yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (16)
  • medya (2)
  5

  1. Çisem çakır hanimefendiyi izlemeye başladıktan sonra kore cilt bakım batağına ben de düştüm. Çok övdü bu kremi, içeriğine (peptidler, fermente icerikler vs baya içeriği güzel) ve yorumlara bakınca korendy den satın aldım yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Cildim çok kuru göz altlarım ise çöl mübarek. Yaşım 30 oldu olacak, kaz ayaklarım da iyice belirgin olmaya başladı(bunda malesef sigaranın da etkisi büyük ama müptelasıyız napalım). Bu kremden önce clinique, estee lauder anr ve revitalizing supreme, kiehl's, shiseido anti dark circle vs vs çok fazla göz kremi denedim. Fark görebildin mi diğerlerinden derseniz hayır hatta nemlendirme etkisi bir çoğuna göre zayıf geldi bana ya da benim göz altlarım daha yoğun nemlendirme istiyor artık bilemiyorum. Çizgilere etkisi hafiften var gibi ama öyle vaaoovvv bir etki gözlemlemedim. Ha bi daha alır mısın derseniz de alırım çünkü içerik çok güzel. Ayrıca 30 gr baya bereketli. Yapısı kalın ama emilimi kolay.

  29 nisan 2019 01:26

  5

  2. Ince çizgiler,kaz ayakları,yaşlanma belirtileri,donuk ve nemsiz göz çevresi icin fermente içerikli, içerisinde peptid ve seramid bulunun anti aging göz çevresi kremi. Yapısı basta kalın gibi dursada parmaklarınızın arasında hemen eriyor, nemlendirmesi cok güzel, kadife gibi bir his bırakıyor, yaglandirmiyor. 2 aydır kullanıyorum ince kırışıklıklarda hafif bir açılma gözlemliyorum. Kaz ayakları içinse bir şey söylemek için henüz erken. Bu tarz ürünlerin etkisi bir iki ayda belli olmuyor. Yanma yada kızarıklık yapmadı.Benim cildim fermente içeriklerle çok iyi anlaşıyor bu sebeple severek kullanıyorum. Denemek için 10 ml ufak boyunu satın almıştım fakat çok bereketli hala daha yarisi duruyor.Goz çevresi için bentonla devam edeceğim gibi duruyor.

  ilgili medya:
  1
  12 eylül 2019 21:14

  5

  3. yoğun yapılı, fermente içerikli, başarılı bir göz kremi. nemlendirmesi oldukça güzel ve yeterli geldi bana. klişe olacak belki ama minicik bir miktarı bile bayağı bir alana yetiyor, bu yüzden uzun süre dayanacağını düşünüyorum. bir haftadır kullanıyorum ve göz altlarımda şimdiden daha nemli, daha aydınlık ve pürüssüz bir görüntü var, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  30 kasım 2019 09:58


  4. 3aydır kullanıyorum. içeriği güzel,bereketli,emilimi kolay ve nemlendirmesi başarılı. Göz çevresi morluklarında inanılmaz bir etkisi tabi ki yok ama ben hafif de olsa düzelme gözlemliyorum. Göz çevresi çok sorunlu olmayan kişilerin beğeneceğini düşünüyorum. 

  20 aralık 2019 00:07

  3

  5. içerik listesi başarılı olduğu için beklentilerim yüksekti. Ama gözlemlediğim tek şey yağ bezesi yapmadan ortalama bir nemlendirme sağlaması oldu. Göz altlarım atopik olmasa da kurudur özellikle şu aralar kullandığım kapatıcıların da etkisiyle baya kuru. bu sebepten ürünün nemlendirmesi bana yeterli gelmedi. Morluk, ince çizgilere de hiçbir etkisini görmedim. Çok az miktarı yetiyor denmiş ama nemlendirmesi bana yeterli gelmediği bol bol sürdüm genelde. yapısı da çok hafif bir ürün değil sabah aceleyle hazırlanan biriyseniz gece kullanmaya daha uygun. iyi ki küçük boyunu satın almışım, ürünü ortalama bulduğum için ve çok uygun fiyatlı olmadığı için tekrar almayı düşünmüyorum.

  3 şubat 2020 19:01

  3

  6. (yazar: bowie)'nin yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum. İçerik listesi çok güzel ancak performansı oldukça 'meh' bir ürün bu. Malesef ben büyük boyunu almıştım, kapak açıldıktan sonra 6 ayda bitirilmesi gerekiyor. Gramajı yüksek olduğu için bitiremeyeceğimi düşünmüştüm, ancak nemlendirmesi yetersiz olduğu için normal bir ürüne göre daha fazla miktarda uyguladığımdan gayet de bitirebildim. Bir daha alacağımı sanmıyorum, beklentilerimin altında kalan bir ürün oldu.

  6 mart 2020 21:58 6 mart 2020 23:02

  4

  7. içeriğinde peptit bulunanması boyutunun 30ml olması çok iyi aynı zamanda fermente içeriklerden oluşması da olumlu tarafı ama bu bende gözle görülür bir farklılık oluşturmadı. İnce kırışıklıklarımın görünümünde azalma bekliyordum en ufak bir fark gözlemleyemedim. Kadifemsi bir bitişi var bu bitişi seviyorum fakat göz çevremi neme doymuş hissettirmedi bunu kışa bağladım kışın yetersiz geliyor yazın şans vereyim dedim ve yaz için daha uygun buldum ilk kutuyu bitirmek üzereyim ikinci bir kutuyu almak yerine içeriği bu krem gibi temiz ve neme doyuran ürün arayışına gireceğim

  7 temmuz 2020 02:16


  8. - nemlendiriyor

  - besliyor

  - irritasyon yok (benim gibi buluttan nem kapan bir ciltte bile)

  - fiyatı da fena değil

  - içeriği güzel

  - yapısı/kıvamı düzgün

  - işe yarıyor!

  daha ne diyeyim?!

  7 temmuz 2020 16:02

  5

  9. Benton markasına aitse iyidir diyerek araştırma yapmadan aldığım ve çok memnun kaldığım göz kremi. Kuru olan cildimden daha kuru olan göz altlarıma, bir bezelye tanesi miktarı eşit olarak dağıtıp yedirdiğimde çok iyi geliyor.

  Yaklaşık bir aydır kullanımım sonucunda herhangi bir ince kırışıklık açılması yahut göz altı morluğunda açılma gözlemlemedim. Kremden nemlendirme dışında herhangi bir beklentim yoktu, hayal kırıklığı yaşamadım bu yüzden. Nemlendirme özelliğini ve içeriğini çok beğendiğim için bittikçe (gizlinot: Ve indirime girdikçe )(gizlinot: Swh) almaya devam edeceğim.

  26 kasım 2020 10:41

  1

  10. hiç bir etkisini göremedim. nemlendirmesi de çok zayıf. göz altı kupkuru kalıyor. uzun vadede etki edebilir muhakkak, ama kısa vadede de bir aydınlanma bir gençleşme etkisi olmalıydı en azından 1 kutuda.

  25 eylül 2021 16:03