yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • oylar (132)
  • medya (4)

  1. Yine bir ped entrysi yine bir ben.

  Geçenlerde annem almış bende deneyeyim dedim o yüzden fiyatını bilmiyorum ancak yeni çıkan sleepy pede çok benziyor.bembeyaz pamuksu bir üst yüzeyi var.yalnız sleepye göre biraz daha kalın ve bu beni rahatsız etti.bir de üst yüzeyi biraz daha pofuduk,yumuşak kalın olmasından mı kaynaklı bilemiyorum.ayrıca sleepyde hafif bir koku varken bunda koku sıfır.çamaşıra güzel yapışıyor kanatları da iyi tutunuyor.sızdırmazlığı ve emiciliği iyi gibi fakat ben fazla kalın oluşundan dolayı bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum.

  Tanım:molpedin yeni çıkardığı pedi.

  Ukte(yazar: erleichda)

  Edit:imla

  4 ağustos 2018 21:19 4 ağustos 2018 21:20

  2. Günaydın sevgili süslüler, uzun süredir ihmal ettim sizi farkındayım ama ciddi vakit sıkıntım var:( halbuki Yeni aldığım, kullandığım, kullanmayı bıraktığım o kadar ürün var ki! Neyse, bir ara yazıcam, özellikle de yağlı - akneli ciltler için araştırma yapan biri olarak Aztek kil maskesini anlatıcam size. 

  Gelelim molped pure&soft'a. Yıllar önce molped'i bırakıp kotex'e geçmiş biri olarak cuma günü Migros'ta indirimde olduğunu görüp satın aldım. Alma nedenim de üzerinde yazanlar: %0 boya,paraben, klor ve naylon. Tabii insan bu kadar doğal görünen bir şey nasıl olur diye merak etmiyor değil hani. Şu an kullanımımda olduğu için rahatlıkla da yazabiliyorum. Tek kelimeyle muhteşem. Üst yüzey naylon olmadığı için ne bir kaşıntı, ne parçalanma hiçbir şey gözlemlemedim. Reglisi benim gibi aşırı yoğun geçen birinin en önemli isteği sıvıyı olabildiğince hızlı hapsetmesidir ki ben şu ana kadar bu kadar hızlı emen bir ped ile karşılaşmadım. Dolasıyla da yoğun reglinin vermiş olduğu rahatsızlık hissini de minimuma indirmiş bulunmaktayım. sanırım bundan sonra yola pure&soft serisi ile devam ediyorum. Hatta denemeleri için hem kuzenime hem de yakın arkadaşıma verdim birer tane:) 

  Not:ürünü çok övdüm, farkındayım. Açıklama ihtiyacı hissettim: firma ile herhangi bir bağım kesinlikle yok :) 

  5 ağustos 2018 08:47

  3. Yaklaşık 2 sene önce molpedin renkli paketteki pedlerini denemiştim. Memnun kalmamıştım açıkçası. Geçen gördüm ve küçük boyunu aldım. Dokusu falan gayet güzel. Tek sorun kullandığım zaman reglimin çok azalıyor olması. En şiddetli gününde öğle vakitleri denedim. Reglim sanki son günüymüş gibi oldu. Ya da çok iyi emdiğinden ben öyle anladım bilemiyorum. Ama genel olarak güzel bir ped.

  5 ağustos 2018 11:50


  4. normalde favorilerim molped soft care ve orkid pamuksu. Bunu bugün gördüm ve hemen aldım. Paraben, naylon, boya vs. içermediğini yazmışlar. Gerçekten çok doğal ve pamuk pamuk duruyor. Yumuşacık. Evet biraz kalın diğerlerine göre ama insan hergün de çok ince pedlere ihtiyaç duymuyor bence. Önemli olan en özel bölgemizde olabildiğince en sağlıklı ürünler tercih etmek. Molpedi bu konudaki duyarlılığından ötürü tebrik ediyorum. Performansına göre fiyatı da uygun, pahalı değil. Ben normal aldım, ilk 2 gün orkid kullanıp sonraki günler yoluma molped pure&soft ile devam edeceğim.

  15 ağustos 2018 14:36

  5

  5. Çok samimi bir şey söyleyeceğim belki linçlenirim bilemiyorum ama kotex'e daha elimi atmam. O derece beğendim.

  Kağıt gibi bir incelik olsun diye diretmiyorsanız bu yumuşaklığı seveceğinizi düşünüyorum.

  Canımsın molped.

  23 eylül 2018 23:40

  6. İnfinitynin kalın hali diyebilirim. Tabi o süngerimsi yapı yok molpedde ama aynı yumoş yumoşluk var. Orkid gibi hışır hışır değil, üstelik infinity (7 adet) şu an %30 indirimle 10 liraya alınırken pure and soft (22 adet) da 10 liraya alınabiliyor. İnfinityi çok seviyor ama artık pahalı buluyordum, bir tık kalın olması beni rahatsız etmedi, çok memnunum. 

  24 eylül 2018 00:05

  7. Molped'e aşırı önyargılıyımdır çünkü yıllar yıllar önce bir pedi bende inanılmaz alerji yaptı. Ben de yıllardır kotexciyim ama yapısı saçma sapan bir hal aldı. Ped arayışlarına başladım tabi korka korka aldım ama bayıldım. Üstü pamuk gibi haşır huşur plastik değil, pişik yapmıyor, fiyatı da diğer pedlere göre çok uygun.tek eksi yönü bi tık kalın ama beni rahatsız etmiyor. 2 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum, alerjik süslüler bir şans verebilir.

  24 eylül 2018 09:14


  8. ben memnun kaldım güzel bir ürün, çok yoğun günümde gece olanı kullanmama rağmen hafif yanlardan taşma problemi yaşadım ama bunu yaşamadığım bir ped yok diyebilirim, klasik sorunum.

  24 eylül 2018 14:42

  9. molped'in diğer serilerinden hiç memnun kalmadım, direkt bildiğimiz naylon çünkü. Aşırı tahriş etti. Diğer serisini hiç tavsiye etmiyorum ama bu seri gerçekten çok güzel. En küçük paketinden aldım denemek için ve bayıldım. Gerçekten yüzeyi güzel, yapısı güzel, yapışkanlığı güzel, koyduğunuz gibi kalıyor. Tavsiye ederim ve ben de kullanmaya devam edeceğim.

  25 eylül 2018 11:29 28 eylül 2018 09:28

  10. Rossmann'da şu anda 20'li gece paketi ve 22'li uzun paket 16.79a satılıyor. Normal boyun fiyatına bakmadım. Daha geçenlerde 10 liraya falan satılmıyor muydu bunlar? Çok övüldü diye mi böyle oldu, yoksa rossmann'ın işgüzarlığı mı bilemedim.

  25 eylül 2018 11:50