girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

27. Kilo verme sürecindeki en büyük motivasyon kaynağım. Özellikle kışlık kombinler ve fransız stili moda kategorileri en çok ilgimi çekenler. 

O kadar fit, güzel kızlar var ki gördükçe ben de böyle olacağım diyip yeme isteğimi bastırıyorum. 

Bir de çok güzel kabanlar ve kazaklar görüyorum neden bizim ülkemizde satılmıyor ki onlar :(

29 temmuz 00:24

26. kalbimin tek sahibi, uygulamaların efendisi, bağımlılığım. dekorasyon, yemek, giyim, saç, makyaj, eğitim, duvar kağıdı kaynağı... görsel ne arıyorsam önce pintereste bakıyorum. sonra ona da bakayım buna da bakayım derken asıl aradığım şeyi unutup hayatımdan uzun bir zamanı onunla harcıyorum. ama kesinlikle vazgeçemiyorum.

28 temmuz 23:47

25. her girdiğimde bana motivasyon aşılayan bir site.

sabahları giriyorum gözüm gönlüm açılıyor. insanın içini açan ev dekorasyonları, minimalist kıyafet kombinleri, güzel küpeler kolyeler, sağlıklı yemek tarifleri...

"evet" diyorum, "şimdi yataktan kalkıp perdelerimi penceremi açıyorum ve etrafı toplayıp güzel bir kahvaltı yapıyorum." sonrası kendiliğinden geliyor bir şekilde. bana az ama öz eşya ile yaşamayı aşıladığı için de ayrıca kendisine müteşekkirim.

bana tek sıkıntı veren yönü, gördüğüm her şeyi pinleyip almak istiyorum ama malumunuz dolar, euro almış başını gidiyor. sonra yeni bir motivasyon kaynağı buluyorum kendime: para biriktirmek! 

8 nisan 16:44


24. giyim ürünü/aksesuar almadan önce nasıl kombinlenir, nelerle giyilir edilir bakıp, 'evet ben bunu böyle kullanırım' dediklerimi almama yarayan müthiş uygulama. çok geç keşfettim, ama gerçekten yararlı. internet ortamında konuyla ilgili bulunan resimlerin toplandığı bir alan gibi düşünün. siz arama yaparken çıkan resimleri kendi hesabınızda gruplandırarak kaydedebiliyorsunuz.

benimkiler şu ana kadar

-dövme

-duvar dekorasyonu

- takı -blazer

oldu. gözüm nasıl kullanıldığını görmeye alışınca mağazada bir şeyin bende durup durmadığını, bedeninin olup olmadığını (blazerda anlamak bana zor geliyordu da) anlamamı sağladı saolsun. kullanın bence ya da deneme şansı verebilirsiniz.

1 nisan 15:19 ed.2 nisan 00:57

23. Fashion bölümündeki kombinleri görünce bende diyete başlama hissi uyandıran uygulama. Nasıl motive ediyor nasıl. Kesin deneyin. 

18 ocak 12:10

22. bu app bende varımı yoğumu iç çamaşırına yatırma isteği uyandırıyor. o kadar güzel modeller görüyorum ki hayal bile edemeyeceğim kadar çeşit var. yokluktan h&mde dantelli bralette bulunca havaya uçan bünyeme fazla geldi. bunları nasıl sipariş ederiz nerden buluruz anlayan beri gelsin

14 aralık 2017 18:25

21. arayüzünü çirkin ve çok karmaşık buluyorum. içerik olarak çok zengin ve faydalı olduğundan bahsetmiş herkes ama bir türlü sevemedim ¯\(ツ)/¯

23 kasım 2016 22:13


20. diğer süslülerin de dediği gibi son zamanlarda bilgisayardan erişimi zorlaşan site.

ama hastasıyız tabi.en çok diy ve sokak stili konusunda ilham alıyorum(gizlinot: kopyalıyom yani :d)

bunun dışında daha birçok konuda hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz içeriklere sahip.minimal dolap oluşturmadan kuşum için yapacağım oyuncaklara kadar her konuda yardım alıyorum, mutlaka bir göz atılmalı ^^

23 kasım 2016 22:03

19. vpn ile yavaş da olsa erişim sağlayabiliyorum fakat geçenlerde vpn ile de çalışmıyordu.

8 eylül 2016 20:20

18. üstteki girdileri görünce denedim, acaba bilgisayarınızda mı bir problem var kızlar? ben erişim sağlıyorum çünkü.

edit: sorun genelmiş sanırım benim dnsimle ilgili giriş yapabilmem, sinir bozucu görünüyordu o kadar giremedim diyenlerin arasında editlemek istedim:)

8 eylül 2016 20:07 8 eylül 2016 20:47