yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (1)

  1. Zamanında, bir programda, huysuz Virgin in kendisi için şu cümleyi kurmuştu. ' çok güzel bir kadın ama konuşunca bitiyor.' zeki, temiz yaşamı olan, uyuşturucuya bulaşmamış nadir mankenlerin.

  21 aralık 2014 19:17

  2. bir kez beraber çalıştım. sıfır kapris, tam bir profesyonel. çok basit bir ödül töreni sunacaktı, elinde bir kağıt var ödül ve karşısında da ödülü kazanan yazıyor. 32 kere falan açıkladım "bu ödülün adı, bu kazanan yani çağıracağınız isim" diye. huysuz virjin de sanırım bu durumu kastetmiş.

  makyajsızken tabii ki tanınabilir, gayet güzel bir kadın ama ne yazık ki çok çökmüş. bir de tv'de farkli gözüküyor ama çıplak gözle baktığınızda lolipop gibi, acayip zayıf. yani öyle ünlü değilseniz tv'de değilseniz o fizikle bence yaşanmaz. (bu arada bi kez stüdyoda kamera önünden geçtim, monitörde kendimi görüp çığlıklar atarak kaçtım!)

  ben onu odasında eşofmanı ve tepesinden topladığı saçlarıyla bıraktıktan tam 45 dakika sonra müthiş müthiişş bir saç ve makyajla sahnedeydi. yani her yerde anlattığı doğru, her işini kendisi yapıyor layıkıyla yapıyor hem de. üstelik eli çok çabukmuş.

  22 aralık 2014 00:16 22 aralık 2014 00:18

  3. televizyondaki haliyle gerçek hayattaki hali arasında uçurum olan manken.

  televizyonda aşırı uzun, mükemmel fizikte görünüyor. ben de canlı görmeden önce 'kadına bak ya ne güzel' der iç geçirirdim. o değişik aksanına bile hastaydım.

  baya uzun bir süre önce kocasıyla beraber caddebostan sahilde yürüyüş yaparken gördüm. arkadaşım göstermese asla tanımazdım. öylesine dikkat çekmiyor yani. bir kere uzun değil ve aşırı aşırı zayıf.

  bildiğin rüzgar çıksa uçacak zayıflığında. ki ben zayıflık hastası bir insanımdır, kimseye kolay kolay 'kötü zayıf' dediğim olmamıştır. altında tay vardı ama resmen tayt dalgalanıyordu, üstündeki atlet xxxxs'dur muhtemelen.

  boyu televizyonda 175 duruyor, ki internette aynısını söylüyor. ama düpedüz yalan.

  ben 178'im ve o kadın kesinlikle benden en az 8-9 cm kısa.

  ama önemli olan televizyonda nasıl göründüğü, fotoğraflarda nasıl çıktığı, elbiseleri nasıl taşıdığı. o kadında biliyordur çok zayıf olduğunu, ama televizyonda normal görünmek için o kiloyu korumaya çalışıyordur.

  oda biliyordur 175 olmadığını, topukluyu giyiveriyordur.

  22 aralık 2014 01:14


  4. Cindy Crawford ile Alessanda Ambrosio evlenseydi muhtemelen çocuğu Tülin Şahin'e çok benzerdi.

  31 aralık 2014 02:20

  5. İnstagramda super suslu tuyoları paylaşan model. Pel her yerde duymadığım şeyler söylüyor tvye çıktığında guzellikle ilgili. Misal: Kış makyajında allık altına bronz allık geçin ki, sıcaklık değişiminden devamlı kızaran yanaklarımız yanlış renk vermesin. Denedim, beğendim

  6 ocak 2015 01:26

  6. Aşağılık kompleksi olan bir manken kişisi. Instagram'da her zamanki gibi bir ürünün reklamını yaparak kuru ciltler için tüyo veriyordu. Altına ben de dahil birkaç takipçisi "peki tülin hanım yağlı ciltler için de öneriniz var mı?" Diye yorum yazdık. Hepimizin yorumunu sildi ve beni(muhtemelen diğer kişileri de) sorum yüzünden engelledi. Neden mi? Çünkü reklamını yaptığı ürünler kuru ciltlere özeldi, ve verdiği tüyolar yazılı bir metin halinde firmadan geliyor kendisinin tüyo vs bildiği yok. Yağlı ciltleri sorunca da tıkılıp kaldı. Tabi aşağılık kompleksine sahip olmasının da etkisi var, sadece yorumları silebilirdi(ki bu da gereksiz hareketlerinden birisiydi), cevap vermeyebilirdi veya bilmiyorum diyebilirdi. Sen kimsin de sana inanıp güvenerek beğenerek takip eden hayranlarını engellersin, hakaret bile yoktu, hep övgü isteyen özgüvensiz birisi. Bu hareketine kadar çok severdim, hatta idolümdü şok geçirdim. Ancak bunu sadece bana değil başka kişilere de yaptığını duydum, o aptal kitabını dahi almıştım 30 lira para verip. Kesinlikle aklı olan bir firma, tv programı bu kendisini beğenmiş kadından medet ummamalı, zaten sesi ve aksanı da kulak tırmalayıcı, sadece görüntüsü hoş.

  5 temmuz 2015 20:40 5 temmuz 2015 20:43

  7. instagramda takipçi hilesi kullanan ünlü manken kişi.

  5 temmuz 2015 21:14


  8. Hem yaşantısıyla hemde tarzıyla en çok beğendiğim Türk manken. Kendisini gerçekte görmedim ancak her halinden belli sıcakkanlı olduğu. Ayrıca adı hiçbir zaman kötü olaylara karışmadı. Bir tek aksanı biraz garip o kadar. Ama seviyorum ve beğeniyorum.

  5 eylül 2015 11:55

  9. Bi ısınamadığım, sevemediğim manken.

  Hep sıkıcı geliyor bana, renksiz.

  Çok çalışıyormuş, çok dikkat ediyormuş işine. Peki güzel ama ışık yok ışık. Sempatik değil. Öylesine, cansız manken misali.

  1 mayıs 2017 00:23

  10. Victoria’s Secret defilesinde ilk defa yürüyecek olan Türk manken/modeldir kendisi. Bu kadar fit ve sağlıklı vücuduyla 37 yaşında olması ve podyumda yürüyeceğinden son dakika haber olmam beni biraz şaşırttı. Umarım başarılı ve güzel bir şekilde yürür biz de yeni yılda onu izleriz

  20 kasım 2017 23:19 20 kasım 2017 23:25