yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1204)
  • medya (90)

  1204. Karla tıpkı annesine benziyor beni tanıyın videosunu izleyip bu girdiyi yazmaya geldim. Ne kadar değişmiş Şule eskiden müziğe olan tutkusu kitap okumaya merakı çeşit çeşit kırtasiye merakı ve geniş bir çevresi varken şimdilerde Şile'de link kaydırmaktan mütevellit inziva hayatı yaşıyor. Ailesinin onu desteklemesi takdire şayan hatta anne babasının Karla doğduktan sonra Mersin'den İstanbul'a taşınmaları bile tek kızları için yapabilecekleri müthiş bir fedakarlık. Zamanında sözlükte çokça linçlenmişti Şule, baktığımda hep çabalayan tutunmaya çalışan birşeyleri oldurmaya çalışan bir kız görüyorum. Ama olmuyor bu bariz belli oluyor. Şuanki Şule'yi takip etmektense 2014-2020 Şule'sini yeğlerim. 

  8 temmuz 17:03

  1203. Bir Paris'e gitti iyi ki Karlaya hemen le petit demeye başlamış ay bana cok komik geliyor böyle şeyler ve yok yaa diyordum ama gerçekten Polinaya özeniyor 

  19 mart 09:08

  1202. doğumdan çıkar çıkmaz link vermeye başlamasına rağmen 3 gündür hesabında yardımlarla ilgili, depremle ilgili tek bir şey paylaşmamıştır. emziriyor, bebeği var, evet. ama hesabın yönetimini güvendiği birine teslim edip 100k civarı takipçisine bir şeyler duyurmaya çalışabilirdi. hiç sevmem kendisini, bilen bilir. bunu da unutmayacağım

  10 şubat 2023 13:41


  1201. buraya kendisiyle yaptığım bir yazışmayı koymak istiyorum. aslında ben kendisini mesaj yazarak da kibarca uyarmıştım iki konuda, fakat hiç beklemediğim anda mesajıma cevap verince yorumumu revize etmek istedim. istedim ki bilinç seviyesinin ne halde olduğunu görün.

   (link: https://www.hizliresim.com/6kfhseq birinci konuşma)

   (link: https://www.hizliresim.com/5v10b0z ikinci konuşma)

  öncelikle, bugün hemen girip bakarsanız hikayelerinde göreceksiniz. Bebeklerini doktora götürüyorlar. Araçtalar, çocuk şule'nin kucağında gidiyor. Puset falan görmüyorsunuz zaten, ki bunu başka çektiği bir story'de de gördük. Yine kucağındaydı. Artık dayanamadım ve kendisini uyardım. Bunu kara cahil insanlar bile yapmıyor.

  Yeni doğmuş bir bebek ''araçta'' asla kucakta gitmez, bir kaza ya da sadece kaza değil ani bir fren halinde düşebilir, engelli kalabilir, allah korusun ölebilir. Bunun bilincinde olan hiçbir anne bebeğine bunu yapmaz, inanın bana bu çok önemli bir konu ve bu sebepten ölen çok fazla bebek var. insanlar aptal değil eşek kadar 5-6 yaşına gelmiş çocuklarını hala oto koltuğuna neden bindiriyorlar! 

  Neyse bebeği pusette taşımadığı gibi, bana cevap verdiği mesajda da argümanı şu: ''yeni binmiştik, sonra zaten bebeği pusete koydum'' hadi ya valla mı? yani araba giderken çocuğu pusete koymakla uğraştın, bağladın ettin, çocuk zaten koca bir tulumun içinde.. giden bir araç içinde çocuğa bunları yapmaya çalıştın yani, sonra da kemerle bağladın çocuğu, bravo sana, devam et. bir gün elinden düşmesin yalnız.

  bir diğer konu önemsiz ama sürekli yataş juno bebek yatağı reklamı yapıyor. Kendi memnun kalsa da ben biraz bahsettim, sert yatak olması - omurilik konusundan..

  Ben bu konuda 4-5 doktor ve hemşire ile konuşmuş biri olarak o yatağın asla önerilmediğini biliyorum çünkü bebekler doğdukları zaman sert yatakta yatmalıdır, içine gömülen yatklarda değil, omurilik gelişimleri için bu çok önemlidir. buna da güzel bir cevabı var kendisinin.

  sonrasında da ''her şey yolunda yani'' diyip kalp koyarak samimiyetsizliğini arşa çıkarıyor. tiksindim, takipten çıktım. neden biliyor musunuz? ben öyle uygun gördüm demek de bir cevaptır, bilinçsiz der yoluna devam edersin..

  Ama kalp falan koymak ve ''her şey yolunda yani'' demenin üstü kapalı ''siz merak etmeyin ben napacağıma karar veririm'' edası içinde olduğunu anlamamak için salak olmak lazım.

  Yazık valla üzüldüm. tanım: samimiyetsiz birisi. çocuğunu kucakta taşımaya ve pişkin pişkin araba baya baya giderken (yeni binmiş falan değil yani) çocuğu pusete yerleştirmeye devam etsin.

  29 kasım 2022 11:51 29 kasım 2022 12:09

  1200. negatiflerini yuttuğum, iyi yanlarına bakmaya çalıştığım influencer yorumlarım ile geri döndüm.

  geçtiğimiz hafta doğurmuş olan influencer.

  geçmişteki içerik özenmelerini bir yana bırakacak sakin, dingin havası hoşuma gidiyor.

  takip eder miyim etmem çünkü ilgi alanımda değil ancak kendisine bebeğiyle sağlıklı bir ömür diliyorum.

  son olarak eski populerliğini yakalamak istiyorsa youtubea dönmesi gerektiğini düşünüyorum

  5 ekim 2022 15:27

  1199. ilgi çekici hiçbir içerik üretemediği ve çok sıkıcı bir profili olduğu için takipçi sayısı onca yıldır aynı. o kişilerin de hikayelerini sessize aldığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. yaratmaya çalıştığı sofistike imajı oldurmaya çalışmaktan bıkmaması tebrik edilesi. dünyadaki tek hamile benim sendromuna yakalanmış son zamanlarda. 

  13 eylül 2022 14:08

  1198. artık duygu'yu taklit etmesi imkansız olduğundan (bkz: out of her league) çareyi polina'yı taklit etmekte bulmuş kız, valla polina hamile olmasa ne yapacaktı bilmiyorum. ancak önerim gizem sarı'ya yönelmesi zira onun tarzı daha çok üstüne oturur.

  1 temmuz 2022 22:05


  1197. Hamileymiş, kızsa Duygu erkekse Taylan olsun bence :D Eskiler bilir.. Şaka bir yana mutluluklar dilerim. 

  17 nisan 2022 20:36

  1196. uçağa binecekleri için pcr testi yaptırdıklarını açıklayan inf. 

   sözlükte neden her pcr testi yaptıran kişilere covid tanısı konuyor anlamış değilim :) 

  23 kasım 2021 00:53

  1195. Kalben'le youtube'da da videoları falan olmasına rağmen takipte değiller. Kalben'le de mi küstüler, bu kız herkesle bozuyo arayı nasıl yapıyorsa.

  17 ekim 2021 01:26