4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (1)
  • medya (4)

1. çift fazlı göz temizleyicileri içinde diaderminden sonra korkarak aldığım ama resmen aşık olduğum, göz yakmayan (gerçekten hiç yakmıyor, ha bebek yağı ha bu) mükemmel temizleyici, fiyatı zaten komik.

24 şubat 2014 23:29

2. Rossmann'larda bulunan Rival de loop markasına ait olan normal ve karma ciltler için geliştirilmiş yüz yıkama jeli. Paraben, silikon ve sabun içermiyor. ayrıca ginkgo ve salatalık özleri de içeriğinde bulunmakta. Karma ciltli bir birey olarak memnun kaldığım bir yüz yıkama jeli oldu kendisi. cildimi kurutmadan ve germeden güzelce temizliyor. yüz yıkama pedleriyle kullanılığı zaman daha fazla köpürüyor. temizlemesi de hiç fena değil. ancak kokusu naylon poşeti andırıyor.yine de kokusu kalıcı ve çok da rahatsızlık veren türden değil. fiyatı da oldukça uygun.

2 mayıs 2014 20:45

3. kokusu nedeniyle her defasında yüzümü sıvı el sabunuyla yıkıyorum sansam da temizleyiciliğinden oldukça memnunum.makyaj temizleyici olarak da kullanıyorum iki defa köpürtmemle gözlerim dahil tüm makyajımı çıkartıyor.

1 haziran 2015 21:28


4. indirimde beş liraya görünce içimdeki fırsat canavarına yenik düşüp almıştım. ürün hakkındaki görüşlerimin genel özeti şu: o canavar kalp ben (gizlinot: swh) şahsen gayet memnunum kendisinden, makyajı çok güzel temizliyor. siz de indirimde falan denk gelirseniz düşünmeden alın derim.

Edit: içeriğini merak eden süslüler için görsel eklenmiştir.

11 ağustos 2015 17:56 10 ekim 2015 19:03

5. (no:142030) numaralı entrymde bahsettiğim gibi bugün temizleme cihazını aldıktan sonra "ee ben bunu neyle kullanıcam?" diye kendime sorup tekrar reyona dönüp haldır haldır jel ararken rastladığım ve hatta cihazın üzerinde de tavsiye edilen, bilgim yettiğince içeriğini okuyup aldığım jel.

evet entrymden anlaşıldığı üzere hayatımda yüz temizleme jeli falan yok. genç yaşta çok ürün kullanmanın yüze ilerde faydadan çok zararla döneceği fikrindeyim. ergenlik zamanlarında cildiyle çok problem yaşamış ve dermatologtan aylarca ciddi tedavi almış, o dönemde de öğrendiklerini unutmamış biri olarak yüzüme bir şey sürerken hayatımda hiçbir alanda olmadığım kadar temkinliyim. şimdi bir gece nemlendiricisine ihtiyacım var ve dermatoloğa gidip ondan tavsiye alarak ürün alacağım misal.. benim ki biraz obsesyon. amma uzattım yalnız; neyse bugün alıverdim hakkında hiçbir şey bilmediğim bir ürün ama az önce gelip burda ki yorumları okuyunca rahatladım bir nebze. deneyelim bakalım cihazla birlikte nasıl bir sonuç alacağız.

yine gözlemleyip editlenecek bir entry olarak kalsın bu da.

edit: epeydir kullanıyorum, temizlemesinden memnunum. yıkadıktan sonra cildimi gerim gerim germiyor kurutmuyor. sivilce vs gibi bir soruna da yol açmadı bende, kısacası tavsiye edebilirim süslüler.

