yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (169)
  • oylar (161)
  • medya (8)

  1. Bugün Gratis'ten 15.95'e aldım. Uygun fiyatlı maskara arayışındaydım o nedenle denemek istedim, malum maybelline ve L'oreal koptular gittiler. Ince fırçalı bir maskara, dolgunluk ve hacimden çok tek tek ayırmak ve uzatmak için uygun olduğunu düşünüyorum. Benim alırken beklentim bu yöndeydi. Açtığımda tek kat sürerek denedim. Şu anlık memnunum, ilerleyen zamanlarda girdiyi güncellerim.

  ilgili medya:
  3
  26 nisan 2019 18:06 26 nisan 2019 18:10

  2. Başka bir başlıkta bir süslümüzün çok beğendiğini söylediği girdi sayesinde tanıştığım maskara. Gayet başarılı bir performansı var. kirpikleri hem uzatıyor hem de dolgunlaştırıyor. benim için en önemlisi çabuk akma veya göz altlarına dökülme yapmıyor gün içinde. loreal unlimited kullanıyordum daha önce aynı verimi bu maskaradan da alabiliyorum. fiyat performans olarak çok başarılı.

  2 mayıs 2019 22:51

  3. Merve özkaynak'ın inceleme videosundan görüp aldığım, bende hiçbir işe yaramayan maskara.

  Kirpik kıvırıcı kullanmadan asla maskara süremeyen biriyim. O derece düz kirpiklerim. Ve ilk defa kirpiklerimi bu kadar aşağı düşüren bir maskara gördüm. Şöyle ki kirpiklerimi kıvırıyorum. Maskara sürdüğüm an kirpiklerim kıvırmadan önceki haline geri dönüyor. Fırçası tek tek ayırmaya müsait plastik bir fırça ama tek tek ayırmada bile başarılı değil. İkinci katı geçmek isterken baya yapıştırıyor kirpikleri. Dolgunluk falan zaten yok. Bir süredir kuruyup yapısının değişmesini bekliyordum ama değişmedi. Kısacası hiçbir meziyeti yok, ilk defa bu kadar kötü bir maskara görüyorum diyebilirim. Videoda merve'nin kirpiklerini iki katına çıkaran maskaranın bu olduğuna hala inanamıyorum.

  26 mayıs 2019 21:44


  4. en sevdiği makyaj malzemesi maskara olan biri olarak herkes tarafından övülünce, fiyatı da 16 lira olduğundan sevmezsem içim yanmaz diye düşünerek gidip aldığım masakara. benim kirpiklerim, uzun, kıvrık, açık renkli ve seyrek. maskaradan beklentim siyah olması, topaklanmaması, tek tek ayırması, örümcek bacağı görüntüsü oluşturmaması ve göz altlarıma dökülme yapmaması. bu maskaraya mükemmel diyemem ama beklentilerimi genel olarak karşıladı. dramatik kirpikler için değil de günlük olarak kullanmak için uygun. misel suyla da kolayca çıkıyor. maybelline'inlerin 70, loreal'lerin 100 lira olduğu günümüzde 16 lira fiyatıyla bittikçe almaya değer bir maskara oldu benim için.

  5 temmuz 2019 15:38

  5. Gratis'in yeni markalarindan birisi olduğu için denemek amaçlı aldım.Ince silikon bir fırçaya sahip.Kesinlikle hacim vermiyor.Uygun fiyata bir rimel alayım diye alacaksaniz almamaniz gereken bir rimel.Beaulis in bazı rimellerini övüyorlar ama bu onlardan biri değil.Günlük, sıradan, önem veremediğiniz makyajlarınızda kullanabilirsiniz.

