yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  1. Ürünle ilgili birkaç youtube videosu izledim ve gördüğüm kadarıyla kapatıcılığı, sürümü, dağıtması gayet güzel. Doğal da bir bitiş sağlıyor gibi. Oksitlenmiyormuș da ayrıca. Renk skalası biraz sıkıntılı. İndirimde 22 lira gibi bir fiyatı vardı. Bulabilirsem bugün almayı planlıyorum. Bizzat kullandığımda editlerim.

  @all fired up uktesi.

  24 şubat 2019 13:39

  2. Kendi cilt tipimden bahsedip sonra saydırmaya başlayacağım. Burnum dışında bütün yüzüm adeta bir çöl nemlendirici sürsem de sürmesem de, altına ne sürersem süreyim bu fondöten asla yüzümle bütünleşmiyor. Bir saat sonra nokta nokta kusuyor. Sabitlemeyince dokunduğunuz anda her yeriniz fondöten oluyor sabitleyince de una bulanmış gibi oluyorsunuz. Likit formda olanını kullanmasam da bu benim için hayal kırıklığıydı oysan uygulama kolaylığını çok sevmiştim elveda.

  15 nisan 2019 19:48 16 nisan 2019 10:47

  4

  3. kapatıcılığı ortadan yükseğe olan stick fondöten. uygulaması kolay, süngerle dağıtmak daha mantıklı oluyor. her stick fondöten gibi toz toplayabiliyor bu açıdan pek hijyenik değil. mat bir yapısı var. kuru ciltler için kesinlikle uygun değil. karma cildimde bir sorun çıkarmadı, öncesinde her zamanki gibi nemlendirmiştim. cildim hassastır fakat ona rağmen sivilce, alerji vs yapmadı. çok yoğun bir yapıda olduğu için bir süre sonra yüzünüzde ağırlık gibi hissediyorsunuz ama bu benim için büyük bir problem değil. cildimde hiç bozulmadan 6 saat kaldı, daha uzun süre bekletme fırsatım olmadı henüz. bol ve geniş gözenekli bir cilde sahibim, gözeneklerimi belli etmedi. hatta bu konuda şu zamana kadar kullandığım en başarılı ürün diyebilirim. 

  20 haziran 2019 21:15


  3

  4. Bugün gratis indiriminden 26 tl’ye aldığım fondöten. Merak ettiğimden hemen bir makyaj yaptım 4, 5 saat test ettim.

  Sürümü kolay, cilt gibi duruyor, pudra pudra da değil çok parlak da değil ideal kış fondöteni, ben şimdilik çok sevdim.

  (deneyimledikçe buradan Bilgi veririm)

  Edit: Aldığım günden beri bu fondöteni kullanıyorum loreal true match bir kenara atıldı. Stick bir fondöteni böyle seveceğim aklıma gelmezdi ama çok çok çok memnunum süslüler. Yüzüme sabah sürüyorum silme vaktim olmadığı için akşam sporda da yüzümde oluyor ve asla çizgilere dolmuyor sanki kendi cildim gibi biraz parlak. Kesinlikle stoklayacağım. Cildimle ilgili iltifat almamı sağlayan bu fondöten artık vazgeçilmezsin oldu. 

  25 eylül 2019 23:27 16 kasım 2019 21:03

  4

  5. yazın indirimlerden birinde 30tl civarı bir fiyata satın aldığım ve karma ciltli biri olarak başarılı bulduğum fondöten. en sevdiğim ten ürünlerinden nars velvet matte skin tint bile 2-3 saat sonra çizgilerime dolarken wnw tüm gün sabit kaldı, oksitlenme veya kusma yapmadı. kapatıcılığı da güzel. sadece stick ürünlere hijyenden dolayı biraz önyargım var ancak indirimde şans verilmesini tavsiye ederim.

  6 ekim 2019 14:41

  6. şimdi bu ürünü dört-beş cümleyle özetleyeceğim ve hepsi doğru ve deneyimlenmiş şeyler.

  sürülüşü çok kolay ve çok güzel yayılıyor.

  kapatıcılığı çok güzel uygun renk ile gerçekten çok iyi iş çıkarabilir.

  kalıcılığı orta, gün sonunda yok olmuş olmuyor ama ilk sürüldüğü gibi kalmıyor.

  kuru ciltler için asla ama asla uygun değil, çünkü sürdüğünüzde biraz nemli olduğunu düşünseniz de yüzünüzde topaklanmalar ve sanki yüzünüz soyuluyormuş gibi pütürler bırakıyor. en azından nemlendiricisiz bu kapatıcının kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum.

  ve uzun süre kullanabiliyorsunuz küçük dursa da içinde baya var ve bitmiyor.

  21 şubat 2020 21:42

  5

  7. Bizim yıldızımız barıştı. Zaten o beni buldu, yalnış rengini seçmişim lfldlf Mağazada iyi duruyordu evde sürdüğümde hayalet oluyordum fakat sonra bunu yüzümü aydınlatmak için kullanmaya başladım. Zaten en çok/ bazen sadece göz altımı ve burun çevremi kapatırım ve bu şey biçilmiç kaftan. Yağlı ciltler sever, benim kuru yerlerimde de iyi çalışıyor. İnce kapatıcılık istediğim günlerde inceltip kullanabiliyorum cilt tonumu güzel eşitliyor ve yok gibi duruyor. Bitince tekrar alırım, vegan olması da büyük bir artı.

  27 şubat 2020 23:20 20 mart 2020 04:19


  4

  8. Yüzü kesinlikle nemlendirdikten sonra sürmek gerekiyor, aksi halde ciltle bütünleşmiyor. Kapatıcılığı bayağı iyi, bende sivilce yapmadığı için memnunum.

  11 temmuz 2020 16:33

  4

  9. İsminin hakkını veren fondöten sürdükten sonra çekildiğim fotoğraflarda cildim oldukça iyi çıkıyor. Yağlı ciltli olduğum için kuruluğundan şikayetçi değilim. Bendeki en açık tonu cildimle tam bütünleşti bence bir şans verilebilir.

  11 temmuz 2020 16:49

  10. arkadaşım ile beraber aldığımız bir fondötendi. ben kurucu ciltliyim ve kesinlikle kuru ciltli olanlara önermiyorum. yüzde durmuyor, pütür pütür oluyor, iyice nemlendirip denediğimde bile aynı sonuç oluştu.

  ama yağlı ciltler için efsane bir fondöten olduğunu düşünüyorum. arkadaşımdan yola çıkarak söyleyebilirim ki, yüzünde 10 saat de kalsa bozulmuyor, kapatıcılığı oldukça tatmin edici.

  7 ağustos 2020 21:22