yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (6)

  1. Bugün geldi hemen denemek istiyorum, normalde jiletle aldıktan 2 3 gün sonra denemek lazımmış bu aletleri kökler biraz görününce ama kız kardeşim tıraş makinesi ile alıp hemen deneyebilirsin dedi çok mantıklı geldi Edit yapacağım kullandıktan sonra.

  Edit 1: kızlar ürünü bacağımın küçük bir bölgesinde denedim. Öncelikle şunu söyleyeyim herhangi bir lazer deneyimim yok ilk olduğu için açıkçası biraz korktum ve küçük bir alana yaptım. acısını 5. Seviyede bile çok çok az hissettim. 990 bin küsür atımla geldi cihaz. Kullanımı kolay, kablosu biraz kısa ama priz yanında iş görür. İlk izlenim böyle :)

  Edit 2: bugün 3. Kez kullandım Ürünü (10 günde bir kullandım) yer yer dökülmeler var ve batıklarda ciddi bir azalma var. Jiletle kullanıyorum normalde 3.-4. Gün tekrar etmek isteyecek kadar çabuk uzar ; bir kökten 2 3 tane ve kalınca çıkmaya başlar. Bu cihazı kullanmaya başladığımdan beri bahsettiğim problemlerin hiçbiri kalmadı. Henüz çok bir dökülme yaşamadım ya da fark edecek kadar uzun bir süre beklemedim diyeyim. Kullandıkça editlemeye devam edeceğim. Ürünü bulmak zorlaştı ve fiyatını uçurdular malesef fakat takipte kalın ara ara stoklar giriyor. Ve şu Ürün yorumlarında adından sıkça bahsedilen mavininpencerisi mi takip edin isterseniz Ürün stoğa her girdiğinde paylaşıyor geçenlerde yine 730 liralara kadar düştü ve paylaşmıştı.bu arada özel bölge de dahil kullandım ve dayanılmayacak bir acı hissetmedim. Zaten anlık bir sinek ısırığı gibi oluyor.

  Edit3: alt bacak %70 Oranında uykuya geçti galiba dökülmüş de olabilir. Koltuk altı da daha cılız çıkıyor. Özel bölge dış kısımlar da kısmi kelleşmeler var fakat iç kısım normal seyirde henüz çok nemli bir bölge olduğundan dolayı diye düşünüyorum .şimdilik böyle kullandıkça edire devam edicem inşaallah. 50 gün filan oldu 10 günde bir veya haftada bir kullanıyorum.

  7 temmuz 14:52 29 ağustos 21:31

  2. Benim de almayı düşündüğüm ama instagramda sahte versiyonlarının türkiye'ye getirilip trendyol ve hepsiburada'dan satıldığını görünce almaktan vazgeçtiğimdir. Mağdur olan kişiler güya kendini 'yetkili' distribütör olarak tanıtan şirketten orjinalliğe dair net bir belge alamadıklarını şikayet edeceklerini söylediklerinde ürünü sorunsuz iade edebileceklerinin söylendiğini dile getirmişler. Fiyatının nasıl bu kadar uygun olduğu zaten soru işaretleri yaratmıştı, şimdi sebebini görebiliyoruz.

  Ürün gerçek mi sahte mi diye kutu üzerindeki QR koddan kontrol edebiliyormuşsunuz, storylerde farklı alıcıların yorumlarına göre alakasız xiaomi ürünlerinin qr kodlarına tanıtmışlar bu ürünü. yani paket üzerinde qr kod olsa da okutunca süpürge, saç kurutma makinesi vs. çıkıyor. Umarım süslüden alanlarınkinde sıkıntı yoktur, kontrol etmeniz adına ekran görüntülerini medyaya ekliyorum.

  Edit: gelen sorular üzerine qr kodu okutunca çıkması gereken: Inface IPL epilasyon aleti. Ancak sahte ürün satan satıcılar xiaomi markası adı altında garanti belgesi yapıp qr kodu da xiaominin kendi ürünlerine eşleştirmişler. Mesela evinizde xiaomi ürünü varsa qr koddan bakın doğru çıkacak mı, arkadaşım telefonu için yaptı doğru ürün çıktı, aynı şekilde robot süpürge için de doğru sonucu aldık. Ancak ipl cihazı için maalesef piyasada dikkatli olunması gerekecek.

  ilgili medya:
  3
  2 eylül 18:08 3 eylül 14:36

  3. ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. kollarım ve bacaklarımda etkisini gördüm ancak diğer bölgelerde şimdilik çok fazla işe yaradığını söyleyemeyeceğim. kollarım %95, bacaklarım %90 bitti çıkmıyor. koltuk altıma ancak %30 etki etmiştir ki almamın en büyük sebebi burasıydı. kısacası ince kıllarda işe yararken kalın kıllarda ya işe yaramıyor ya da uzun süre kullanmak gerekiyor. kullanmaya hala devam ediyorum ileride yine ekleme yaparım. bu arada ben 5. seviyede kullanıyorum hassas alanlar dışında bir acısı yok. 3. ve 4. seviyede fazla etkili olacağını düşünmüyorum çünkü cihazın gücü diğer ipl cihazlara göre düşük zaten fiyatı da o sebeple daha uygun bence. maalesef herkesin şikayetçi olduğu gibi ısınıyor ve fazla ısınınca error3 hatası verip otomatik atım yapmayı durduruyor. zaten o kadar sıcak oluyor ki teniniz acıyor siz de devam etmek istemiyorsunuz. bu sebeple ara vererek 2 kerede bitirebiliyorum. bu arada aynı ısınma probleminin tüm ipl cihazlarda olduğu söyleniyor ancak onların error verdiğini sanmıyorum.

  sahte ürün konusuna gelince medyada gördüğüm fotoğraflara çok şaşırdım çünkü içinden xiaomi yazan belge çıkmıyor. zaten ürün inface markasının xiaomi sadece işbirlikçisi. bu sebeple içerisinden xiaomi yazılı garanti belgesinin çıkmaması lazım. mesela aynı şekilde yüz temizleme cihazı da xiaomi diye geçiyor ama inface markasının ürünü. bu konuda çok karışıklık var merak edenler detaylı bilgi için migoosmart.com'a bakabilir. benim kutumun içinden çıkan belgeyi görsellere ekliyorum üzerinde sadece inface yazıyor. ayrıca kutunun üzerinde sadece satın alma sonrası iletişim için wechat linkinin qr kodu var. zaten tekrar ediyorum ürün xiaomi olmadığı için qr kodunun da xiaomi'ye ait olmaması lazım. ürünün kendi qr kodu yok onun yerine barkodu var barkodu okutunca da ipl cihazı çıkıyor. umarım ürünlere inandırıcı olsun diye böyle bir ekleme yapma gereği duymuşlardır da tamamen sahte ürünler değildir. (gizlinot: bu arada benim aldığım yer teknomosh)

  ilgili medya:
  2
  3 eylül 13:38