yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (9)
  • medya (0)
  5

  1. tanım: hassas ciltler için uygun olmasına rağmen tüy çekiş gücü gayet yerinde ve iyi olan; paket içerisinde 20 adet ağda bandı ve 4 adet ağda temizleme mendili şeklinde; indirimli olarak yaklaşık 25-30 tl fiyatında satılan; fiyat/performans oranı gayet iyi ağda bantlarıdır.

  bir adet ağda bandını sadece bıyık bölgem için kullandığımdan bana bir paket ürün yaklaşık 6-7 ay kadar gidiyor. bıyık bölgesi için konuşuyorum, çok alerjik ya da hassas bir cildim yok ama bu ağda bantları tahriş edecek kadar kuvvetli olmasa da tüm tüyleri tek seferde alabilecek kadar kuvvetli, diyebilirim. ağda bandını çekerken çok sert ve hunharca davranmadığınız sürece bantların üzerindeki ağda cildinizi gerçekten tahriş etmiyor. ürün, kullanım sonrası minik sivilcelere de yol açmadı. ben şahsen ağda bandı olarak fiyat/performans oranı çok fazla başka bir ürün keşfetmedikçe macera aramam, piyasadan kalkmadığı sürece bu ürünle yoluma devam ederim diye düşünüyorum.

  16 aralık 2019 18:51 17 aralık 2019 09:42

  2. Çok pratik olmakla beraber güçlü bir bant ben kullandıktan sonra bıyık bölgemde pütürcükler oluyor ama gene de iyi.

  17 aralık 2019 11:28 3 ocak 2020 12:35

  5

  3. Bu bantları bıyıktan ziyade kaşımın üstünü almak için kullanıyorum, çok güzel bir çizgi veriyor. Şöyle yapılıyor: ağda bandının yan kağıtlarından birini ağda sınırına kadar kesin, kaşlarınızı kaş makasıyka kısaltın ve hafif aşağı doğru tarayın. Alınacak bölge ortaya çıkmış olacak. Kestiğiniz bandı fön makinesiyle birkaç saniye ısıtın ve ağda sınırını kaşınızın üstüne yapıştırıp paralel ve hızlı bir şekilde çekin. Hiç beklemeden diğer bantla aynı işlemi öteki kaşınıza yapın ki ağda donmasın. Sonuç: kuaförde alınmış gibi biçimli ve tüm tüyler temizledindiği için kontürlü gibi parıldayan bir kaş üstü <3

  Ayn bandı daha sonra kaşların kenarını temizlemek için falan da kullanıyorum, yapışkan etkisi uzun sürmediği için 2. Çekimde bitmiş oluyor ama olsun. Hafif pütürlenme, minik sivilceler yapıyor bazen ama kuaföre de gitsem aynısı oluyor zaten.

  5 mayıs 2020 15:29


  4. Ben bıyık bölgesi için kullanıyorum sadece. Bir tanesi yetiyor hatta artıyor bile. Tek seferde tüm tüyleri temizliyor. Aşırı memnunum. Yüzde ağda kalıntısı da bırakmıyor. Ağda işlemi bittikten sonra bıyık bölgeme nemlendirici krem sürüyorum 2 dakikada tertemiz oluyor. Hassas çabuk kızaran olur olmaz şeye alerji geliştiren bir cildim var bende herhangi bir sivilce ya da yara bereye sebebiyet vermedi o yüzden çok mutluyum

  25 mayıs 2020 02:08

  3

  5. yüz ve bikini bölgesi için kullanılabileceği yazıyor, indirimsiz fiyatı 30 TL.

  ilk kez bugün denedim. İlk başlarda verim alamamıştım, bandı biraz daha ısıtıp daha sert bir şekilde çektikten sonra etkisini gördüm. Tüyleri almanın en kısa yolu bence. Çekiş gücünün iyi olduğunu düşünüyorum yine de bazen tek tük kalıntılar bırakabiliyor. 

  Bu arada, bence bikini bölgesinde kullanmak için uygun değil.

