yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (23)
  • medya (1)
  4

  1. Pastel markasının alt segmenti olduğunu düşündüğüm show by pastel serisindeki şeffaf kaş jeli.

  Şahsımca drug storelarda bulunabilecek en iyi kaş jelidir. Essence, wet n wild, pastel'in normal koleksiyonundaki renkli kaş jellerini denemiş biri olarak tabiri caizse benim için çöp olmayan tek ürün bu oldu. Bundan önceki favorim mac brow setti. her ne kadar uzun süre dayansa da o fiyatı vermek içimden gelmediği için ilk çıktığı zamanlar almıştım. Kaşlarımın oldukça gür ve dağınık olduğunu da belirteyim. beyaz kalıntı ve tutuculuk konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. kaşlarım tüm gün yerinde kaldı. hatta mac ile karşılaştıracak olursam mac kullandığım zamanlar kaşlarımı kaldırdığımda jeli rahatlıkla hissedebiliyordum pastelde böyle bir sorunla da karşılaşmadım. fırçasının boyutunun da gayet iyi olduğunu düşünüyorum. herkesin çok sevdiği o küçücük fırçalarla kaşlarımı taramak benim için eziyet haline geliyordu. Tek eksisi tuhaf bir şekilde normal koleksiyondaki renkli kaş jellerinin neredeyse iki katı fiyatına satılması olabilir.

  Ukte sahibi:(yazar: eczaci venus)

  4 haziran 2020 18:18 4 haziran 2020 18:19

  4

  2. Şimdiye kadar denediğim uygun fiyatlı en iyi şeffaf kaş maskarası. Pandemi öncesi yapılan indirimlerden birinde yüzde elli indirimde olduğunu görünce şans verip denemek istemiştim. Daha önce şeffaf maskara olarak essence ve wet n wild'ın meşhur iki ürününü dönüşümlü kullanıyordum. onlarla karşılaştırma yapmam gerekirse kaşı güzel sabitliyor ve kalıcığını diğer iki markanın ürününe göre çok daha yüksek, bunun yanı sıra kaşları sertleştirmiyor ve kaş üzerinde soyulmuş gibi görünen tuhaf kalıntılar bırakmıyor. Kullandığım süre boyunca kaşlarımda dökülme gözlemlemedim. Keşke kaş fırçasının boyutunu biraz daha küçük ve ince yapabilselermiş gerçekten her şeyiyle harika bir ürün olacakmış.

  4 haziran 2020 21:58 4 haziran 2020 22:00

  5

  3. Mac'in kaş jelini kullanıyordum çok da memnundum. Ancak jel bozulup tuhaf tuhaf kokmaya başlayınca yenisini fiyatından dolayı almak istemedim.

  Pastel'in bu jeli imdadıma yetişti. Kaşları mac kadar iyi sabitliyor. Performansı gayet iyi. Bir şans vermenizde fayda var.

  30 ağustos 2020 13:06


  4. Benim için, gelmiş geçmiş en iyi kaş jelidir. Denemiş olduğum üst segmentteki rakiplerini bile alt eder. Yapısı oldukça güzel. Şimdiye kadar ne bir akma, kokma ya da beyaz kalıntıyla karşılaşmadım. Makyaj yapmadığım günlerde sadece bunu sürerek daha bakımlı bir görüntü elde ediyorum. Bittikçe yenisini aldığım bir ürün. Kendisini çok seviyorum, özellikle de uygun fiyatını. :)

  31 ağustos 2020 00:37

  5

  5. bir aydır kullandığım kaş kirpik jeli.kaşlarımı iyi sabitliyor gün sonuna kadar oynamamış oluyor.beyaz kalıntı vs bırakmıyor.uzun kıvrık ama hacimsizliğinden ötürü düşen ve rimel kullanmak zorunda kalan bünyeme ilaç gibi geldi.artık günlük makyajda uğruna birkaç tel kirpik feda ettiğim rimele elim gitmiyor.bununla kirpiklerimi kaldırıyorum ve kirpiklerimi de sabitliyor.rimelden önce kullanırsam rimeli sabitliyor düşmüyor kirpiklerim.ben bayaa sevdim bunu.artık günlük makyajda az ama etkili öğeler kullanmaya başladığım için kendisi çok yardımcı oldu.

  23 ekim 2020 01:41

  5

  6. Kullandığım en iyi kaş jeli olabilir. Daha önce sırasıyla mac, gosh (gizlinot: En sevdiğim buydu aralarından), rival de loop, wet n wild kullandım. Ürün miktarı tatmin edici, kıvamı çok sıvı ya da çok yoğun değil, aplikatörü şeffaf bir jel için uygun, ürünü uyguladığınızda güzel sabitliyor, sertleştirmiyor ve beyazlık bırakmıyor. İndirimde 15 liraya almıştım. Kesinlikle öneririm.

