yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Yaklaşık iki yıldır bu temizleyiciyi kullanıyorum ve şu ana kadar her özelliğiyle en beğendiğim temizleyici bu oldu. Yapısı kremsi ve su ile temas ettiğinde oldukça köpürüyor. Kokusu çok hafif, asla rahatsız etmiyor ve ferahlatıp rahatlatıyor cildime masaj yaparken. Yüzümü duruladıktan sonra normalde kızarmış olması gereken cildim aydınlık ve berrak görünüyor. Ek olarak durulaması çok kolay ve jel temizliyiciler gibi uğraştırmıyor çıktı mı çıkmadı mı diye. Beyaz olduğu için temizlemeyi unuttuğum bir yer olursa görebiliyorum hemen. Tüm bunların yanı sıra En önemli özelliği verdiği temizlik hissi. Yüzümü duruladığımda cildimde bir gerginlik hissetmiyorum ancak bazı günlerde biraz kurutabiliyor. Bunu sorun etmiyorum çünkü Üzerine nemlendirici sürdüğümde tertemiz ve nemli bir cilde sahip oluyorum.

  Fiyatına değen bir ürün bence. Çok küçük bir miktarı tüm yüz için yeterli olduğundan çok uzun bir süre gidiyor bir tüpü. Kuru ciltliler haricinde her cilt tipine uyacağını düşünüyorum. Güzel bir temizleyici arıyorsanız mutlaka şans vermeniz gereken ürünlerden.

  4 ağustos 2018 23:06

  2. Açıkçası hakkında yalnızca bir girdi yazılmasına çok şaşırdığım bir ürün. Bu ürünün 30 ml lik bir tester boyutu denebunu aracılığı ile elime geçti. nereden baksanız iki aydır kullanıyorum ve yarılamayamadım bile. Bir önceki süslümün de bahsettiği gibi minicik bir miktarı yüzünüze fazlasıyla yetiyor (gizlinot: yarım bir nohut tanesi bile yüzünüze fazlasıyla yetiyor)

  Kuru ciltlerin kullanmasını asla önermem, kurutabilir. ama karma ve yağlı ciltliler çok memnun kalacaktır. yüzünüzü çok iyi temizliyor ve sebumu mükemmel dengeliyor. Bende sivilce vb gibi etkilere neden olmadı hatta düzenli kullanımda yüzünüzü iyi de nemlendirirseniz sivilceleri yok ediyor.

  Kısacası eğer karma veya yağlı ciltli iseniz mutlaka kullanmanızı öneririm. fiyatı biraz fazla ancak o fiyatı sonuna kadar hakediyor. Ayrıca küçücük miktarının da yettiğini düşünürseniz oldukça bereketli bir ürün. Açıldıktan sonra kullanım süresi 24 ay ve 150 ml lik ürün sizi gerçekten 24 ay idare edebilir çünkü dediğim gibi minicik bir miktar fazlasıyla yetiyor yüzünüze.

  Yani alın aldırın süslülerim.

  28 ekim 2018 20:21 28 ekim 2018 20:21

  3. kendime bir cilt bakım rutini kurmaya çalışırken temizleyici olarak bütçeme uyacak bir fiyat performans ürünü arıyordum. hem buradaki yorumlar hem de globaldeki değerlendirmelerle, fiyatına da tav olup bu ürünü aldım. ilk günlerde yüzümde bıraktığı oldukça temizlenmiş, gergin histen çok memnundum ama zaman içinde bana yüzümü sabunla yıkıyormuşum hissi vermeye başladı. zaten gözüme değmeyiversin, cayır cayır yakıyor. bir kaynakta ph değerinin 8 olduğunu gördüm ama bu bilgiden emin değilim.

  Onun dışında benim için artıları kokusu, dokusu, kolay temizlenebilir olması. Bir daha alır mısın derseniz, almam.

  24 nisan 2019 16:41


  4. dokusu, kokusu ve görüntüsü diş macununa benzeyen bir yüz temizleyici, vaatlerini yerine getirerek yüzü temizliyor fakat ben arkasında bıraktığı gıcırtılı cilt hissinden hoşlanmadığım için kullanamadım. yağlı ve gözenekli cildimde her hangi bir olumsuz durum oluşturmadı, uzun süre kullanmayı da tercih etmedim, sabunla yıkanmış gibi gıcır gıcır bir yüz istemedim

  24 nisan 2019 17:00

  5. Yüzde öyle güzel bir temizlik hissi uyandırmıyor. Yapısı ve bıraktığı his için diş macunu yorumuna benden +1 çok benziyorlar. Kokusu yoğun ve bitkisel beni rahatsız etmedi. Tek güzel tarafı kolay arındırılabilmesi onun dışında gereksiz ve tavsiye etmeyeceğim bir ürün.

  Edit: yağlı ciltlerde bile kurutma yapabilir.

  14 mayıs 2019 11:37 14 mayıs 2019 11:40

  4

  6. yeni bir temizleyici denemek için 30 ml olanından aldığım yüz temizleme jeli. cildim karma, hem gözeneklerim var hem de kuruluğum. bu ürünün de nazikçe temizleme vaadi vardı. ben ürünü biten caudalie köpüğü şişesine bir miktar koyup üzerine de mineralli bir içme suyu ekleyerek köpük temizleyici formunda kullanıyorum. kullanmaya başlayalı iki hafta oldu ve gayet memnunum. yüzümü kurutmadı, gerginlik hissi vermedi, sivilce, alerjik reaksiyon yapmadı.cildimdeki hissi : güzelce temizleme ve yumuşaklık.

  12 mart 2020 15:01

  5

  7. kasım indirimlerinden 50 ml 143 tl gibi bir fiyata aldım. ürün kokusu diş macunu gibi en dikkatimi çeken özelliği bu oldu. 50 ml almama rağmen çok uzun süre gider, çünkü mercimek tanesi kadar aldığınızda bile çok aşırı köpürüyor ve köpürme hissi de beni cildimi temizlemiş hissettiriyor. asla kurutma yapmadı, sivilce vs. de yok. ben beğendim efendim..

  ilgili medya:
  1
  20 kasım 2022 20:59