girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. Bu gözler senin gittiğin günü de mi görecekti be tavuk

18 ocak 23:32

3. şimdi yaşımı iyice belli edecek ama bunların eskiden balon şeklinde, düdüklü olanları vardı. çocukken babam kardeşimle ikimize birer tane almıştı. evde öttüre öttüre annemin sinirini epey bi bozmuştuk. hayır, ev de küçük, kaçacak yer yok. annem de en sonunda dayanamayıp sobaya atarak kurtulmuştu. oyuncak sonuçta biri gider biri gelir, üzülmemiştik; nasıl bir psikolojiyse artık. fakat çok yaramazdık be! hey gidi! (gizlinot: ne çektin be anazııuumm)

18 ocak 16:09 18 ocak 16:18

2. Buna 9gag'daki komikli videolarda denk gelmiştim. O tavuk bu tavuk işte. Gangnam style gibi saçma sapan versiyonları var. Fakat aliexpress'in türkçe çevirisi tam olmamış sanki? :)

18 ocak 15:55


1. süslü sözlükte yaşanan problem sebebiyle, belli bir süre medya akışında ilk başlarda tutunan sevgili (yazar: notalice)in aliexpress indirdiğinde ilk baktığı üründür. kendisini sevdik, benimsedik, adına girdiler yazdık ve başlığı açılmalıydı tabii ki.

ukte: (yazar: highoncinnamon)

her geçen gün bu sözlükte yaşanan olaylara özgü yeni başlıklarımız oluyor farkındayız değil mi? şimdi ekşi düşünsün dsfghjk örn: (link: https://www.suslusozluk.com/annemle-babam-sigara-i%C3%A7iyor-ben-lahmacun-yiyorum anne-baba-sigara olayı), (link: https://www.suslusozluk.com/%C3%A7%C3%BCnk%C3%BC-hayats%C4%B1z%C4%B1m hayatsızlık 101)

18 ocak 15:46