  2 aralık 2020 02:21

  5

  7. Kaşlarım için uygun bir ürün ararken karşıma çıkan ve şans verip sipariş ettiğim bu ürün bugün elime ulaştı. Önceden kaşlarım için pastelin kaş maskarasını, kaş kitini ve başka bir ürününü daha kullanmıştım ama hiç şeffaf jel kullanmadım. Kızıl saçlı olduğum için kaşlarımın koyu durmasını istemiyordum ama diğer türlü de aralarında boşluklar olduğu için iyi durmuyordu. Bu ürün resmen istediğim etkiyi verdi bana. Kaşlarımı derleyip topladı, aralardaki boşlukları kapattı ve daha sık görünmesini sağladı ve doğal bir görünüm kazandırdı. Kaşları sertleştirmemesi de artı puan. Bundan sonra kaşlarımı boyamak yerine bu ürünü kullanacağım çünkü tam istediğim etkiyi yakaladım. Ambalajı da şık. Sadece kaşlarımda kullanmak için aldım, kirpiklerde bir işe yaramıyor bence. Eveshop indiriminden 17 tlye edindim, bu fiyata performansı cidden muazzam

  9 aralık 2020 22:51


  8. Birçok şeffaf kaş jelini denedim ve en sonunda yine sana döndüm pastel! Kaşlarım koyu renkli ve çok gür. Tek beklentim güzelce taraması ve beyaz kalıntı bırakmamasıydı bunları yerine getirdi. Tüm gün benim inatçı kaşlarımı sabitlemede başarılı değil ve böyle bir beklentim olmadığı için ben başarılı buldum 

  5 ocak 2021 03:50

  4

  9. wet n wild'ın sürdükten 15 dakika sonra kaşlarımda kar yağmışçasına beyazlık bırakan jelinden sonra ilaç gibi gelen üründür. kaşlarım gerçekten oldukça uzun ve dağınıktır, kaş sabunu ve güçlü bir saç spreyi dışında bütün gün kımıldamadan sabit durmalarını sağlayacak bir ürünün olduğunu sanmıyorum bu sebepten bir kaş jelinden genel olarak mucizeler beklemem. güzelce taraması, en azından 3-4 saatlik bir tutuş sağlaması ve beyaz kalıntılar bırakmaması bana yeter. bu ürün de beklentilerimi oldukça karşıladı. indirimden 18 tl civarı bir fiyata almıştım, uygun fiyatlı daha iyi bir seçenek bulmazsam bittikçe alacağım.

  28 şubat 2021 18:19

  10. tanım: ülkemizde tüm drugstore marketlerde satışı bulunan yerli üretim vegan pastel markasının "show by pastel" serisi altında çıkarmış olduğu, %50 indirimli satış fiyatı 15-17 tl olan 4.5 gr. ağırlığındaki tüp ambalaj içerisinde bulunan şeffaf kaş ve kirpik maskarasıdır.

  daha önce şeffaf kaş maskarası olarak gratis'te satılan l'action şeffaf kaş maskarasını kullanıyordum ve bu üründen memnuniyetimi (link: https://www.suslusozluk.com/l-action-kirpik-bakım-maskarası?i=1093441 şuradaki girdimde) belirtmiştim. fiyat/performans olarak bu kaş maskarasının onu yakın seviyede yakaladığını düşünsem de yine de bu maskarayı satın alma kararımda etkili olacak olumlu ve olumsuz özelliklerini paylaşmak isterim.

  olumlu özellikleri: kaşları beyaz kalıntı bırakmadan, dökülmesine sebep olmadan ve gün sonuna doğru kepeklenme yapmadan sabitliyor ve bunu yaparken kaşları sertleştirmiyor. fiyat olarak uygun bir ürün ve her zaman her drugstore marketten temin edilebilme imkanı var. vegan bir ürün. fırçası ne çok kısa ne de normal bir maskara fırçası gibi uzun; bence ideal formda. vegan ve yerli üretim bir ürün olması da bence olumlu özellik olarak sayılabilir.

  olumsuz özellikleri: kirpiklerde kullanmak üzere tasarlanmış bir ürün değil çünkü fırçası kısa, ürünün yapısı ise topaklanma yapacak şekilde ıslak kalıyor. l'action'a göre daha az bereketli ve daha az gramajı olan bir ürün ancak aşağı yukarı aynı fiyatlarda satılıyor. vadettiği gibi kirpikleri ya da kaşları besleme özelliği bence bulunmuyor.

  sonuç olarak; kesinlikle aldığım için pişman olmadığım ve sonuna kadar kullanmayı düşündüğüm bir ürün ancak yine de imkanım olursa yoluma bu kaş maskarası ile değil de l'action ile devam ederim. l'action piyasadan kalkarsa ya da erişilemez fiyatlarda satılmaya başlarsa satın alacağım ürün ise kesinlikle budur.

  31 mart 2021 17:00