yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  ethyl acetate, alcohol denat., butyl acetate, cellulose acetate butyrate, nitrocellulose, dipropylene glycol dibenzoate, isopropyl alcohol, dimethicone, sorbitan isostearate

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (22)
  • medya (7)
  4

  1. 4 lira gibi bir fiyata aldım sanırım, indirimli miydi değil miydi hatırlamıyorum. 2 kez kullandım. Ojeyi gerçekten çok hızlı kurutuyor ve parlak gösteriyor. Fakat iki negatif yorumum var, ilki oje ikinci gün çatlayabiliyor veya komple gözleme gibi soyulabiliyor. Çatlama iki seferde de oldu, gözleme gibi soyulması bir kere oldu. İkinci negatif ama katlanılabilir durum şişenin ağzı çok dar, bu yüzden ürünün fazlasını kenarlara sıyıramayıp kalın sürmüş oluyorsunuz. Sanırım çatlama ve soyulma da bunun etkisi. Onun dışında alınıp kullanılabilir, uygun fiyatlı bir ürün.

  11 eylül 2019 01:33

  5

  2. gratis'te satılan, indirimde 4-5 liraya düşen ürün. bu kadar uygun fiyata düşmesiyle "golden rose quick dry top coat'a muadil olabilir" diye düşünerek aldım ve performansını daha çok beğendim. golden rose top coat ojelerimi çok hızlı kurutsa da ojenin bütün halde soyulmasına sebep oluyordu. beaulis hem çok hızlı kurutuyor hem de tırnakta kalın ve hamurumsu bir tabaka bırakmıyor. indirimsiz fiyatı da en fazla 9 liraydı (zam gelmediyse)

  eksi yön olarak şişenin ağzının dar olması ve ürünün fırçadan zor sıyrılmasına ben de katılıyorum.

  fırçası geniş. yapısı sıvı. yaklaşık 1.5 aydır bende ve kıvamı hala ağdalaşmadı. tavsiye ederim.

  19 eylül 2019 17:14

  5

  3. Nk'nin oje kurutucu cilasını bulamayınca bunu aldım denemek için. Performans olarak nk'i aratmıyor, sürdükten sonra 5-10 dakika içinde oje kurumuş oluyor. Son zamanlarda gezdiğim hiçbir gratiste nk bulamadığım için alternatif bulduğuma mutluyum.

  30 ekim 2019 03:54


  5

  4. Daha önce nk,golden rose,essence gibi birçok markanın oje kurutucusunu kullandım ama en beğendiğim bu ürün oldu. Gerçekten ojeyi anında kurutuyor ve çok parlak gösteriyor. Bu tür ürünlerde hoşlanmadığım şeylerden biri oje gibi sürülerek kullanıldığından fırça ve cila ojenin rengini alıyor. Bir de diğer süslülerin dediği gibi fırçası o kadar kalın ki tırnak etlerime bulaştırmadan süremiyorum. Fazla ürün geldiğinde ben tırnaklarıma damla damla bırakıp daha sonra dağıtıyorum diğer türlü soyuluyor ve ojenin üzerinde baloncuk oluşturuyor. Bu eksilerine rağmen benim bittikçe alacağım ürünler arasına girdi.

  30 ekim 2019 10:59

  3

  5. Gerçekten çok memnunum. İndirimde 4 tlye aldım. Ojeyi çok hızlı kuruyor ve güzel bir parlaklık sağlıyor. Gece ojeyi sürüp bunu kullandıktan sonra sabah hiçbir iz ile karşılaşmıyorum. Baloncuk, çatlama gibi olaylar ile karşılaşmadım. Bitince yine alırım.

  Edit: Ürünün yarısana geldiğimde ciddi şekilde formu bozuldu. Ojenin üstüne sürdükten sonra çok bozuk duruyor. Tırnak ucundaki ojeyi tamamen alıyor. İlk başlarda çok memnundum ancak hem çabuk bitiyor hem formu çabuk bozuluyor. İndirimden 4 tl'ye almıştım ama bu fiyata bile değmeyeceğini düşünüyorum artık.