20 eylül 2015 00:28 9 kasım 2015 16:29

6. fiyat performans açısından çok başarılı bulduğum temizleme jeli. bunu tesadüfen görmüştüm, cilt bakım ürünlerinde ucuza kaçmak pek adetim değil çünkü cildim her şeye çabuk reaksiyon veriyor. neyse temizleme jeli sonuçta ne kaybederim diye aldım. çok memnun kaldım hatta biten kiehl's temizleme jelimden tekrar gidip almadım ki ondan da çok memnundum, ama bu neredeyse onun onda biri fiyatında. yağ fazlasını emiyor ama cildi kurutmuyor, ben makyajın kabasını misel suyla ya da sütle o an ne varsa elimde onla aldığım için kalanı çok güzel temizliyor bu jel. sivilce yapmadı zaten içeriğinde alkol falan da olmadığı için yakma da yapmıyor.yapısı bildiğiniz protex sıvı sabun gibi , çok ıslak suratta köpürmüyor, nemli olması gerekiyor cildinizin. biraz israf gibi gelecek ama ben fırçalarımı da zaman zaman bunla temizliyorum. indirimde bedava, 5-6 tl gibi bir fiyatı var. 10/9 veriyorum, bitince tabii ki gene alırım.

16 aralık 2015 01:31 ed.16 aralık 2015 19:35

7. Bu ürün 2015 favorilerimden biri.(gizlinot: swh)

Ten makyajımı temizlemek için kullanıyorum. Sonrasında yüzümü tonik/gül suyuyla sildiğimde pamuğa makyaj artığı gelmiyor. Güzel temizledigini düşünüyorum.

Cildim karma. Yüzümü kurutmuyor ama tabii ki ardından nemlendiriyorum.

Içeriği nispeten temiz olduğundan içim rahat.

Önce 50 ml.lik seyahat boyunu almıştım deneme amaçlı. 2 buçuk ay kadar gitti bana, çok bereketli bir ürün. Geçenlerde büyük boyunu da aldım.

Indirimsiz fiyatı 10 lira.

23 aralık 2015 00:49


8. Bi süredir geceleri yatmadan ve makyaj sonrası yüzümü bununla yıkıyorum. Az önce yıkadım yüzümü elime dayarken o kadar yumuşak geldi ki yüzüm ipek gibiydi. Yüzümü kurutmayan nadir yıkama jellerinden biri. İndirimden 6 liraya almıştım indirimsiz 9.99 tl olması gerek. Şimdiden yedekledim çünkü kaç kere baktıysam yoktu bu ikisini alırken de sonunculardı. Silikon ve paraben de içermiyor. Yumuş yumuş suratım için teşekkürler rival de loop sabaha kadar yanağımı sıkıcam :d

1 mart 2016 03:47

9. Yaklaşık 1 aydır kullandığım yüz temizleme jeli. Almanya'ya gittiğim dönem 1 euro fiyatını görüp denemek için almıştım. Kötü çıkarsa da zaten sudan ucuz atarım diye düşünmüştüm ama beni acayip şaşırttı bu ürün gerçekten. Hayır, hem makyajin m'sini bırakmıyor suratta, hem de cildi kurutmuyor, e daha ne olsun. Ben çok seviyorum. Karma cildimi kurutmadan temizleyen güzel bir ürün oldu. Problemli bir cildiniz yoksa ve uygun fiyatlı bir temizleme jeli arıyorsanız bir şans verebilirsiniz.

1 mart 2016 09:38

10. yaklaşık 1 aydır kullandığım yüz yıkama jeli.

ben bu ürünü sadece yüz yıkamak için kullanıyorum. yani makyajımı başka bir ürünle çıkardıktan sonra yüzümü bununla yıkıyorum. duşa gireceğim zaman ya da sonrasında maske yapacağım zamanlarda daha güçlü olduğuna inandığım temizleyicileri kullanıyorum bunu ise hemen hemen her gün sabah akşam sadece yüz yıkamak için kullanıyorum. bu ürünün de temizlemesinden memnunum ama duş ve maske öncesi için gözenekleri açan ürünleri tercih ediyorum sadece.

ürünün kremsi değil de jel kıvamda olması beni başlarda biraz yanılttı buarada. ne zaman elime fındık büyüklüğünde ürün alsam fazla geliyor mesela. görünüşüne bakınca fazla almanız gerektiğini sanıyorsunuz ama aslında gayet yoğun kıvamda ve fındıktan daha küçük bi miktar almanız yeterli oluyor. ürün bende de gerginlik yapmadı. severek kullanıyorum. bittiğinde tekrar alırım.

6 mart 2016 02:13