4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (3)
  • medya (1)

1. (bkz: rossman)larda satılan diş macunu. kalitesine göre bir hayli ucuz(gizlinot: 3 tl), AB onayından geçmiş olması bana güvenilir gelmesine sebep veriyor.

25 mart 2014 23:47

2. kaliteli ve uygun fiyatlı diş macunu. içeriğinde ağız kokusu sorunlarından muzdarip olanlar çözüm olabilecek zinc chloride etken maddesi bulunuyor. dilinizi de fırçalamayı unutmayın pek tabii.

18 temmuz 2015 00:51

3. Beyazlatıcı olanı oldukça etkili. fiyatı ipana, colgate, signal gibi markaların beyazlatıcı diş macunlarından çok çok daha ucuz boyutuna göre, tavsiye edilir.

17 temmuz 2016 18:54 23 eylül 2016 13:23


4. Bendekide beyazlatıcı etkili olanı.Evet geçici bir beyazlık sağlıyor dişe (gizlinot: signal gibi )temizlik hisside yaşatıyor,içeriği de o markette satılanlardan kat be kat daha iyi ve sadece 3 tlcik.ama benim için en en önemlisi dudaklarımı kurutmaması oldu.uygun fiyatlı ve epey kaliteli bir diş macunu.

29 temmuz 2016 23:37 29 temmuz 2016 23:37

5. Bitki içerikli olanını yeni kullanmaya başladığım ürün. İki ayrı test kurumundan gut ve sehr gut almış olmasi, sls içermiyor oluşu, iceriginin sensodyne ve paradontax arasinda oluşu ve kocaaa 125 ml tüpünün 3 lira mı ne olmasından kaynakli olarak aldım. Ürün gayet güzel temizliyor, dişleri ve diş etlerini hirpalamiyor. Ekstra beyazlık sağladığını soyleyemem. Tadı okaliptus gibi. Nane sevenlerdenseniz biraz rahatsiz edebilir ama ben seviyorum. Fiyat performans olarak uçmuş bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Edit: koca tüpü ancak bitirebildigim için şu anki durumu anlatmak istedim. Ben diş bakımına çok önem veren biriyim. Diş araliklarim sık olduğundan diş ipi de kullanirim. Yılda bir kere doktor muayenemi yaptırır diş taslarimi temizletirim. Bunu neden mi anlatıyorum? Dislerim çok sağlıklı olduğu halde aşırı hızlı bir şekilde alt ön dislerimin arkasini taş kaplar. Doktorum bunun ağız kimyamla (gizlinot: tükürük salgisinin yapisi ) ilgili oldugunu söylemişti. Bu macun bu sorunu ortadan kaldırarak beni oldukça şaşırttı. Sadece oluşmasını engellemekle kalmadı var olanlar bile yavaşça kayboldu. Sanırım ağız ph 'ımı bir şekilde dengeledi. Hayatımın vazgeçilmez ürünleri arasında yerini coktan aldı bile.

25 mart 2017 21:30 28 mayıs 2017 22:11

6. kesinlikle tavsiye etmeyeceğim rossmann ürünü. dişlerimde sade su ve karbonatla yapılabilecek temizliği yapıyor sadece, ferah bir nefes sağlamıyor. bitmeden çöpe atacağım. fiyatı 4 lira bile değil tabii ki çok şey beklememek lazım ama tam anlamıyla hayal kırıklığı.

21 mart 22:41