girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. insana ait olan, bazı kesimler tarafından sevilerek yenilen et türü. domuz eti ile çok benzer olduğu da fazlaca dile getirilmekte.

az önce gördüğüm haberden sonra araştırınca seveninin ve denemek isteyenin çok fazla olduğunu iğrenerek öğrendim. tek kelimeyle korkunç! çoluğunu çocuğunu lahmacun yapan bir yaratık vardı bir ara. komşulara da dağıtmıştı hatta.. okurken kanımın çekildiği bir çok haber vardı internette.

belirtmek isterim ki vejetaryen değilim. aslında sağlıklı beslenmeye çalışsam da her doktora gidişimde et, ciğer vs ye sözleri duyuyorum. eminim bir hayvanın kesildiği anı görsem bir daha yiyemem, bu nedenle bencil bir şekilde etin elde edilişini düşünmemeye çalışıyorum. fakat insan eti yemekle diğer herhangi bir canlının etinin aynı kefeye konulmasını da aklım almadı. hatta ekşide bir entry okudum. yasal olan bir yerde gidip denemek istiyorum. ölmüş kimsesiz birininkini deneyebilirim vs yazmıştı. bilemiyorum.. sizlerin düşüncesini çok merak ediyorum..

26 eylül 2017 17:01

2. bana raw filmini hatırlatmış başlık. midesizlere tavsiyemdir.

26 eylül 2017 21:00

3. bazılarınınki oldukça öpülesi görünen, sevdiğiniz insana aitse ıstırasınız gelen et. (gizlinot: acilen sevişmem lazım) (gizlinot: türkçe'yi nasıl katlettim)

26 eylül 2017 21:01


4. Şu an bir insan görünümlü yaratığı ellerimle boğup , parçalayıp dany nin kalbi yediği gibi yiyesim geldi.böyle aptallık olmaz ya.

26 eylül 2017 21:18

5. Hannibal sen misin? Dedirten başlık.

26 eylül 2017 23:00