  16 temmuz 2019 15:25

  6. Çok çok çok beğendim. Daha önce bu şekilde bir maskara fırçası deneyimim olmamıştı. Onun için meraktan aldım. Zaten 15 lira kötü çıkarsa da şansa dedim. Açıkçası fiyatından dolayı pek ümitli de değildim. Ama baa yıl dım. Şimdiye kadar benefitlere ıvır zıvırlara verdiğim paraya yandım. Bende roller lashten daha iyi bir etki yarattı. Kirpiklerim ince, koyu kahve , orta sıklık ve uzunlukta genel olarak silik bir görüntüde diyebiliriz. Uzattı, kıvırdı, dolgunlaştırdı, topaklanma yapmadı. Sürümü kolay bir rimel. Ben çıkartırken bana sıkıntı çıkarabilir diye korktum. Ama çift fazlı temizleyici kullanmama gerek kalmadan yüz yıkama jelleriyle çıkıyor. Her şeyin fiyatının uçtuğu şu zamanlarda ilaç gibi geldi, beni çok mutlu etti. Bittiği gibi tekrar alırım.

  Edit:çok çok hevesle kullanıyordum ama dökülme yapmaya başladı ne yazık ki:/

  30 temmuz 2019 13:37 3 eylül 2019 19:09

  7. Hacimli ama düz sayılabilecek kirpiklerimi mutlu eden, kıvıran, uzatan, normal bi günde akmayan, bebek gibi maskara. “Kirpik kirpik” görüntüden hoşlandığım için tekrar alırım. Maybellinein bile uygun fiyatlı olmadığı şu günlerde ilaç gibi geldi. 

  31 temmuz 2019 00:10 24 ağustos 2019 02:31


  8. Maskara arayışındayken fiyatınıda uygun görünce öylesine denemek için almıştım. Gerçekten başarılı buldum. Kirpiklerim normalde de siyah ve kıvrık benim istediğim tek tek ayırıp yapışmaması dökülmemesiydi. Bu konuda başarılı ve yüz yıkama jeliyle bile kolayca çıkıyor bitince tekrar alabileceğim ürünlerden 

  2 ağustos 2019 07:31

  5

  9. isminin hakkını veren, çok beğendiğim bir ürün oldu. Benim kirpiklerim normal yoğunlukta, ne kısa ne uzun ve dümdüz. Maskaranın yapısı ıslak değil bence, gayet kararında. Bu sayede Kirpiklerimi yapıştırmadan, çok fazla topaklanmadan hem hacim verdi hem de uzattı. Hacim verme etkisi daha baskın bence. maskaranın ekstra kıvırma etkisini çok göremedim ama kirpik kıvırıcı kullandığım zamanlarda kirpiklerimi düşürmeden gayet güzel tuttu. Bunu yaparken de kirpiklerimi kaskatı yapıp ağırlık yapmadı. Akmadı, dökülmedi ama su değerse akar bence, zaten waterproof bir iddiaları da yok. Fırçası silikon, kirpikleri kavraması gayet yeterli benim için. En güzeli de inanılmaz kolay temizlendi. şahsen performansını hiç beğenmediğim yves roche temizleme yağıyla bile gayet kolay çıktı. Maskarada tercihiniz plastik fırçaysa şiddetle öneririm. En sevdiğim maskara olan lash sensational ile yarışır performansta bence. Fiyatını da göz önünde bulundurursak bittikçe alacağımı düşünüyorum, tabii hemen kurumazsa. Dediğim gibi yapısı çok ıslak değil. Ömrü konusunda bir sorun yaşarsam girdiyi editleyeceğim.

  Edit: kurumaya başladıkça topaklandı ama hala f/p olarak güzel bir ürün, severek kullanıyorum.

  ilgili medya:
  1
  3 ağustos 2019 20:03 27 eylül 2019 16:33

  1

  10. Bloggerların abartılı övgülerine dayanamayıp maskaram bittiği için aldım. Kirpiklerim uzun ve sık sık. Sanırım kirpik yapima hic uygun değil çünkü ne kıvırdı ne uzattı tam tersine kirpiklerimi yapıştırıp düşük gösterdi. Çıkarırken de parçalanıp gözümün içine girdi. Ben hiç beğenmedim eğer kirpik yapınız benimki gibiyse beğeneceğinizi düşünmüyorum.

  9 ağustos 2019 14:14