12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

oy zarfini yapistirmak????????

merhaba susluler  bugun ilk kez oy kullandim her seye dikkat ettim muhurlerin bulasmamasina vs ama zarfi kapatirken bir terslik olmasin diye yalayip kapattim :((  arkadaslarimla konusurken keske oyle yapmasaydin zarflar acilirken yapiskan pusulayi yirtabilir oyun gecersiz olur dediler cok korkuyorum. saatlerdir icimde bi huzursuzluk var cok mutsuzum dogru mu soyledikleri? internette arastirdim zarf acilmasi sirasinda olusan ufak yirtilmalar vs gecersiz yapmaz diyor ama guvenemedim. bir bilgisi olan benimle paylasirsa cok rahatlarim simdiden tesekkurler

1. süslücüm bugün bu aynı konudan gördüğüm 4. 5. konu falan keşke biraz altlara baksaydın ya da arasaydın. merak etme büyük ihtimalle bir şey olmaz sen içini rahat tut kapatmak ya da kapatmamak bir şey fark ettirmiyor.

24 haziran 14:53

2. Yok öyle bir şey sakin ol.Pusula nasıl yırtılacakmış ya öyle bir durumda.Ben de zarfı kapatamadım mesela ama bir şey olmaz.

24 haziran 14:53

3. Hayır geçersiz olmaz. Binali yıldırım bile nasıl yaladı haberlere bakın :d ve bu soru sorulmuştu biraz aşağıda

24 haziran 14:54


4. Suslum merak etme, tamamen yirtilmadigi surece kucuk yirtik durumlarinda geçerli oluyor oyunuz ki yirtilacagini da sanmam 

24 haziran 14:55

5. Ozur dilerim susluler bakmamisim asagilara. İcimi rahatlattiniz cok tesekkur ederim hepinize <3

24 haziran 14:55

6. Valla ben güvenmediğimden her zaman yalayıp kapatıyorum. El çabukluğu bir şey yaparlar sayımda diye korkuyorum, lama gibi yalıyorum her seçim :d

24 haziran 15:00

7. O zarflar ona göre yapılıyor zaten yapışkanları öyle kagıtlara yapışıp yırtacak durumda değiller. Açık olması daha sıkıntı oy bir sekilde zarftan çıkarsa sayılmayabiliyor.

24 haziran 15:00


8. Yapıştırıp yapıştırmamanız önemli değil. Yapıştırmayın dememizin sebebi 350 zarfı tek tek açmaya uğraşarak zaman kaybetmemek. Geçerli olur oyunuz. Merak etmeyin.

24 haziran 15:19

9. yeni yeni şeyler çıkarıp insanların kafasını karıştırmaktan başka bir şey değil bu. ağzı olan konuşuyor artık. kaç seçimdir yapıştırırım bir şey de olmadı. hem binali amcam bile yaladıktan sonra zaten hiçbir şey olmaz ahdjfkgk zaman kaybı olmasın derken birileri kafa bulandırıyor sadece. ayrıca zaman kaybı olursa da olsun geç olsun sağlam olsun arkadaşlarını falan da boşver herkes çok konuşuyor ama sadece konuşuyor.

24 haziran 15:37

10. oy pusulasının bütünlüğü bozulmadığı sürece yırtılsa bile oyunuz geçerli olacak

24 haziran 15:53