  Edit: Ürünü bitirdikten sonra veet’in ağda bandını deneyeceğim. Çekiş gücü daha yüksek bir ürün arıyorum. Yine de şimdilik işimi Sesu ile hallediyorum

  23 haziran 2020 16:05 6 eylül 2020 16:16

  5

  6. Dudak kenarlarimda toplamda 6-7 tane kahverengi belirgin tüyler haricinde bıyık bölgem şeftali tüyü şeklinde. Pandemi öncesi 1,5 yada 2 ayda bir kas ve biyik icin kuaföre gidiyordum. Kuaförler kapanınca kendim halletmek istedim ve öncelikle remove ağda kalemini aldım. Tek kelimeyle berbattı, tüylerin hiç birini almıyor ve aşırı kızartıp yakıyordu. Dudak üstünde sürekli agda kalıyor hiç bir tüyü almıyordu. Sonra veet denedim, aman Allahım tüyleri değil derimi koparıp attı. Gecen gün gratis online indiriminden sesuya denk geldim. Bu sabah ulaştı elime ve hemen denedim. Inanılmaz güçlü tutunusu var tüylere. Tek seferde tüm tüyleri aldı, agda kalıntısı kalmadı. Dudak cizgimde olan şeftali tüyleri bile gitmişti. Bendeki hassas ciltler icin olanı. Cildim gerçekten hassas en ufak şeye kızarır, bunda da kızardı ama asla derimi soymadı. Zaten yarim saatte o kızarıklık geçti. Kuaförde aldirdigim zaman ki gibi pürüzsüz his bıraktı. Cımbızla kalanları alırım dedim ama kalan olmamış. Elimle ısıtıp ayırdığım iki bant yetti. Içinde toplamda 20 bant var. Bana çok uzun süre gider cunku 2 ayda ancak güneşte parıldayan şeftali tüylerim çıkmış oluyor. En ince en kısa tüyleri bile tek seferde aldığı için ben bayıldım. Defalarca üstünden geçmeye gerek kalmıyor. Hassasiyet en aza iniyor. Indirimde 24 tl ye aldım. Fiyat performans olarak harika. Kuaföre bundan sonra aldırmayı düşünmüyorum. Hem çok pratik hem cok uygun hemde aynı etkiyi aldım. Tek kelimeyle bayıldım.

  2 temmuz 2020 13:03

  4

  7. kuaförde aldırdığım gibi pürüzsüz yaptığını söyleyemeyeceğim bu ürünün ama zaten küçük birkaç tüyü çok umursamadığım için memnun kaldım. 15 dakikada kızarıklık kalmaması ve hiç tahriş etmemesiyle de bitince tekrar alacaklarım listesine girdi.

  15 temmuz 2020 15:31


  8. çok hassas bir cildim var. özellikle ağda ve türevleriyle tüylerimi aldığım zaman çok uzun süre kızarık geziyorum, suratım çok fazla tahriş oluyor. bir gün kendisine markette indirimde denk geldim, veet markasınında çok daha fazla tahriş ettiğine tanıklık ettiğim için başta bu ürün içinde karamsar davrandım ama kullandığımda gerçekten çok şaşırdım. bu hassas cildimde sadece hafif bir kızarıklık bıraktı üstüne bir de tüyleri çok güzel aldı. zaman zaman kaş bölgem içinde kullandım. herkese sanki kendim üretmişim gibi önerebileceğim en iyi ağda bandı diyebilirim. almayı düşünenler asla tereddüt etmesin.

  15 temmuz 2020 19:46

  5

  9. severek kullandığım bir ürün. minik tüyleri bile alıyor. içinde 20'ye yakın ağda bandı var. pandemiden önce kuaförle işimi hallederken şimdilerde kendisiyle tekrar karşılaştık. bazı dönemler alerji ve sivilce yapabiliyor her ağda gibi, onu da yağ ve nemlendiriciyle hallediyorum.

  15 temmuz 2020 19:48

  10. sesunun vücut için olan ağda bantlarından memnun kalsam da bu üründen çok memnun kalmadım. Yüz tüylerimi tam olarak temizlemiyor, yüz daha hassas olduğu için sanırım daha hafif bir formülü var. sadece bıyık olmak için kullandığımdan ve çok hassas bir bölge olmadığından vücut için olanı yüzümde kullanıyorum. bu şekilde daha memnun kaldım

  16 temmuz 2020 09:04