yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (4)
  • medya (2)
  3

  1. pnkre'yi instagram'da hairmakeupayşe'den görüp videolarda yaptığı etkiye bayılmıştım. stokları yenilenince hemen satın aldım. 1 hafta önce falan da elime ulaştı. bu süreçte bir kaç kez ürünü denedim.

  öncelikle pnkre kaşlara minik bir botox etkisi vererek kaldırma ve aynı şekilde sabitleme vaadi veriyor. bence bu iki vaadini de karşılıyor. gerçekten kaldırma ve sabitleme konusunda çok güçlü bir ürün. ancak ürünün bu kadar güçlü olması kontrolünü de zorlaştırıyor. yani öyle ürünü alayım da lak lak kaşlarımı yukarıya tarayayım derseniz kaşlarınız tam da öyle taradığınız gibi kalakalıyor. asla şekil veremiyorsunuz. ben kaç kere silmek zorunda kaldım. hadi diyelim ürünü istediğiniz gibi sürebildiniz kaşlarınız istediğiniz şekle girdi. bu sefer de kaşlarınızdaki jel kurumuyor. Dokunduğunuzda jelin verdiği o hafiften yapış yapış hissi saatler sonra dahi hissediyorsunuz. tekrar şekil dahi verilebilir yani o derece.

  final görüşüm ise şöyle; ürün vaad ettiği şeyleri karşılamakla beraber kullanmayı öğrenmek zaman ve beceri istiyor. kurumama sorunu da bunu ne kadar önemsediğinizle alakalı bir şey. neticede kalıcılık yönünden bir sorun yok. 

  Edit: 2 hafta once dolap uygulamasinda satmis bulunmaktayim urunu ben hic bir sekilde kullanamadim ve memnun kalmadim :( 

  22 eylül 2020 08:23 21 ocak 2021 03:59

  2. şimdi şöyle ki kaş ve kirpik konusunda özellikle dökülme riskine karşın ben biraz titiz davranıyorum çünkü cabuk uzayan seyler değiller. henüz alıp denemedim ama hair makeup aysenin makyaj videolarında izlediğimde bana biraz sert ve yapay geldi. Kozmetik ürünleri ruhsatlandırma ile ilgili bir arkadasıma sordum, henüz saglık bakanlığı onayı da cıkmamıs sanırım. özel gecelerde belki ama günlük bir ürün olarak kullanıldıgında kaşları bu kadar sert bir ürünle hırpalamanın uzun vadede şekillendireceek bir kaş bırakmayacağını düşünüyorum.

  bu konuda Türkiye'ye ilk gelen ürün browwauw sanırım. Onu çıktığından beri günlük olarak kullanıyorum ve bırakın dökmeyi kalınlaştırdığını bile gözlemlediğimi söyleyebilirim.

  28 eylül 2020 11:16

  3. ben de instagram'da görüp deneyenlerdenim ve bir süredir kullanıyorum. önce şunu belirtmek istiyorum ki kaşlarımla ilgili son dönemde dökülme gibi bir sorun yaşıyorum, bildiğiniz makyaj yapmadığım, yağ vb. sürmediğim, hiçbir işlem görmemiş kaşlarımda arada mini boşluklar oluştuğunu farkediyorum. son haftalarda kontrol altına aldım bu sorunumu ama özel hiçbir şey yapmadan, sadece kaş fırçasıyla sık sık tarıyorum ve gerçekten iyi geldi.

  neyse lafı çok uzatmadan, anlayacağınız kaş ürünlerine epey ön yargılıyım ve hepsinden uzak duruyorum şu sıralar ama pnkre'yi merakıma yenik düşerek geçen ay aldım. kullanımlarım sonrası dökme yapacak mı diye çok dikkat ettim fakat dökmedi. her kullanımım akabinde bir süre gözlemledim ve dökülmeye rastlamadım ki bu açıdan beni mutlu etti. fakat söylendiği gibi kullanması çok kolay bir ürün değil, ayşe'nin videolarına bakarak hemen aynı formu veremiyorsunuz kaşa ya da ben beceremedim. fırçam da ayşe'ninkine çok benzer bir fırça ama tam olarak ince bir hat oluşturmadım. üründen az miktarda kullandığım halde kalın bir tabaka hissediyorum kaşımın üzerinde. tutuş açısından güzel, yukarı kaldırması gayet başarılı. genel olarak sevdim ve zamanla daha doğal formda şekillendirmeyi kavrayacağımı düşünüyorum ya da fırçamda değişikliğe gideceğim. kokusu saç jölesi gibi ki formu da hemen hemen öyle. ayrıca bereketli bir ürün bence, kullan kullan bitmez gibi.

  11 şubat 2021 22:04


  4

  4. stoklara girmesini heyecanla bekleyip stoklara girer girmez satın aldığım ürün. Öncelikle ben kalın siyah renkli kaşlara sahibim. Sabitlemesi ve yukarı doğru kaldırması efsane güzel ben ürünü oldukça az fırçama sürüp kaşlarımı tarayarak yediriyorum. Ancak bir süre sonra kaşlarımın siyah rengi grileşiyor. Yani siyah renkli kaşta sabun kalmışta kurumuş gibi bir görüntü düşünün dolayısıyla da bu durum ürünü tercih edilir kılmıyor. Açık renkli kaşlarınız varsa ürün sizi bir hayli memnun edecektir. Ama esmer süslüler için benefit kaş maskarası tek önerimdir.

  13 mart 2021 14:27

  5

  5. bence mütiş bir ürün, instagramdan kuponla vs çok iyi bir fiyata küçük boyunu aldım ki gayet yeterli. kaşlarımı asla sertleştirmedi ve bence yumuşattı bile. bütün gün kaşlarım aynı kaldı ben de aşırı memnun kaldım alın aldırın valla. senelerce de gider minicik dokundurmak yetiyor.

  15 eylül 2021 02:32

  5

  6. yaklaşık bir aydır kullanıyorum. ben de ayşe hanımdan gördüğümden beri merak ediyordum. kaşlarımı doldurmaktan çok, kaldırmak ve sabitlemek istediğim ve aynı zamanda da dağınık görünsünler istediğim için benim beklentilerimi karşıladı. tabii dağınık olmayan bir görüntü yaratmak da elinizde.

  içinde gelen fırçayı jele dokundurup yok denecek kadar az jel alıyorum. sonrasında önce aşağı sonra yukarı tarayarak istediğim şekle sokuyorum. bence kalıcılığı ve sabitlemesi çok iyi. büyük boyunu almaya da gerek yok 25g olanı uzun süre gidecektir.

  medyada kaşımda duruşunu görebilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  1 aralık 2021 02:32