yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. ya bu benim babannem ya bak yemin ediyorum literatürde olmayan hastalıklara sahip kendisi. asla başka bir konudan konuşulmuyor habire kendini acındırıyor diyelim ki hastasın kesinlikle kabul etmiyor çünkü en hasta o o o. ha bi de bazen doktor önemli bi şeyiniz yok deyip ilaç yazmazsa sinirleniyor ben senden çok biliyorum boşuna okumuşsun diye adamı dumur ediyor.

  25 aralık 2015 18:54

  2. Babaannemdir.

  Birisinin ona iyisin demesinden nefret eder. Ahlanip vahlanmayi çok sever. Hastayım diye diye gerçekten de kendini hasta etti. En sevdiği şey başına yemeniyi sıkıp sarmaktir. Hiçbir zaman iyi olmamıştır hep hastadır

  25 aralık 2015 20:05

  3. kendimi bildiğimden beri (gbkz: babanne)mdir bu kişi bakın anneanne dede büyükbaba değil . olay yaşlılık değil çünkü 20 sene önce de aynı muhabbetler vardı kendisinde. neden bilmiyorum hasta olmaktan, hastane yolları aşındırmaktan nasılsın sorusuna bütün hastalıklarını detaylıca anlatmaktan ayrı bir haz duyar. babam doktor ve her defasında bir şeyin yok anne demekten adamın dilinde tüy bitti elbette yaşa bağlı kronik hastalıkları var ama ne zaman babamla bu konuyu konuşsalar babaannem babama darılır günlerce konuşmaz. bunu niye burada anlatıyorum onu da bilmiyorum anket doldurmak değişik bir mutluluk nedeni benim için .(gizlinot: swh)

  25 aralık 2015 21:12


  4. Bu benim is arkadaşım 96 doğumlu bir insan her organı hasta olabilir mi ?

  Yaşam enerjim zaten az kalaninida bu kiz sömuruyor.

  Astım hastası olduğunu bildiğin halde sigara icmiycen o zaman canisi .

  9 ocak 2016 01:54

  5. Yalancı çoban misali, gerçekten hasta olduğunda kimse inanmayacaktır.

  9 ocak 2016 02:05

  6. 5 yaşından beri hacettepede başlayan maraton çeşitli hastanelerde devam etti ve hala son bulmuş değil. arkadaş ortamında gizliden ilaç kutunu çıkarıp da teker teker onları içerken yakandığımdan beri naber ile başlayan her konuşma bir şekilde senin tahlil sonuçları ne oldu ya kadar geliyor. bazen insan elinde olmadan bahsetmek zorunda kalabiliyor hastalıklarından. hatta her türlü doktor tavsiyesinde bulunman isteniyor. ben de şöyle şöyle bir durum var acaba bilmem ne hastalığı olabilir mi sorularına da maruz kalınıyor.

  9 ocak 2016 14:07

  7. %80 Gerçekten hasta değildir.

  O hastalığı yaşamını ve toplumdaki yerini etkilediği zaman da sürekli bahsediyolar mı merak ediyorum.

  18 yıldır aynı hastalıkla bogusuyorum daha 1 (bir) arkadaşıma söylemedim.

  Bıktım çünkü arkadaslar.

  İnsanların acımasızlığından, "senin buran niye böyle?" Diye sormalarından bıktım.

  Ağlamayayım diye kendimi kasarken Şakaya vurup gülümsemeye çalışmaktan da bıktım.

  Umarım bir gun ben de düzeleceğim, o zaman bacak kadar çocukken bile bana acıyan gözlerle bakan, hiç tanımadığı halde senin burana nolmuş diye soran o teyzeler amcalar, koca koca hadsiz insanlar var ya.

  Onlarla en çok ben dalga geçeceğim.

  En çok ben "yazık sana ya :"/ diyeceğim.

  Hepinizin yüzü aklımda.

  Her neyse, Kimse kusura bakmasın, Hastalığından sürekli bahseden insan o hastalığı havalı bulduğu için Bahsediyordur.

  9 ocak 2016 15:26


  8. Kısmen benim bu. Nefret ediyorum bu özelliğimden ama olmuyor atamıyorum. Bir de hastalık hastasıyım söylemezsem olmaz. Yalnız lütfen eleştirmeyin bu insanları. Özellikle de hastalık hastası olanları. En büyük zararı kendine veriyorsun biliyorsun ama olmuyor atamıyorsun üstünden. Sürekli el yıkayan titizlik gibi uzaktan komik falan da. Kendinizi onun yerine koyun bir de. Gerçekten kötü. Neyse beterinden korusun diyip bitireyim bari. Yazdıkça kötü oluyorum.

  9 ocak 2016 19:41

  9. babannem. 87 yaşında kendisi ve inanın ne şeker ne tansiyon ne kolesterol hiç birşeyi yok sadece kadın o kadar et yiyor(gizlinot: kahvaltıda kuyruk yağı vs ) ve o kadar sebze-yoğurt-sür tüketmiyor ki kemik erimesi var ama sorsanız bi bacağı ölmüş bi gözü düşmüş, kaburgaları kırık(gizlinot: evet böyle diyor) sadece yaşlılıktan beyninde küçülme varmış o yüzden yürürken yere düşüyor, aslıında hükümet gibi kadındır bi şekilde kendini toparlayıp düşmeyebilir ama ilgi çekmek için resmen oturduğu koltuktan hop yere iniyor) ben 19 yaşındayım ve dizimde bebeklikten beri bi sakatlık var, şu aralar iyiyim ama bi dönem resmen yürüyemediğim zamanlar oldu. en küçük kızı, halam, 55 yaşında ve şekerden ayağı kesilme durumuna geldi ve en büyük amcamı bu yaz kanserden kaybettik ama babanneme sorsanız o daha hasta en hasta o. asla yanında ay belim ağrıdı bile diyemezsiniz çünkü kendisinin kolu oynamıyo, yerinden çıkmış :( laf olsun diye her gün ağrı kesici alıyor ilaç içtim demek için falan öyle bi insan.

  yürüyememesinin, ayaklarıının uyuşmasının sebebi de tüm gün oturması kalk yürü diyoruz onu bile yapmıyor nazlı diye, yürüse evin içinde az dolaşsa turp gibi de işte huylu huyundan vazgeçmez

  10 ocak 2016 00:10 10 ocak 2016 00:29