girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • medya (2)

162. Uzun süre kendisini severek takip ettim. Çünkü samimi geliyordu. Ama sonradan ne olduysa birden değişti. Ben bu değişimi lansmanlara çağırılıp, kendisine yollanan bedava ürünlere bağlıyorum. New well videosundan sonra ise tamamen bitti bende. Yazık, günah sen nasıl översin o kadar leş bir ürünü. Tavsiyelerini hicbir şekilde ciddiye almayacağım youtuber. Ey Melis ve benzeri youtuberlar Anladik sponsorlu isler yapiyorsunuz da karsinizda sizi izleyenlere de az biraz sayginiz olsun. Cilt bu yaa, o kotu fondöten biri ya da birilerinin cildinde geri dönüşü olmayacak bir hasar verseydi hic vicdan azabi cekmeyecek miydiniz?

bugün 04:05

161. Kendisinin sıkı takipçisiyim, ürün tavsiyelerinden faydalanmadım ama teknik bilgileri ve uygulama şekli oldukça hoşuma gidiyor.

Yazılanların aksine ben gerek kendine yaptığı makyajlari gerek gelinlere, başkalarına yaptığı makyajları oldukça güzel, estetik, özenli buluyorum. Standart güzellik algısından ziyade kişiye göre makyajı yüzüne güzel oturtabiliyor. Youtube videolarının hemen hemen hepsini oynatma listesine ekledim sanırım, youtube ta kafanıza takılan bir konu varsa videosunun altına yazdığınız yorumlara da çok tatlı cevaplar veriyor, yardımcı olmaya çalışıyor.

Benim izlediğim tek Türk makyaj artisti, tarzını kendime yakın buluyorum.

dün 12:35

160. Aşırı kıskanç ve genel olarak kimseyi çekememezlik huyu olduğunu düşündüğüm kişi :( itici buluyorum

dün 12:18


159. Kendisinin çok sıkı takipçisi değilim ama maybelline serisinde tüm videoları izledim.

Kendisinde nedense kimseyi çekememe tribi var. Biri çok güzel yazmış üstte masayı bi arkadaşı terk etse hemen yanındakiyle gidenin dedikodusunu yapacak bir tip var.

19 ağustos 22:08

158. bir make-up artist'in başarılı olup olmadığı kendine yaptığı makyajlarla değil, başkalarına yaptığı makyajlarla ölçülür. bence gelinlere yaptığı makyaj konusunda kendini daha çok geliştirmesi gereken biri.

9 ağustos 19:00 9 ağustos 19:01

157. insta story’sindeki alev alev makyaj videosunun snap’ini görünce koşa koşa bunu yazmaya geldim; makyaj konusunda bence artık kesinlikle aşmış bir makeup artist. çok yetenekli buluyorum, özellikle son birkaç makyajını hayranlıkla inceledim izledim. yaptığı işi çok sevdiği ortaya çıkardığı sonuçlarda net olarak görünüyor. makyaj yaparken renkleri kullanışı, harmanlayışındaki pürüzsüzlük ressam kusursuzluğunda. bizdeki çoğu youtuber’dan çok çok daha özgün ve başarılı makyajlar yapıyor. 

9 ağustos 11:29

156. Kendisini yıllar önce youtube da video çekmeye başladığı zamanlardan beri takip ediyorum. O zamanlar youtube u bıraktığını söylediğinde epey üzülmüştüm, çünkü hem ürün hem teknik öğreniyordum kendisinden. Hatta youtube u bıraktığını söylediği videodan sonra - sanırım yılbaşı zamanıydı - bir video yüklemişti de heyecanla açmıştım geri mi döndü diye, meğerse önceden çekilmiş videoymuş :(

Bence kendisinin dönüşü kesinlikle muhteşem oldu, harika makyajlar çıkarmaya devam ediyor. Gelin makyajlarını hayranlıkla takip ediyorum.

27 temmuz 00:31


155. Melis, selma ve gizem aynı tarz geliyorlar bana. Başta samimi gelip sevilen fakat sonrasında mimikleri ve konuşma stili irite eden tipler hepsi. Makyajlarını beğeniyorum Melis’in ama sürekli aynı videoları paylaşıyormuş gibi gelmeye başladı. Bir make-up artist arkadaşıyla birlikte bu piyasada en eskilerden olup da çok tanınmamasından ve iş yapmamasından yakındığını hatırlıyorum. 

23 temmuz 11:02

154. Bu kız bana çok yapay geliyor, arkadaş toplantılarında en yakın arkadaşı tuvalete gider gitmez masada onun dedikosunu yapacak biri gibi hissettiriyor bana.

22 temmuz 19:42

153. Eskiden takip ettiğim, çok beğendiğim bir youtuberdı. New well olayı, buradaki yazarlığı ve beğendiği gönderilere bakınca şoke oldum. Mykonos kullanici adiyla youtube kanalında kime selam çakmışsa o isimler hakkında yazılan bütün olumsuz yorumları beğenmiş. Enteresan geldi bana.

22 temmuz 14:22