçerek ne var ne yok yumuşattıktan sonra basıyorum kırmızı / mor / kahverengi ruju tabi tam olarak aynı makyaj da diyemem zaten ama olsun yine de zor (gizlinot: dude)

inşallah bu isteğimi göz ardı etmez zira o makyajları yapıp silince kendimi salak gibi hissediyorum.

tanım: kişilik olarak aşşırı tatlı bulduğum, eccik kilo bile verince taştan kayaya dönüşen (gizlinot: ona mı yürüdü şimdi bu?) , bulunduğu sosyal mecralarda da, başkaları gibi kapris yapmadan, insan gibi cevap veren youtuber.

edit: imla

22 ocak 22:44 22 ocak 22:45


139. konuşmasında mimiklerinde bariz değişiklik var bazı kelimeleri yuvarlıyor falan bir tuhaf geliyor eskiden gözüme batmıyordu

yine de buraları okur canı sıkılır düşüncesiyle acımasızca eleştirmek istemiyorum iyi niyetli tatlı bir kızçeye benziyor çünkü.

19 ocak 17:15 19 ocak 17:15

138. son videosunun adına dikkat eden var mı? (gbkz: gece gelen makyaj yapma isteği)

buralarda bir yerdesin galiba meliscim (gizlinot: swh) bir ara süslüde yazar olduğunu hatırlıyorum ama hala devam ediyor mu bilmiyorum.

tanım: severek takip ettiğim nadir türk youtuberlardan. göz makyajlarının hastasıyım. benim tarzıma hitap ediyor fazlaca.

19 ocak 14:44

137. hemcinslerimi güzellikleri için övmeyi(gizlinot: swh) tasvip etmiyorum sonuçta allah vergisi bir durum. ayrıca zevk meselesi. neyse.

ama bu kızın yüz hatları nedir allah aşkına? allah herkese bir yerden güzellik veriyor, burun, dudak, göz vs. bu kızda hepsi var maşallah.

ama eski mütevazılığı kalmadı gibi geliyor bana nedendir bilmem. artık kendisine yaptığı makyajların, sürdüğü rujların ne kadar yakıştığının farkına vardı. bu kötü bir şey mi doğal bir şey mi emin değilim.

15 ocak 19:25

136. Bu kızın yaptığı makyajlar, kullandığı renklerin uyumu, eyeliner sürmesi ve bunları yaparken anlatışı o kadar güzel ki ama sadece pratikte malesef. Ben uygularken onun kadar başarılı olamıyorum gerçi yetenek işi bu ama bende kendisinin makyaj için güzel hatlara sahip olduğunu düşünüyorum bu yüzden belki de yaptığı makyajlara özeniyorum ve hoşuma gidiyordur. Mesela ben eyeliner süreceksem gözümü çekiştirmiş halim onun normal göz yapısı gibi. (gizlinot: Swh saçma örnek oldu belki ama öyle). Artık makyaj yapan(gizlinot: Ya da yapamayan) youtuberlardan gına geldiği için daha doğrusu öğrenecek bir şey kalmadığı için melis'i izlemek bana keyif veriyor en azından bu böyleymiş dediğim şeyler oluyor. Bir de ilk video çektiği zamandan beri izlerim kendisini video kalitesi de makyaj kalitesi de bayağı güzelleşti bu girdiyi okursan da sevgiler :)

14 ocak 20:05


135. sözlüğün ilk nesillerindendi. oradan biliyorum kendisini. o zamanlar aktifti youtube kanalı sonradan yeterli ilgiyi görmediği ve kitleye ulaşmadığı için falan bırakmıştı diye anımsıyorum. sonra yeniden başlamış yine burda okudum. o zamanki söylemlerden dolayı direkt sponsorlu işlerle başlamasına şaşırmadım.

makyajları pek benim yüzüme gitmeyeceği ve bana yakışmayacağından emin olduğum için izlemedim hiç.

bu arada eklemek istedim. sponsorlu içerik yapmasını yadırgamıyorum. sonuçta herkese sponsorlu ürün gidiyor gidecek, umarım diğerlerine benzemez bu süreçte.

10 ocak 14:33 10 ocak 14:38

134. Sözlük sayesinde takibe başladım, göz makyajları çok başarılı, bayağı takipçisi oldum. Daha önce bobbi brownda çalışıyormuş sanırım, şimdi freelance çalışmakta. Videolarında,paylaşımlarımda dikkatimi çeken şey daha bu işin başında sponsorlu içeriklere yönelmesi oldu. Bilinirliği çok fazla olmayan ürün ya da markalara çok yer veriyor makyajlarında. (Ya da ben bilmiyorum o markaları)

Mesela micro blading kaş uygulamalarıyla meşhur uğur arslanın likit mat rujları, ben ilk defa onda gördüm, mesela sgs kozmetik ben ondan duydum, sürekli onun aydınlatıcısını kullanıyor, son olarak da burda gördüm ki new welli videolarına dahil etmiş. Bu bence biraz samimiyetinden bir şeyler götürür, zamanla ürün yorumlarında objektifliği kaybettirir.

Ama markaların gönderileri herkesi baştan çıkaracak kadar cazip ona da yapacak bir şey yok :/

10 ocak 14:23

133. tekniğini çok beğendiğim, kendi güzel yüzü güzel işi güzel kalbi güzel bir profesyonel. bu kız çok ilerleyecek, yolu açık olsun inşallah.

8 ocak 14:05 8 ocak 14:05