3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. Bugün Migros indirimiyle fiyat albenisine kapılıp denemek üzere aldığım temizleme jeli.

Çok beklentim yoktu açıkçası sadece içindeki granürler ve laktik asit beni cezbetti.

bendeki problemli ciltler için olanı.

Gelir gelmez denedim sevdim gibi tabi bir kullanımda yorum yapmak pek doğru olmaz. Yine de güzel arındı ve cildimdeki fazla sebumu cildimi yormadan aldı diyebilirim .

Anlaşacağız gibi duruyor bakalım

Bu arada Migros %50 indirimiyle 9 tl gibi makul bir fiyatı vardı

5 mayıs 2015 23:49 5 mayıs 2015 23:59

2. (bkz : (no:97651) ) bu girdimde bahsetmiştim. 12gündür kullanıyorum artık yorumlayabilirim sanırım.

Bundan önce babe soothing micellar gel kullanıyordum resmen etkisi aynı . Kokusu da benziyor . Hatta niveanın artı olarak içinde tanecikler var harika gerçekten dermokozmetikten başka memnun kalacağımı sanmıyordum bakım ürünlerinde. inanılmaz güzel kesinlikle denk gelirseniz alın deneyin hiç çekinmeden (cildim karma hassas )

19 mayıs 2015 17:24

3. karmadan yağlıya geçip son zamanlarda çıldıran cildime çok iyi gelmiş jel.

bir hafta önce gratiste, toniğiyle birlikte set olarak 15-17 tl arası bir fiyata, sıfır beklentiyle almıştım.

cildimdeki yağı bu kadar nazik temizleyen, ferahlatan bir ürün olacağını düşünmemiştim. çok ama çok beğendim.

içindeki peeling tanecikleri her gün kullanmanıza engel olacak kadar belirgin değil ama yine de jelin içinde biraz granül olması benim sevdiğim bir olay.

tam olarak etkilerine gelecek olursak, cildimde aman aman bir pürüz yok sadece son zamanlarda yağ dengem altüst olmuş durumda ve alnımda sivilcelenme, burun kenarlarımda tuhaf kızarıklar var. bunların hepsine çok iyi geldi.

bir kere sabah kalktığımda yüzüm vıcık vıcık olmuyor. alnımdaki sivilcelerin içleri söndü, küçüldü gibi. temizlik hissi gayet güzel. kokusu klasik nivea kokusu.

ben baya beğendim, olmuş bu!

16 ağustos 2015 02:13


4. cildi çok kurutmayan temizleme jeli, içindeki parçacıklar çok sert değil böylelikle hafif bir peeling etkisi oluyor ancak cildiniz tahriş olmuyor! kesinlikle biter bitmez yenisini alacağım ürünler listesinde.

12 eylül 2015 09:41

5. bugün ilk kez cildime uyguladığım yüz temizleme jeli. uzun zamandır yağlı ve hassas cildime uygun bir ürün arıyordum umarım beklentilerimi boşa çıkarmaz. açıkçası ilk olmasına rağmen cildim oldukça ferahladı ve pürüzleri giderildi. gratiste 18 küsür liradan 15.90 a düşmüş.

2 şubat 2016 18:46

6. İlk kez kullandığım halde cildimde gerçekten ciddi bir ferahlık hissediyorum aynı zamanda cildi kurutmuyor umarım beklentimi karşılar.

27 mayıs 2016 00:44

7. yüzümde son zamanlarda artan pürüz ve sivilcemsi kızarıklıkları yok edicem diye denediğim sayısız üründen biri. henüz yeni aldım. ikinci kez kullandım şimdi. henüz çok farkedilen bir şey olmasa da yüzümü yıkadıktan sonra çok güzel bir temizlik, ferahlık hissi veriyor. ve yüzü yatıştırdığını düşünüyorum. "pürüz karşıtı" 3 ü bir arada temizleme peeling ve maske olarak da kullanılan bir diğer ekürisi var. daha çok maske olarak kullanıyorum ve başarılı diyebilirim. maske kullanmayı sevenlere önerilir.

4 temmuz 2016 14:37


8. ben bu ürünü arkadaşımda kaldığım bi akşam denemiştim. o kullanıyordu. çok güzel bi etki bıraktı kullandığımda. yüzü çizmiyor ama o içindeki taneciklerin işe yaradığını da hissedebiliyorsunuz yüzünüzü yıkadığınızda. temiz bi his bırakıyor. sevdim. dün migros indiriminden ben de aldım bir tane.

26 ağustos 2017 08:39

9. manolya özlü ve beyaz killi olanı kesinlikle tavsiye ederim.18 tl gibi bir fiyata mükemmele yakın bir temizleme,ferahlık ve aydınlatma sağlıyor.sadece maske olarak kullanımda benim cildimde ilk 2 dakikadan sonra yanma hissi yaptı ama uzun sürmedi.içeresindeki partiküllerden dolayı gözenek pronlemi olan ciltlerde 2-3 güne bir kullanılması gerekli.

21 ocak 22:10