4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (1)
  • medya (1)
4

1. Özellikle cildiye doktorların güneş kremi denilince vazgeçilmez ürünü olan, bunun dışında pek çok ürünü olan ve yalnızca eczanelerde bulunabilen, internet satışı yasak olan güneş kremi markasıdır.

Ben bundan yaklaşık bir beş sene önce almıştım doktorumun tavsiyesiyle. Bana çocuklar için olanını önermişti.Nedenide beyaz tenli olduğum için cildimin güneş ışınlarına daha hassas olduğunu söylemişti. Ki ben o zamana kadar güneş kremi kullanan biri değildim ve hafiften çillerim oluşmaya başlamıştı. Tabi o zaman parabendir, parfümdür, renklendiricidir, koruyucudur bunların zararlarını bilen birisi olmadığım için aldım direkt bakmadan. Neyse ki hiçbiri yok bu ürünün içerisinde. Ve çoğu zaman kapatıcı kullanmadığım zamanlarda özellikle yazın antalya gibi bir yerde yaşıyorsanız bu ürün kurtarıcınız olacak potansiyelde cilt kızarıklarını eşitlemeyi sağlıyor. Bunu keşfettiğimden beride kendisi dışında bir güneş koruyucu almıyorum. O kadar seviyorum ki bunu yüzümü dinlendirmek istediğimde bunu sürüp çıkıyorum sadece. Yüzünüzde kapatmanız gerekecek kadar büyük kusurlarınız yok ise ve renk eşitsizliğinden muzdaripseniz severek kullanabileceğiniz bir ürün olabilir.

Fiyatı biraz tuzlu süslüler. (gizlinot: Sanırım o zamanlar 80 civarıydı) Fakat içerisinde cilde zararlı bir takım maddeler olmadığı yazıyor sitesinde. Bir şans vermenizi öneririm. Belki benim gibi aradığınız güneş kremini bulursunuz.

ilgili medya:
1
18 şubat 13:15 18 şubat 13:23