  30 ekim 2019 11:23 15 aralık 2019 03:06

  6. denemeden önce uygun fiyatlı oluşu nedeniyle rakipleri arasında öne çıkan, denedikten sonra da performansıyla fark atan oje kurutucu. zaten bir süredir denemek istediğim bir üründü bu, ama gerçekten çok memnun kaldım. en başta kurutma hızı oldukça iyi, bu bir an önce oje sürme işlemini bitirmek için pratik olduğu anlamına geliyor. gecenin bir vakti dar vakitlerde oje süresi gelenler ne demek istediğimi çok iyi anlar. 5 dakika içinde ojeyi sürüp, üstünden de bu kurutucudan geçip yatıyorum ve sabaha yastık izi olmayan tırnaklarla uyanmış oluyorum. bu gerçekten büyük bir rahatlık. onun dışında ojemin çok daha parlak durduğunu fark ettim.

  yalnız şişesinin ağzı gerçekten çok dar bu sayede dikkatli ve birkaç seferde üründen almak gerekiyor. üründen azar azar alınarak uygulandığındaysa etkisi çok daha uzun oluyor. fırça yapısına gelince o da sürümü gerçekten kolaylaştırıyor. eğer şişesi de değişirse o zaman çok daha rahat kullanılır bir kurutucu olacak. üretici firmaya duyurulur.

  ilgili medya:
  1
  30 ekim 2019 21:59

  5

  7. kullandığım ilk oje kurutucu ama sanırım bundan sonra başka markaya da ihtiyaç duymam. fiyatı çok uygun, indirimde 3.95 gibi bir fiyata satın aldım. (gizlinot: indirimsiz hali bile diğer markalara oranla uygun) diğer markaların ürünlerini denemediğim için yorum yapamayacağım ama şunu diyebilirim ki bu ürün zaten başka bir şeye ihtiyaç duydurtmuyor, çok çabuk şekilde kuruttu ojemi ve verdiği parlaklık çok hoş. ben oldukça memnun kaldım, beaulisin fiyat performansta zirveye çıkan ürünlerinden biri. bittiğinde tekrar alacağım.

  edit: yazmayı unuttuğum için ekleme yapıyorum, bu ürünü sürdüğümde oje çok daha kolay çıkıyor tırnaktan, hiç zorlamıyor.

  20 kasım 2019 00:12 20 kasım 2019 00:16


  5

  8. ojeli dolaşmayı çok seviyorum ama kurumasını beklemek bana işkence gibi geldiğinden ve gönlüme göre bir kurutucu da bulamadığımdan bir süredir bırakmıştım. marka %50 indirime girdiğinde alıp deneyeyim dedim, bu fiyatta böyle bir performans beklemiyordum cidden. ojeyi yerinden oynatmadan anında kurutuyor.

  sprey formunda olsa çok daha iyi olurdu bence ama bu halinde de bittikçe alacağım bir ürün.

  24 kasım 2019 19:50

  9. bugün gratis indiriminden 4₺ye aldığım ve etkisine hayran kaldığım ürün.

  bu kadar hızlı ve güzel bir etki beklemiyordum, ojelerim çok güzel duruyor ve anında kurudu. kesinlikle alınması gereken uygun fiyatlı ürün, deneyin denettirin.

  30 kasım 2019 00:53

  10. daha önce hiç oje kurutucu denemediğim için diğer markalarla kıyaslama yapamayacağım ama bu fiyata olabilecek en iyi oje kurutucu gibi geliyor bana. 6 liraya (gizlinot: indirimsizdi sanırım) gratisten aldım. normalde oje sürmek işkenceydi cidden. ojeyi sürünce kaç saat beklersem bekliyeyim uyuduğumda yastık izi çıkıyordu. bu kurutucu sağolsun bu durumdan kurtardı.

  kullanırken tek dezavantajı fırçaya çok ürün gelmesi. minik minik alıp sürünce daha iyi performans sağlıyor. ben kullanmadan önce peçetede fırçayı temizleyip öyle sürüyorum. bir de kurutucu sürmeden önce bir 5 dk ojenin oturmasını bekliyorum. hemen sürer sürmez kurutucu geçince ojeyle beraber yerinden oynuyor çünkü.

  9 aralık 2019 15:43