yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. Beaulis'in "all in one" şeklinde vaadi olan pembe ambalajlı maskarası. Fırçası loreal paradise maskaraya benziyor. Youtube ve instagram'da çok övülünce alıp denediğim ancak nötr kaldığım bir ürün oldu. Benim kirpiklerim orta dolgunluk ve uzunlukta, düz kirpikler.

  Hacim konusunda kirpikleri biraz yapıştırsa da oldukça başarılı. Güzel de kıvırıyor. Uzatma konusunda ise başarısız. Fırçaya bazen fazla ürün gelebiliyor,dikkat etmek lazım. Bir de gün sonunda göz altına akmasa da toz toz dökülme yapıyor.

  ilgili medya:
  1
  1 nisan 21:58

  2. cikarmasi cok zor olan maskaradir. verdigi etkileri essence pembe rimelinden alabilirsiniz bence cikarmak ici verilen ugrasa degmeyecek bir urun.

  2 nisan 00:41

  3. Loreal paradise maskaraya muadil olur belki diye bir süre önce alıp denediğim maskara. Güya drugstore bir marka olan lorealin bile muadilini arar hale geldim. Allahım ne hallerdeyiz gerçekten. Neyse kriz başka bir girdinin konusu olsun. Maskaramıza gelirsek youtuber camiasının çokça övmesinden büyük bir beklentiyle aldım maskarayı ancak hiç beklediğim gibi çıkmadı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum maskarayı ve hala kurumadı. Bu yüzden kirpikleri çok fazla yapıştırıyor. Uzatma konusunda fena değil diyebiliriz. Kirpikleri yapıştırdığı için de hacim konusunda iyi sayılmaz. Aynı zamanda aplikatörü de çok fazla ürün alıyor. Sabahın köründe tek gözüm açık bir şekilde hazırlanıp okula gitmeye çalıştığım için maskarayı sıyırmakla  uğraşmak beni çok daha fazla sinirlendiriyor. Ve benim için en sinir bozucu kısım ise göz altına dökülmesi ve akması oldu. Akşam olduğunda bütün rimel göz altımda ve nokta nokta dökülmüş şekilde oluyor. Velhasıl süslülerim bu ürün beni üzdü. Belki kurur umuduyla elimde tutuyorum. 

  14 nisan 00:53

  4. Yapısı yeni açıldığı için biraz ıslak olabilir ama çok rahatsız etmedi bu beni. Biraz kullanırsam yapısı iyice oturur diye düşünüyorum. Az bir hacim verme etkisi var ama hacim konusunda yoğunluk istiyorsanız eğer sizi tatmin etmeyebilir. Ondan önemlisi gün boyu direnemedi ve dökülme yaptı göz altlarıma(gizlinot: 17₺ gibi bir fiyatı vardı)Fiyatına göre idare edecek bir ürün. Günlük olarak kullanıp bitireceğim, tekrar alacağımı düşünmüyorum. 

  10 haziran 22:56

  5. Define it’i ve fake it’i ne kadar sevdiysem bir o kadar sevemedim bunu. Sanırım sert silikon fırçalarla daha iyi anlaşıyorum. Kıvırıcıyla kıvırdığım kirpiklerimi düşürdü ve yapıştırdı. Alt kirpiklerime sürdüğümde de bariz bir akma ve bulaşma yaptı. Cık, olmamış bu. 

  31 ağustos 03:04

  5

  6. Kum saati şeklinde kıl fırçaya sahip pembe ambalajlı maskara.

  Kirpiklere verdiği dolgunluk konusunda yeterince başarılı buldum. Kıvırması da fena olmamakla birlikte, kirpik kıvırıcı desteğiyle daha iyi bir sonuç alınabilir. Ancak uzatma beklentisiyle alınırsa hayal kırıklığı yaratması olası.

  İkinci katı geçmeye uygun olsa da fırçadaki ürün fazlasını almak ve kirpikleri doldururken biraz dikkatli olmak gerek. Zira kirpikleri yapıştırmaya meyilli.

  Çoğunlukla "beaulis-curl it" maskarayla beraber kullanıyorum. Ve şikayetim yok. Son derece yeterli.(gizlinot: 🌸🖤)

  8 ekim 00:27

  7. Pembe ambalajına kanıp almış bulunduğum maskara. Aldığım ürün mü bozuktu bilmiyorum ama fırçası bile topak topak olmuş şekilde. Sürünce de o şekilde sürülüyor ve o topaklar kuruyunca dökülme yapıyor. Kirpikler birbirine yapışıyor. Uzatma ve kıvırma etkisi sıfır. Benim için hayal kırıklığı oldu

  10 ekim 22:49

  3

  8. Beaulis'in sanırım en pahalı maskarası. 21,95 tl'ye almıştım. Öncelikle yapısı çok ıslak,kıl fırça ve kum saati şeklinde. Alalı bir kaç ay olmasına rağmen yeni yorumlarımı yazmak istedim çünkü maskara ilk açıldığında inanılmaz ıslaktı o yüzden kurumasını bekledim ki performansını görebileyim. İlk hatta güzel uzatıyor,kıvırıyor ama bana kalırsa hacim vermiyor. Bu nedenle ikinci katı sürüyorum bu sefer kirpiklerim birleşiyor,tek tek ayrılmış görüntüsü gidiyor. Ben de üzerinden lash sensational rimelin fırçasıyla ayırmak için tekrar geçiyorum bu da beni çok uğraştırıyor. Bitince kesinlikle yenisini almayacağım ama beaulis'in fake it ve define it isimli rimellerini demek istiyorum,onlardan biriyle yoluma devam edeceğim.

  Olumlu özelliği sanırım kolay kolay bitmemesi ya da kuruyup kullanılamayacak hale gelmemesi, başka bir olumlu özelliğini gözlemleyemedim,üzgünüm load it...

  Edit:düzenleme

  23 ekim 11:35 23 ekim 11:37