girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (1)

5. tanım: iki ay önce anneme hediye amaçlı 180 küsür liraya aldığım (link: https://www.sochic.com.tr/dogal-tas-gumus-kolye şu) kolyenin güncel fiyatını 395 tl olarak görmemle bana küçük çaplı bir şok yaşatan firma.

çok teessüf ederim so chic, bunun adı kur güncellemesi falan değil artık, düpedüz tüketiciyi salak yerine koymak. hayır yine hediye amaçlı bir bakınayım dedim, biz yerli firmaları tecih edelim dedikçe "canın çıksın tüketici" diyorsunuz resmen. utanmadan ana sayfaya %10 indirim, #turkiyekazanacak, güçlü türkiye vs yazmışlar bir de. utan so chich.

16 ekim 01:53

4. Reklamdan görüp do it yourself yüzüğünden sipariş verdim. Heyecanla gelmesini bekliyorum. 

16 ekim 00:44

3. çok sevdiğim ve kaliteli ürünler satan mağaza. özellikle bronz renkte kolye ve bileziklerini çok beğeniyorum. fiyatları kalitesine göre uygun. accessorize gibi iki günde kararan kolyelere bir ton etiket koymuyor. senelerdir kullanıyorum ne bir taş döküldü ne eskidi ne karardı. indirim zamanı da güzel ürünler bulmak kolay.

18 ocak 2016 18:55


2. Tasarımlarını çok beğendiğim, ürünlerini severek kullandığım, aldığım hiçbir parçada kararma problemiyle karşılaşmadığım takı markası. Fiyatların altına göre uygun olmasının yanında kalite ve dayanıklılık olarak kuyumcu ürünlerinden altta kalmaması da benim için bir diğer güzelliği. Yazları kullanmaktan keyif aldığım zarif bir şahmeranım var, zinciri o kadar inceydi ki aldığımda, benim tombik ellerimde bir hafta giderse sevinirim demiştim. O kadar el yıkama, ıslak mendil, krem vb. Uygulamaya rağmen sapasağlam duruyor ilk günkü gibi, öyle diyeyim :) Hafta sonu da turkuaz taşı serisinden ne zamandır aklımda olan bir kolyesini aldım.

Gümüşe dair çekinceleri olanlara so chic ürünlerini kesinlikle tavsiye ederim. gold'un şıklığı da ayrı olmakla birlikte, rose tonları günlük giyimi çok hoş tamamlıyor bence.

18 ocak 2016 18:49

1. çokça alışveriş yaptığım bir marka. takıları gerçekten güzeldir, çeşitlidir ve kararma bozulma yapmaz. lakin saatleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. baykuş serisinden bir saat almıştım kendime doğum günü hediyesi olarak. çok sevdiğim bir aksesuar saat ve so chicte de çok çeşit vardı ama bileklerim çok ince, bana her model gitmiyor. küçük kasalı bir saat aldım ve 4 farklı renkte değiştirilebilir kayışı vardı. maalesef oksitlendi tam baykuş simgesinin yanından. belki bana denk geldi ama bir daha saatlerine elim gitmedi. takılarında hiç problemim olmadı. gözlükleri ise son zamanlardaki favorilerim. %50 indirimde 3 tane gözlük aldım, hem modeller hem renkler harika. hala indirim devam ediyor mu bilmem ama gözlükleri deneyin mutlaka.

(yazar: heidivancruel) in uktesi

12 ekim 2015 20:35